Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אימוביליזר מפוצל או כספת?

hartley
שימו לב! השרשור הזה בן 2136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברת ביטוח אחת דורשת התקנת כספת, וחברה שניה דורשת "אימוביליזר מפוצל".

בהנחה ששניהם לא קיימים ברכב, סוברו xv 2015, איזה עדיף להתקין ברכב מבחינת הסיבוכיות הנוספת שזה מכניס ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נבלה וזה טרפה..

מצד אחד התקנת אימובלייזר דורשת התערבות במערכת החשמל של הרכב, חיתוך חוטים, ומוסיף לך חוסר נוחות בהקשת קוד כל פעם לפני הנעה.

מצד שני התקנת כספת מונעת גישה למחשב רכב במקרה של תקלה הדורשת איבחון לעומק, ויש הטוענים שכספת גורמת במקרי קיצון להתחממות של מחשב הרכב עקב איוורור לקוי בניגוד לתכנון היצרן.

אני כניראה הייתי הולך על כספת, רק בגלל העצבים של הקשת הקוד המיותר הזה, וגם כי לדעתי יש לה יותר סיכוי לעצור גנב.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כספת. בנתקנת כספת לא נוגעים בשום חוט, לא חותכים שום חוט, לא מתחברים למערכת חשמל של הרכב. נדיר מאוד שכספת גורמת לבעיות.

אני מדבר על כספת על מחשב מנוע, לא על ניתוק כלשהו מוגן בכספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם שני סוגים של כספות האחת כספת פח שרמת המיגון שלה נמוכה,והשניה כספת אלומיניום שרמת המיגון שלה גבוהה.

מניסיון אישי התקנת כספת אלומיניום ב xv מנוע 2000 הדבר כרוך בהסרת התושבת שעליו היא יושבת ובאילתור העיגון שלה באמצעים אחרים,וזאת בגלל חוסר במקום עקב הגודל של הכספת.

הייתי נוכח בהתקנת כספת שכזו ובסוף נשארתי עם התושבת ביד.בהתקנת כספת פח הבעיה הזו אינה קיימת,לכן בדוק איזה כספת הביטוח דורש.

המתקין המורשה של סובארו לא מתקין כספת אלומיניום אלא רק כספת פח עקב השינוי שכרוך בהתקנה.

מאחר ולא מדובר ברכב חדש הייתי בודק אפשרות ללא מיגון כלל במחיר של פרמיה מוגדלת.

עריכה אחרונה על ידי Itzik-b
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...