Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

'דברי מקבל הדו"ח' - בשביל מה צריך את זה?

שימו לב! השרשור הזה בן 2116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשאני קיבלתי דו"ח שיקרי על שימוש בפלאפון בנהיגה, והמילים הראשונות שלי היו לא נגעתי בפלאפון הוא על הסטנד מחובר לבלוטוס, מה שהשוטרת החליטה לכתוב זה משהו בסגנון "מה אתם רוצים ממני לא עשיתי כלום אני סטודנט" כדי להוציא אותי מטומטם. (הסטודנט בכלל פשוט אמרתי לה אחר כך שיצאתי מהמכללה ליד לפני חצי דקה.)

שאלתי אותה למה היא רשמה את זה ואמרתי לה שאני לא מוכן לחתום ככה אז היא לקחה את הדו"ח רשמה שאני לא מוכן לחתום והביאה לי אותו וזהו.

הטכניקה פשוטה

אתה מקבל את העט כדי לחתום

זו העת ועם העט למחוק את מה שנכתב בדברי הנהג, ולכתוב את גרסתך.

לא תיתן לכתוב את גרסתך לפחות דבריך שלא נאמרו נמחקו.

אתה נתקלת גם בשוטרת ערסית

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מצייר את הדברים כאילו הכל נורא פשוט, והשוטרת הזו היא מקרה נדיר, כאשר במציאות זה לא כך, או שאין סיכוי להשלכות מצד השוטר כלפי נהג שהעז למחוק משהו בדו״ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפגשים שלי עם השוטרים במהלך מעל 50 שנות נהיגה היו תמיד במקרים בהם עברתי עבירה.

התנהלות נכונה, מתן כבוד לשוטר סייעו לי בלא מעט מקרים להמשיך בדרכי ללא דו"ח.

זה שיש שוטרים"רעים" לא מוכחש

אבל יש גם נהגים "רעים"

אנחנו שומעים את גירסת הנהג ולא שומעים את גירסת השוטר לאותו המקרה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש לא מעט נסיון עם מפגשי שוטר-נהג (מכמה זויות), ולעיתים קרובות גם נהגים שהתנהלו בכבוד זכו לחוסר סבלנות ברגע שלא התיישרו עם דרישות השוטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמקבלים את הדוח לחתימה , לא משנה מה השוטר כתב בפסקה "דברי הנהג"

יש למחוק באיקס את הכל , ולכתוב

"לא בצעתי כל עבירה"

ולחתום.

אין טעם להתווכח ולהסביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך לא בהכרח שזה נכון. אם הנהג אמר דבר מה לשוטר, הוא לא יכול לחזור בו ולהגיד משהו אחר. אם הדברים לא צוטטו כראוי, אז הסיפור שונה.

לא חושב שבמידה והדבר יגיע למשפט, שהשופט יתרשם לטובה מאיקס שמוחק את כל דברי הנהג שנאמרו בתחילה ופתאום הנהג אומר "לא בצעתי כל עבירה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון הוא פשוט. ברגע ששוטר מסמן לכם לעצור, להפעיל את הסלולרי להקלטה (קולית או וידאו), אבל בהצנעה, לא לנפנף במכשיר מול הפרצוף שלו.

(כך גם בכל מקרה של תאונה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אך לא בהכרח שזה נכון. אם הנהג אמר דבר מה לשוטר, הוא לא יכול לחזור בו ולהגיד משהו אחר. אם הדברים לא צוטטו כראוי, אז הסיפור שונה.

לא חושב שבמידה והדבר יגיע למשפט, שהשופט יתרשם לטובה מאיקס שמוחק את כל דברי הנהג שנאמרו בתחילה ופתאום הנהג אומר "לא בצעתי כל עבירה".

ב 99.99999999% מהמקרים לא יהיה רשום שם דברים שיעזרו לך במשפט.

ב 99.99999999% מהמקרים הדברים יהיו כתובים בכתב יד שיקשה עלייך מאוד מאוד לקרוא בזמן אמת.

במקרים רבים הנהג עצמו יכול להיות משוכנע שביצע עבירה כשבפועל לא ביצע כל עבירה , אבל אם יודה או שיהיה כתוב שם שיהווה "תחילתה של הודאה" - זה המונח שהשופטים אוהבים להשתמש ,סיכוי אפשי בכל דיון משפטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...