Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההבדל בין פיסטולט יקר לזול?

שימו לב! השרשור הזה בן 2130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לפני קנייה של פיסטולט וראיתי שיש כאלה שעולים 250 שח ויש גם כאלה מומלצים יותר שעולים פי 10 (2,500 ש״ח), מה ההבדל בניהם? הפיסטולט הזול יכול גם לעשות עבודה טובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשההפרש הוא פי 10 - ההבדל הוא או באיכות או במותג או במוכר. כמו בכל מוצר.

אתה צריך את זה לצביעה חד פעמית? לעבודה ארוכה מתמשכת?

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לצביעה חד פעמית קצרה אין סיבה לקנות מותג מסויים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור אבל השאלה אם אני יקנה פיסטולט זול הוא יעשה את אותה עבודה כמו של פיסטולט יקר? אני רוצה לצבוע טמבון קידמי + אחורי..... עד היום הייתי קונה ספריי צבע מטופקולור ומקארפיקס... הגיע הזמן להתקדם קצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפני קנייה של פיסטולט וראיתי שיש כאלה שעולים 250 שח ויש גם כאלה מומלצים יותר שעולים פי 10 (2,500 ש״ח), מה ההבדל בניהם? הפיסטולט הזול יכול גם לעשות עבודה טובה?

מרססים הם פלטפורמה להעברה ופיזור שווה של נוזלים מסיסים לפני שטח נתון. ההבדלים במחירים נובעים מכמה פרמטרים.

1. איכות המתכת - היות והמסיסים הם חומר מעכל (בייחוד המקשה) סוג הסגסוגת חשוב ולכן קיים פער מחירים גבוהה.

2. איכות המעברים הפנימיים, ככל שהמעברים הפנימיים חלקים יותר, כך זרימת האויר/נוזלים חלקה יותר ותצרוכת האויר/נוזל נמוכה יותר.

3.אטמים - סוג האטמים ואיכותם משפיע רבות על המחיר.

4. נחירים, בראש המרסס קיימים נחירי אויר, יש הבדל אדיר באיכות המרסס אם הנחירים נקדחו במכונה שקודחת את החורים בו זמנית או שכל חור נקדח בנפרד ואז לא מובטחת אחידות במרווח ביניהם.

5. איכות רכיבי המחט, ההברגות וחלקי הפלסטיק מוסיפים למחיר.

לצביעת פגוש או אפילו חלקים בודדים מדי פעם, באמת שלא צריכים מרסס ב 2500, ישנם מרססים חצי מקצועיים בסדר גודל של 400-600 שקל, איכותיים מאוד, עם שירות ואחריות. תחפש בגוגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...