Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה קלה - ייעוץ.

שימו לב! השרשור הזה בן 2132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב.

היום אחר הצהריים בעמדי עם הרכב בכביש (ממתין לאיזה אינטליגנט שעושה סיבוב פרסה), נכנס ברכבי מאחור רכב אחר.

לשמחתי - נזק לא נגרם לי, מה שאיני יכול לומר על הרכב האחר.

הוחלפו פרטים כמובן.

לתדהמתי - הנהגת הפוגעת הראתה לי רשיון רכב וביטוח רכב כאשר שניהם פגי תוקף - אני חושב שנוסעת עם כל הניירת הישנה לדורותיה , אך לא עם המסמכים העדכניים...

מפה לכאן - עברה השיחה לזה שאנחנו שכנים, ולמחירי הדירות באיזורנו (הכל ברוח טובה).

אחרי כל הטוב הזה -

שאלתי היא האם נהגתי בסדר ? האם לא שכחתי משהו ?

אין לי ולא מעניין אותי גם כרגע, הצורך להעמיד אותה בכח על טעותה שאין לה ניירת רלוונטית (צריך רק רשיון נהיגה על הנהג, ולא חובה שיהיה גם ביטוח ורשיון רכב, או שאני טועה?) כי לא נגרם לי לפחות שום נזק (או שאני טועה2 ?)

אודה להארותיכם.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למדתי על בשרי, לא משנה מה, חובה להודיע לביטוח שקרה מה שקרה, למקרה ובעתיד תרצה לפעול נגד הפוגע או שהפוגע יפעל נגדך.

הפסקה הראשונה דיי לא מובנת או שאני לא אינטיליגנט במיוחד.

אני מבין שפגעו ברכבך מאחור, אם כן, הרי הפלסטיק מתעקם וחוזר למקומו.

השאלה האם בדקת בקפדנות יתרה האם מה שמתחת לפלסטיק לא התעקם.

לו הייתי במקומך, פונה לביטוח, מזמין שמאי, מוודא שהכל תקין, מקסימום הפוגע ישלם 750₪ על השמאי ושלום על ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לרכב שלה נזק משמעותי גש למוסך ובמידת הצורך הזמן שמאי. אם לא מדובר בנמ"ר קרוב לודאי שהפגוש החביב מסתיר נזק שיכול להיות לא מבוטל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבורה אתה לא מזמין כלום אלא אם אתם יושבים בארומה ובא לך עליה :)

השמאי הוא עבורך, בכדי שיבדוק אם ריכבך ניזוק בתאונה.

כאמור, יכול להיות אתה לא מזהה את הנזק מפני שהוא סמוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יותר הגיוני.

רק זה לא משתמע מההודעה של ספריאל.

באשר לנזק סמוי - לא נראה לי שיש עיקומים בפח תא מטען או טנק דלק למטה אבל ייבדק עם גורם מוסמך.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תיארת את עצמת המכה שחטפת מאחור, אבל מאחורי הפגוש יושב "גשר" מתכת. יש מצב שמהמכה הוא נכנס פנימה (התעקם), אבל הפגוש עצמו, שהוא מפלסטיק, יצא חזרה החוצה. המכה לא תמיד מגיעה לדופן תא המטען.

את הנזק ניתן לאבחן רק כאשר מפרקים את הפגוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...