Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורות abs+esp+בלם יד דולקות

elirazah
שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי יונדאי i30. 2011

נורות esp+abs+ בלם דולקות לסירוגין

המוסך החליף יוניט esp, עשה כיוון פרונט

ועדיין הנורות נדלקות לסירוגין

אמר שצריך להחליף את כל הפרונט

נתקלתם בבעיה כזו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה יוניט ESP?

מה כתוב בקבלה?

מה כתוב בהצעת מחיר שהמוסך נתן לתיקון העתידי שנדרש?

בלי שתנקוב בשמות המדוייקים לא נדע איך לעזור לך

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהיוניט שאתה מיתכוון אליה היא יוניט בלם מעל דוושת הבלם ולא יוניט esp שאין לי מושג כמו ייגאל מה זה אומר. מה שאלה מתאר מכוון ליוניט בלם. כמו כן תבדוק שכל נורות הבלימה עובדות. להחליף את כל הפרונט?? קצת לא בכיוון הייתי אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהיוניט שאתה מיתכוון אליה היא יוניט בלם מעל דוושת הבלם ולא יוניט esp שאין לי מושג כמו ייגאל מה זה אומר. מה שאלה מתאר מכוון ליוניט בלם. כמו כן תבדוק שכל נורות הבלימה עובדות. להחליף את כל הפרונט?? קצת לא בכיוון הייתי אומר.

באנדר סטייטמנט.

פותח נושא יקר,עברתי תקלה דומה, ממליץ לך לפרק את כל 4 הגלגלים ולבקש ניקוי יסודי של כל חיישני ה ABS הקיימים ראשית.

אם לא יעזור,צריך לבדוק היטב את מערכת ה ABS- אצלי היו 2 תקלות בסגנון:

תקלה ראשונה- נוקו החיישנים ונפתרה.

תקלה 2: חיישן של אחד הגלגלים שבק חיים והוחלף באחר מפירוק.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנורות שדולקות- נורת החלקה + ABS +בלם יד

הוחלף יוניט בלם, , כל הנורות בלימה עובדים.

זה לא דולק תמיד , יש נסיעות שלא דולק כלל, ויש נסיעות שפתאום נדלק.

אחרי החלפת יוניט בלם, הופיעו פתאום שוב הנורות, עשו כיוון פרונט, הופיע שוב הנורות

מוסך אמרו שכנראה צריך להחליף פרונט

הגיוני? מה יכולה להיות הסיבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך אמרו שכנראה צריך להחליף פרונט

זה משפט חסר משמעות, אין חלק ברכב שנקרא "פרונט". אלא אם הולכים לחתוך את כל החצי הקידמי של הרכב ולרתך אחד אחר במקומו.. מגוחך.

לפני שנופלים לניחושים והחלפות מיותרות, יש לקרוא את קוד התקלה ממחשב הABS ולראות על מה הוא מתלונן. יתכן שסתם מדובר בחיישן ABS סורר באחד הגלגלים.

אם למכונאי שלך אין את המכשור המתאים לסרוק את מחשב הABS, מצא מכונאי אחר שיש לו.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך התחבר עם המחשב, הראה לו 2 תקלות esp+ abs,

החליף את היוניט בלם (פעמיים) - לא עזר

עשה כיוון פרונט - לא עזר

( מציין שאתמול נסעתי לצפון, כל הנסיעה לא נדלקו הנורות, בחזור פתאום נדלקו)

אמר שכנראה גלגל קיבל מכה וזווית הגה (או משהו כזה) התעקם, וצריך להחליף מוט הגה . בנסיעה אני לא מרגיש משהו לא תקין

אתה אומר שאולי לבדוק חיישני ABS ?(יכול להיות שהוא לא בדק את זה???)

אתה מכיר אולי ריקול מיונדאי על משהו כזה?

תודה על המענה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מההודעה שלך נשמע שהמוסך מנחש ואין לו מושג מה התקלה בפועל. או שהוא לא מנוסה בדיאגנוסטיקה של תקלות מסוג זה.

להגיד שיש תקלת ABS שווה ערך לכלום, את זה אתה כבר יודע מהמנורה. נדרש להבין בדיוק מה מפריע למחשב הABS, בין אם מתוך קוד התקלה המדווח במחשב ובין אם מתוך קריאת נתוני זמן אמת ממחשב הABS.

1. האם יש למכונאי שלך ציוד מתאים על מנת להתחבר למחשב הABS עצמו, לקרוא תקלות ממנו ולנטר נתוני זמן אמת?

2. מה התקלה המדוייקת שמחשב הABS מתלונן עליה?

3. האם כל הנתונים שמחשב הABS קורא בזמן נסיעה תקינים? אם יש נתונים חריגים, מה הם?

מבלי לקבל תשובה קוהרנטית על שלושת השאלות הללו, אל תתן למוסך להחליף ולו בורג אחד ברכב

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2104 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...