Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש או רכב בן 3 שנים?

Guru_shastri
שימו לב! השרשור הזה בן 2125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הייתי בטוח בפרשנות של המינוח "מחירון מול מחירון". התעוורתי מזה שאקבל מחירון על שלי...

כמובן שאתה צודק וזה חסר טעם.

מתחזקת אצלי התחושה שעדיף להשקיע בתיקונים בתקופה הקרובה.. רכב בן 3-4 פשוט יהיה לי יקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ישנם יבואנים שנותנים כיום 5 שנות אחריות. בנוסף לחלקם ישנה ירידת ערך גדולה יחסית, לכן קניית רכב בן 3 של מותג כזה יכול להניב את הטוב שני העולמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו דעה לגבי היכולת של רנו קליאו אסטייט להחליף את הפוקוס סטיישן שלי?

אני מניח שהרכב קטן יותר, השאלה עד כמה. ואיך זה מתבטא ביחס כוח/משקל שלו?

הנסועה השנתית לא גדולה, משהו כמו 14-15K, אנחנו משפחה עם שני ילדים קטנים (שנתיים ושלוש, והשלישי מתוכנן לעתיד הלא רחוק מספיק). אין יותר מדי עליות/ירידות ובעיות כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקליאו סטיישן יש מנועי בנזין ודיזל , ושניהם עם טורבו והביצועים טובים. הדיזל חסכונית יותר.

היו פה כמה מקרים של מוח גיר מתפגר בק"מ מוקדם יחסית , בעיקר בדגם הבנזין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי יש קליאו סטיישן.

הרכב זריז ולא יקר בטיפולים כמו שאולי נהוג לחשוב על צרפתיות.

הרכב זריז אך בעיר פחות אהבתי את הגיר, לדעתי ה dsg חלק יותר.

בעיר הרכב קשיח ומאחור לא ממש מרווח מבחינת מרווח בירכים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי עליו קצת ונראה שנוחות הנסיעה שלו לא מדהימה. גם המרווח כנראה יקטן קצת יותר מהרצוי יחסית לפוקוס.

מה לגבי הפג'ו 308 סטיישן? נראה שהן הולכות במחירים לא רחוקים ביד2

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הפוקוס מרווחת יותר, עיקר חוסר הנוחות מתבטא בכביש עירוני עם שיבושים, בבין עירוני הרכב בסדר גמור.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הפוקוס כמעט 4 שנים...רכשתי אותו מליסינג עם 100K ק"מ בערך...עכשיו, עם 180K ק"מ

הנסועה השנתית לא גדולה, משהו כמו 14-15K

אתה צופה ירידה בנסועה השנתית בעתיד, לעומת 4 השנים האחרונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מקפיץ את השרשור ברשותכם. את הפוקוס מכרתי.

עכשיו נותר להחליט מה הרכב הבא.

כאמור פה, אני מאוד בכיוון של ה308 סטיישן. יש את המבצע קיץ הזה של לובינסקי שהופך אחת מ2015 למאוד זמינה. אבל הוא גם הופך את ה3008 מאותה שנה לזמינה. (תלוי באקזמפלר כמובן).

כתבתי שאין לי צורך ביכולות שטח, אבל ממה שקראתי ה3008 לא באמת מציע כאלה. האם יש טעם להשקיע קצת יותר ב"ג'יפון" הזה (מטעמי ירידת ערך אולי?) או שעדיף להסתפק בסטיישנית החביבה על אנשי הפורום?

כמו כן, תודה לכולם פה על העצות ושיתוף הידע. את הפוקוס רכשתי בעצת הפורום וזו היתה קניה טובה למדי, שהוכיחה את עצמה גם במכירה תוך 4 ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה308 רכב מצוין לטעמי,בדוק אילו רכבים מוצעים אצלם.

יש מציאות בטרייד אין של היבואנים לפעמים.

השוק לא להיט בלשון המעטה,תתמקח ותנסה להוציא אחריות כמה שיותר ארוכה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-3008 יכול להיות בחירה מצוינת אבל ב-2015 נמכרו גם המנוע הישן (156 כ"ס) שממנו חובה להמנע, וגם המנוע החדש (165 כ"ס) שבהחלטט מומלץ אם תמצא במבצע מכוניות עם המנוע החדש (ואני בספק גדול אם תמצא כאלה)

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד תהיה ירידת ערך לרכב אז אם זה השיקול היחיד שלך הוא לא ממש רלוונטי, השאלה כמה זמן תחזיק לרכב ולמה וכמה הוא ישמש אותך. אם אתה חושב שאתה צריך רכב חדש לדעתי אין התלבטות אבל זה באמת הבדל כלכלי משמעותי. אולי שווה לחסוך עוד קצת ולקחת חדש במקרה כזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...