Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעלומת הרכבים במוסקבה (איך יש שם כל כך הרבה רכבי יוקרה?)

ETAA
שימו לב! השרשור הזה בן 2034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביקרתי במוסקבה ומאוד התרשמתי.

אחד הדברים שאני לא מצליח להבין זה איך עם משכורת ממוצעת של 500-1000 דולר בחודש הכבישים מפוצצים במיטב התוצרת העולמית. כמות מטורפת של מרצדסים (המון s class וגם G ו-GLS), בימרים, אאודי ג'יפוני פורשה ומה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מוסקבה היא מטרופולין ענק שבין המליונים שגרים בו (ועוד מליונים שמגיעים אליו) יש לא מעט מליונרים. יותר נכון- מליארדרים.

יש בה מלונות ומסעדות ברמת פאר מטורפת וזו אחת מהערים היקרות ביותר למחייה (כתייר לפחות באזורים היקרים)

אתה צריך להשוות את מוסקבה לפריז, ניו יורק תכלס ותכפיל את הרושם שלך בעובדה, שמי שעשיר במוסקבה או רוסיה לא יסע ברכבת התחתית.

חוץ מזה שנראה לי שרוסיה מנקזת אליה לא מעט מכוניות לא הכי "כשרות" ממערב אירופה וגם מכוניות כשרות לגמרי שהן פשות קצת ישנות. בניגוד לשוק המערבי המפונק שלא רוצה לטפל ברכב יוקרה בן עשר, הרבה חברה רוסים מצליחים לטפל במכוניות האלו בזול יחסית או אפילו לבד.

עריכה אחרונה על ידי eitanm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי משתכר 500$ בחודש נוסע ברכבת התחתית, לא ברכב.

ברוסיה בכלל ובמוסקבה בפרט ישנם הבדלי מעמדות חריפים מאוד.

השכבות החזקות של האוכלוסיה חזקות מאוד, ורוויות תרבות שופוני, מכאן הרכבים שאתה רואה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסקה יש גם נטייה גדולה מאוד לרכוש מכוניות יוקרה עתיקות, או מכוניות יוקרה חדישות בכסף שאין לשם השופוני. (כמו הספורטאג' בארץ).

אם ספורטאג' זה "שופוני", אפשר לסגור את המדינה, ושהאחרון יכבה את האור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשימת 25 הדגמים הנמכרים ביותר ברוסיה (לינק למטה) רואים בעיקר רכבים עממיים וגם כל מיני דגמי לאדה. במרכז מוסקבה אין שום ביטוי לזה, כאילו ארץ אחרת.

http://rusautonews.com/2018/01/18/top-25-best-selling-cars-in-2017-in-russia/

אגב, נמכרו ברוסיה כ-1.6 מיליון רכבים בשנת 2017. לא הרבה ביחס לאוכלוסיה של 140 מיליון איש. שוב, במוסקבה לא רואים את זה. הרבה עושר מנקר עיניים. גם הרכבים ובעיקר השדרות, החנויות והבניינים.

עריכה אחרונה על ידי ETAA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסקבההיא לא רוסיה ייצוגית בדיוק כפי שניו-יורק אינו מייצג את ארה"ב.

אבל כפי שציינו כבר, רוב הרכבים שם בני 5+. כלומר עדיין חדישים, אבל לא חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש לי את השיר הזה באוטו כדי רק כדי לעצבן את אישתי (שיודעת רוסית)

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מעצבן כי הוא מזוהה עם כל מיני גורמים לא סימפטיים (כמו שכאן מוזיקה מזרחית מזוהה עם ערסים).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם חושבים שבמוסקבה יש הרבה מכוניות יוקרה? ביקרתם בבייג׳ינג בזמן האחרון?

אחרי פחות משבוע שם אתה עובר דיסנטיזציה מוחלטת לרכבי יוקרה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה במדינות האלה.

יצא לי לשוחח הרבה בנושא עם מדריך מקומי בבורגס (בולגריה), שם רואים או S Class ומעלה או לאדה ומטה. אין באמצע.

הוא סיפר שהוא מתלהב כשהוא רואה איזה קורולה או מאזדה 3. זה רכב נדיר שמעיד על מישהו ממעמד ביניים שלא באמת קיים שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמין שזה המצב בערי בירה של כל מדינות BRICS.

נקרא "כסף חדש".

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר הייתי בסופיה בחזית המלון חנה דרך קבע הרולס של בעל המלון, משהו במידות של קטר רכבת. בסמוך לו כמה קלאס G, מיטב האאודי וגם ג'אגים.

דרך אגב, בקופנהאגן ראיתי את הרולס (הקלאסי) של המלכה על הליפט. שער המוסך שלה פתוח לתצפית של הקהל. אבל מדובר במלכה שיושבת במחלקה הראשונה של SAS ליד אנשים מן היישוב (טוב, כאלה שמשלמים עבור ישיבה ב-F או משודרגים אליה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות חודשיים בשנה אני מבלה במוסקבה.

על מרצדסים ופורשה אף אחד לא מסובב את הראש שם.

אם היית הולך "למקומות הנכונים", בדרך כלל בלילה, היית נתקל באינספור מקלארן, פרארי ולמבורגיני.

לבעל מועדון לילה מצליח הייתה רולס רויס פאנטום שחלקים גדולים ממנה מצופים זהב 18K שתבין...

אני מתנייד על GTR ולנד קרוזר V8 ישנות בנות 6 כבר בגרושים יחסית לישראל, אחזקה גם יותר זולה.

בעלי מקצוע טובים עם השכלה גבוהה, גם שכירים, מרוויחים שם הרבה מאוד כסף ביחס לעלות המחיה.

במוסקבה יש את ריכוז המליונרים ומיליארדרים הגבוה בעולם לדעתי.

חשוב להבין, מרכז מוסקבה (הטבעת הפנימית), לא מעיד על שאר רוסיה, רחוק מזה...

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...