Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט קרוז 2010 קולר שמן מנוע תקול.

avi1970
שימו לב! השרשור הזה בן 2119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יום שני הייתי במוסך כדי לבצע טיפול שגרתי שנתי רגיל.

באמצע הטיפול המוסכניק קרא לי ואמר שהוא רואה קצת לכלוך חום במיכל עיבוי ושכנראה הגיע שמן למים.

שאלתי אותו ישר כמו טחינה? אמר לא! ולאחר שבדק אמר שקולר שמן מנוע תקול ויש להחליפו.

(נמצא עוד בעיה -קצת נזילות ממחזירי שמן).

אמרתי אוקי מחכה להצעת מחיר. הצעת מחיר שקבלתי מאוד גבוה בקשתי שיסיים את הטיפול הרגיל

ויצאתי מהמוסך.

מסתבר שאני נוסע ככה כבר המון זמן.

ההצעות האחרות שקיבלתי לתיקון ממוסכים אחרים עדיין גבוהים. פחות ממה שהמוסך הציע בהתחלה אבל עדיין גבוהים.

ברצוני לדעת מה הנזק והאם הבנתי נכון שהגיע שמן אך ורק למערכת הקירור ולא לראש מנוע? האם ניתן ליסוע ברכב בכלל או לפחות עד למוסך? האם בכלל שווה לטפל ברכב כי הטיפול מגיע לאלפי שקלים?

האם בעסקת טרייד הרכב יקבל מחיר מחירון אם בכלל יתקבל?

תןדה לעזורים וסליחה שזה די ארוך :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני לדעת מה הנזק והאם הבנתי נכון שהגיע שמן אך ורק למערכת הקירור ולא לראש מנוע?

לפי מה שאתה מתאר הנזק הוא נוזל קירור ושמן מתערבבים בינהם עקב פריצה בקולר שמן.

השאלה לגבי הראש מנוע לא מובנת. בכל רכב גם מים וגם שמן מגיעים לראש מנוע, כל אחד במעברים היעודיים לכך. במקרים קיצוניים מתרחשת פריצה באטם ראש מנוע וכתוצאה מכך ישנו מעבר של נוזל קירור לשמן וההפך.

על האיבחון של המכונאי שלך זה לא המצב, ובמקרה שלך עירבוב הנוזלים הוא כתוצאה מפריצה בקולר.

האם ניתן ליסוע ברכב בכלל או לפחות עד למוסך? האם בכלל שווה לטפל ברכב כי הטיפול מגיע לאלפי שקלים?

אם נסעת ברכב עד עכשיו, אני מניח בזהירות שלא יקרה אסון גדול אם תסע עוד כמה קילומטרים עד המוסך. תוך מתן תשומת לב לטמפרטורת נוזל הקירור ובדיקת מפלס שמן ונוזל קירור לפני היציאה לדרך.

אם אתה מתכוון להמשיך להחזיק ברכב, בהחלט כדאי לטפל בבעיה לפני שנגרם נזק "אמיתי".

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טפל בבעיה בהקדם האפשרי. עם הקולר נפרץ זו שאלה של זמן עד אשר הסדק במחליף החום (קולר) יגדל וכמות השמן בנוזל הקירור יגדל דבר שיגרום למשקעי

שמן במערכת הקירור.

ניקוי מערכת הקירור משאריות שמן היא לא בכלל.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עד עכשיו לא ניגרם נזק אז טפל בהקדם בבעיה ושיבצעו שטיפה למערכת הקירור ואם שמן המנוע עצמו נגוע גם כן אז לבצע ניקוי עד כמה שאפשר למערכת השמן כולל החלפה של הפילטר. מה המחירים שקיבלת ועל מה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא הגיע לשמן מנוע למזלי. בנתיים רק מערכת הקירור נפגעה.

הציעו לי 2500 כולל קולר שמן מקורי ואטמים

ניקוי מערכת קירור, ניקוי מיכל עיבוי, שמן ועבודה כולל מע"מ.

הבנתי שעבודה לפחות 6 שעות.

זו הצעה אחת. מחכה לעוד הצעות.

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא הגיע לשמן מנוע למזלי. בנתיים רק מערכת הקירור נפגעה.

הציעו לי 2500 כולל קולר שמן מקורי ואטמים

ניקוי מערכת קירור, ניקוי מיכל עיבוי, שמן ועבודה כולל מע"מ.

הבנתי שעבודה לפחות 6 שעות.

זו הצעה אחת. מחכה לעוד הצעות.

בוא תן מיספר שלדה ננסה לארגן לך את הקולר בזול יותר ואת ההתקנה כבר תמצא מי שיעשה עם הניקוי של מערכת הקירור ומיכל העיבוי שזה תהליך לא מורכב כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להמשיך לנסוע במצב כזה זה סיכון.

מעבר לקירור הפחות יעיל של מערכת הקירור, יש מצב שצנרת המים נפגעה כבר ובאיזה שלב יתפוצץ לו איזה צינור מים באמצע נסיעה ואז תתקע ואולי גם עם נזק מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקולר הוחלף לחליפי עם גומיות כמובן.

שמן zic 5w30

Perston dex cool מי קירור

צינור עליון

נקיון מערכת הקירור

עבודה

סה"כ : 2000 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...