Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל קרוסלנד X או סוזוקי קרוסאובר אוטומטית?

Nightwing
שימו לב! השרשור הזה בן 2118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חזרנו לא מזמן מארה״ב והשארנו מאחורה את ה-RAV4 האהובה והתחלנו לחפש פה רכב חדש שישרת אותי ואשתי (פלוס אולי ילדים עתידיים).

אחרי כמה שבועות של קריאה מעמיקה בפורום ובשלל אתרים (עוד לא נסעתי על כלום), אני מתחיל להתרכז באחת מ-2 אפשרויות:

1. קרוסאובר אוטומטית שנמכרת במבצע של חבר ב-119K שח

2. אופל קרוסאובר X בגרסת Enjoy שנמכרת במחיר דומה (לא יודע מה מדיניות ההנחות באופל, אבל אני אשמח לשמוע).

הסתכלתי גם על הקקטוס וה-2008 אבל אני חושש מעניין הסחירות היות ויש מצב שעוד שנה שנתיים נחזור לחו״ל (ויש לי הרבה מה להגיד על המיזוג אוויר מהמסך מגע).

בכל מקרה, חשוב לנו בטיחות, אמינות וסחירות סבירה (לאו דווקא בסדר הזה).

אני יודע שהסוזוקי מאוד אמינה אבל בלי מערכות בטיחות מתקדמות, והאופל נראית הרבה יותר מאובזרת, אבל אני לא מוצא ממש מידע על האמינות או הסחירות שלה.

אשמח לשמוע את דעתכם.

(ולא אני לא נעול על רכב חדש, פשוט ספציפית במקרה של שני הדגמים הנ״למזה הגיוני.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הסוזוקי לא מצטיין בבטיחות, מגיע רק עם מובילאיי בניגוד לאופל שמגיעה עם בלימה אוטונומית והתראה על סטייה מנתיב

מבחינת אמינות המנוע של האופל ותיק יותר מזה של הסוזוקי , לכן עוד מוקדם לקבוע איזה יותר אמין אם בכלל. לשניהם גירים אוטומטיים פלנטריים.

סחירות אני מניח שהסוזוקי יהיה עדיף, אופל פחות נפוץ ופחות מוכר משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה שואל אותי, אם יש סיכוי שעוד שנתיים אתה חוזר לחו"ל, קנה לך RAV4 בן 4. הוא יעלה פחות מג'יפון חדש, סביר שיהיה אמין כמו רכב חדש, וירידת הערך שלו תהיה קטנה בהרבה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה שואל אותי, אם יש סיכוי שעוד שנתיים אתה חוזר לחו"ל, קנה לך RAV4 בן 4. הוא יעלה פחות מג'יפון חדש, סביר שיהיה אמין כמו רכב חדש, וירידת הערך שלו תהיה קטנה בהרבה.

חשבנו על זה, אבל ברכב בן 4 לא יהיו מערכות בטיחות מתקדמות ואיבזור נוחות בסיסי (מצלמת רברס, מולטימדיה נורמלית וכו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבנו על זה, אבל ברכב בן 4 לא יהיו מערכות בטיחות מתקדמות ואיבזור נוחות בסיסי (מצלמת רברס, מולטימדיה נורמלית וכו).

גם בקרוסאובר אין.

עלות מולטימדיה ומצלמת רוורס (שכבר מותקנות ברוב המוחלט של כלי הרכב הללו) זניחה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בקרוסאובר אין.

המבצע של חבר כולל את מערכת המולטימדיה שלהם שכוללת מצלמת רוורס (התקנה מקומית, ממה שראיתי מכשיר מדבקה סיני).

האופל מגיע עם אנדרואיד אוטו ואפל קארפלי (משער שמערכת מקורית ולא התקנה מקומית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשכתבתי "אין" התכוונתי למערכות בטיחות. מובילאיי תוכל להתקין גם ב-Rav4 משומש, וכמעט כל ההוצאה תכוסה על ידי המדינה.

להערכתי רוב ה-rav4 כבר מגיעים עם מולטימדיה ומצלמת רוורס, ואם לא תמורת כ-2000 ₪ יהיה לך גם מולטימדיה עם אנדרואיד עדכני, וגם מצלמת רוורס.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, למישהו יש מושג מה הסיכוי לקבל הנחה מאופל? איפה יש להם יותר גמישות - במחיר או בשידרוגים? (למשל לקבל את חבילת הפריון/פלוס או הנחת מזומן?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תנסה - לא תדע. בעקרון הנחה זה לא מילה גסה אצל היבואן הזה, אבל היא תלויה גם ברמת הביקוש לדגם מול המלאי. אם אין מלאי ויש ביקוש - אין הנחה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך הייתי מפחד לקנות אופל עם מנוע טורבו לאור בעיית שבר הבוכנה במנועים שלהם...

אני אשמח אם תכוון אותי למידע בנושא, פעם ראשונה שאני שומע על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך הייתי מפחד לקנות אופל עם מנוע טורבו לאור בעיית שבר הבוכנה במנועים שלהם...

הכותב מטעה כנראה מחוסר ידע.

ברכב אופל קרוסלנד X קיים מנוע 1.2 טורבו (110 כ"ס)

הנמצא ברכבי הקונצרן PSA -

פיג'ו 208, פיגו' 2008, סיטרואן C3, סיטרואן C3 אייר קרוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה, המנוע של פיז'ו אז בכלל הייתי הולך על הסוזוקי בלי לחשוב פעמיים. ברור שפיז'ו כיום אמינים יותר מבעבר (אני מקווה שהם השתפרו), אבל אי אפשר להשוות לסוזוקי.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2118 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...