Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים 185 60 R15 - רנו קליאו 2012 ידנית מנוע 1.2

liberfarb
שימו לב! השרשור הזה בן 2108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים , 4 שנים עברו והגיע הזמן להחליף צמיגים לרכב . אני מחפש 4 צמיגים 185 60 15

81T באזור ה 1500 שח ( כולל עבודה ) . הנסיעה השנתית שלי היא בערך 10k ואני נוסע רגוע בכבישים ( בכל זאת... רנו קליאו

עריכה אחרונה על ידי liberfarb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמליץ לך על כמה, תלך על הזול ו/או הטרי מביניהם, וכמובן שיהיו במידה, אני מאמין שיהיו:

Goodyear efficientgrip performance לא תוצרת טורקיה

Pirelli p1 cinturato verde

Dunlop bluresponse

Michelin energy saver.

כולם יהיו מעולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצמיג במידה הזו עבור רנו קליאו נדרשות תכונות אחרות מלמשל איביזה, פולו, יאריס וכו' במידה זהה?

פשוט דנו במידה הזו כבר כמה וכמה פעמים, לאחרונה, וכדאי לעשות חיפוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הקונטיפרימיום 5. לי היה קשה להשיג, ולכן הלכתי על הפירלי שגם אותו לא היה קל להשיג. לא מתחרט. אחלה צמיג. היו לי על רכבים שונים את כל הצמיגים שהצעתי, מלבד הדנלופ. ההמלצה שלי עומדת בעינה, הזול והטרי ביותר מבין כולם.

יכול להיות שאתה מחפש חברה גרמנית בגלל איזו שהיא "הילה" גרמנית? כי דווקא מבין הרשימה הקונטיננטל דווקא מיוצר בצ'כיה להבדיל מהשאר שניתן למצוא תוצרת גרמניה. לא שזה משנה משהו בכלל, אבל סתם לידע כללי.

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצמיג במידה הזו עבור רנו קליאו נדרשות תכונות אחרות מלמשל איביזה, פולו, יאריס וכו' במידה זהה?

פשוט דנו במידה הזו כבר כמה וכמה פעמים, לאחרונה, וכדאי לעשות חיפוש.

קלעת בול , אני אוהב מוצרים גרמניים והשאלה שלי היא האם הקונטי פרימיום 5 הוא צמיג ברמה טובה לשאר המתחרים בשוק ? או שיש עדיפות לצמיג אחר שהוא יותר טוב מבחינת צריכת דלק , אחיזה בכביש ושאר הפרמטרים שאני לא הכי מבין בהם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך מדוע אתה נוהג ברכב צרפתי שמיוצר כמדומני בטורקיה?! :wink:

גם בצמיגים אגב, העובדה שהחברה היא מארץ מסויימת לא מבטיח כי הייצור באותה המדינה, ולעיתים ישנם הבדלים.

קונטי פרימיום 5 גם צמיג איכותי.

כאמור, חיפוש ישיג את כל השמות "המובחרים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שאני נוהג ברכב צרפתי היא שזה רכב ראשון שלי ( עשיתי רישיון נהיגה מאוחר ) ורציתי רכב פשוט ויחסית זול . לגבי הצמיגים : ניסיתי לחפש בחיפוש תוצאות ע"י רישום של גודל הצמיג שאני צריך והתוצאות שקיבלתי הן דיי ישנות אז תיארתי לעצמי שיש שינויים מ 2017 שזה היה הפוסט הכי חדש בנושא.

יש צמיג שהוא צריכת דלק A , אחיזה A גם כן ורעש נמוך יחסית ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, הכי קרוב למה שאתה מתאר זה הגודייר. צמיג מעולה​.

אני מכיר שהוא גם מיוצר בגרמניה, אז אתה מוזמן להתעקש על זה. ככה שתרוויח את כל מה שאתה רוצה:wink:

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שאני נוהג ברכב צרפתי היא שזה רכב ראשון שלי ( עשיתי רישיון נהיגה מאוחר ) ורציתי רכב פשוט ויחסית זול . לגבי הצמיגים : ניסיתי לחפש בחיפוש תוצאות ע"י רישום של גודל הצמיג שאני צריך והתוצאות שקיבלתי הן דיי ישנות אז תיארתי לעצמי שיש שינויים מ 2017 שזה היה הפוסט הכי חדש בנושא.

יש צמיג שהוא צריכת דלק A , אחיזה A גם כן ורעש נמוך יחסית ?

אנחנו מדברים על הצמיג Goodyear efficientgrip performance שמיוצר בגרמניה ( לא טורקיה) נכון ?:) תודה רבה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, תעדכן אחרי שהרכבת. אם יש רק פולין (יש פולין וגרמניה) וטרי, לך עליהם, העיקר לא טורקיה. אם אתה באיזור חיפה אני יכול להמליץ לך על פנצ'רייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על הצמיג Goodyear efficientgrip performance שמיוצר בגרמניה ( לא טורקיה) נכון ?:) תודה רבה על העזרה

סליחה על הבורות , כאשר אתה אומר טרי למה חודשים מדובר מאז היצור ? ההתלבטות שלי היא אם כדאי להרכיב אותם עכשיו או כבר אחרי הקיץ . כרגע יש לי צמיגי Barum brilliantis 2 שהרכבתי לפני 4 שנים והם החזיקו דווקא יפה עד עכשיו למרות שלפי הבנתי זה צמיג בינוני מינוס .

אני גר כרגע במרכז לכן חיפה יהיה לי קצת רחוק אבל באמת תודה על הרצון הטוב לעזור , אני מעריך את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הבורות , כאשר אתה אומר טרי למה חודשים מדובר מאז היצור ? ההתלבטות שלי היא אם כדאי להרכיב אותם עכשיו או כבר אחרי הקיץ . כרגע יש לי צמיגי Barum brilliantis 2 שהרכבתי לפני 4 שנים והם החזיקו דווקא יפה עד עכשיו למרות שלפי הבנתי זה צמיג בינוני מינוס .

אני גר כרגע במרכז לכן חיפה יהיה לי קצת רחוק אבל באמת תודה על הרצון הטוב לעזור , אני מעריך את זה.

תודה רבה פריג'י .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...