Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתרון לאיפוס מערכת השמע בפוקוס 2009

assafta
שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

ברכב של רעייתי, פורד פוקוס שנת 2009, הלך המצבר.

לאחר החלפתו, שמנו לב שמערכת השמע למעשה מנוטרלת (כנראה אותחלה), וכעת כשמנסים להפעיל אותה, אנו מתבקשים להקיש סיסמה/קוד כלשהוא. יש מקום לכאורה ל-4 ספרות (אם כי בהמשך נראה שיש מקום לעוד 2 ספרות נוספות, אבל איני בטוח בכך). מכל מקום, ניסיתי 1234, 1111, 0000 וכדומה (לאחר 3 נסיונות הוא נועל את האפשרות לנסות לחצי שעה!), ושום דבר לא הולך. אי אפשר לשמוע רדיו כמובן, לא דיסקים ולא כל דבר אחר.

יש למישהו רעיון איך לפתור את זה?

תודה מראש!

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש מדבקה בתוך תא הכפפות עם הקוד של הרדיו. אם זה לא שם , אולי זה מודבק/רשום על ספר הרכב.

אפשרות אחרונה, גש למוסך מורשה ,תגיד אני רק שאלה קטנה,לא יעלה אגורה.

!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוד מופע על מדבקה שאמורה להיות מודבקת בספר הרכב או בספר אחריות או בספר מערכת שמע. באחת משלושתם, לא זוכר בדיוק באיזה, היא מודבקת על הצד הפנימי של הכריכה.

מדבקה קטנה לבנה עם כיתוב serial number ו Key code עם 4 ספרות, זה הקוד שאתה צריך.

לפעמים את העותק השני של המדבקה מדביקים בתא הכפפות. קודים 1111, 1234 וכו' לא יעזרו. יש שם קוד אמיתי.

להבא, מומלץ להחליף מצבר עם חיבור מתח גיבוי. לבקש מהחשמלאי שמחליף לחבר מתח גיבוי.

אחרי ניתוק וחיבור מצבר ללא מתח גיבוי יתכן שגם סגירה אוטומטית של חלונות חשמל לא תעבוד, אז צריך לעשות לימוד לחלונות. תופעה נוספת סל"ד סרק גבוה או נמוך מידי ב 2 - 3 נסיעות ראשונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה היה רשום בספר רכב בכתב יד.

תנסה לראות אם באחד מהחוברות של הרכב הבעלים הקודם רשם את זה.

אם לא זה רק מוסך מורשה יוכל לעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

כולם כאן חוזרים על אותה מנטרה (תבדוק בספר רכב, או לך למורשה) שתי דברים:

1. צריך את הסיריאלי של הרדיו.

2 בלי סיריאלי גם עם המורשה היה שייל לאבא שלו הוא לא היה יכול לעזור לו.

ישנם שתי שיטות לבדוק מה הסיריאלי של הרדיו:

1. פירוק פיזי של הרדיו(רשום על הצד של הרדיו).

2.יש בלי ספור מדריכים ביוטיוב איך להוציא את הקוד מהרדיו בלי לפרק אותו (יש ללחוץ על שתי ספרות בו זמנית לא זוכר איזה).

עם הקוד שיצא לך אתה ניגש למורשה עם מסמך בעלות על הרכב, ורק אז הם יתנו לך את הקוד.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

אולי במורשה שלו יותר מתקדמים...

מנסיון שלי, כן צריכים.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אני באותה בעיה.

כרגע הבנתי שצריך ללחוץ על המספרים 1,6 ביחד וזה גורם להציג כמה נתונים על המערכת השמע ביניהם גם מספר סידורי של המערכת ועם המספר הזה יש אפשרות להשיג את הקוד. אני לא יודע עדיין איך אז מי שיכול לעזור בזה, אשמח למידע.

המספר אצלי הוא v016895

אולי יש פה מישהו שיודע כיצד משיגים את הקוד ע"פ המספר הזה. או אולי צריך להציג עוד מידע מהמערכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...