Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו התנסה עם וילונות מגנטיים לחלונות במקום להכהות?

שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכב אחד יש לי חלונות כהים מאחור שעושים עבודה טובה. אבל ברכב השני דווקא החלונות הקדמיים מכניסים הכי הרבה שמש וזה לא יעבור טסט.

האם יש למישהו ניסיון עם מוצרים כגון

attachment.php?attachmentid=489796&d=1498043766&thumb=1

"טרוקוט": https://www.facebook.com/trokot.co.il/

כ1200ש"ח ל5 רשתות

או "LAITOVO" : https://laitovo.eu/en/

המחיר דומה אולי קצת פחות

או מוצר אחר אם מישהו מכיר.

תודה

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני שרוי באותה דילמה. לפני כשבועיים ביצעתי השחרה לחלונות האחוריים והשמשה האחורית לרכב החדש שלי, נטו בשביל אסתטיקה (אין לי מושג אם זה באמת עוזר לחום, אני לא יושב או מושיב אנשים מאחורה).

התייעצתי עם הבחור שביצעתי אצלו את העבודה לגבי הקדימה. הוא טוען שלמרות החוק יש כן אפשרות לציפוי "ננו" "חדשני" (שם במרכאות כי כל דבר בארץ שנקרא "חדשני" הוא מאחר בכמה שנים טובות). הציפוי מוסיף רק 20% כהות, לא פוגע באיכות הראייה (וגם לא בלילה) ומבודד חום בצורה רצינית. הוא הדגים לי את זה כאשר הנחתי את היד תחת "מנורת צ'יפס" שהייתה נורא חמה, ואז הוא שם את החומר מעל היד שלי והחום פשוט נעלם.

להגיד לך האם בפועל הדבר הזה באמת עוזר? בוא נגיד שאם שהדוגמא שבוצעה על היד שלי באמת ממחישה את החומר פועל אז לא הייתי חושב פעמיים והייתי עושה את זה וכל פעם שהייתי נכנס לרכב הוא לא היה רותח. אבל אני לא יודע, אז אני די חושש לעשות את זה (העלות היא כ-800 ש"ח). אגב, זה כולל שמשה קדמית להפתעתי!

בכל אופן - רעיון שתמיד חשבתי עליו במשך שנים - למה לא מוסיפים מגן שמש חשמלי לשמשה הקדמית מובנה בתוך הרכב? ז"א, פאנל ארוך שיושב בתוך הדאשבורד בצורה נסתרת שבו מאוחסן המגן, וכאשר נועלים את הרכב הוא עולה למעלה ומכסה את כל השמשה וכשפותחים את הרכב ההפך.

bottom line - הייתי ממליץ לך לנסות את הציפוי "ננו" הזה. המגנט הזה נראה לי סתם ייכער את הרכב ויראה מוזר, מה גם שאני לא אוהב שמתקינים לי דברים בתוך הרכב.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון לסטארט אפ כבר יש לך...

טסתי בדרימליינר לפני זמן מה, במקום תריסים כמקובל אתה מכהה את החלונות עם כפתור כרצונך. זה מה שצריך ברכב.

800 ש"ח זה למה?

אשמח אם תציין איפה זה היה, אפשר בפרטי כמובן, באינטרנט יש כמה מקומות אבל לא ברור מה הכיסוי להבטחות.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסתי בדרימליינר לפני זמן מה, במקום תריסים כמקובל אתה מכהה את החלונות עם כפתור כרצונך..

או כרצון צוות המטוס...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...