Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפה עצמית של לוחית רישוי

חולגי
שימו לב! השרשור הזה בן 2137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב.

מספר רישוי קדמי ברכב (מספר הרכב) - הושחת קלות ע"י רכב ששפשף אותו היטב.

אני מעוניין להחליפו (גם לפני כן מצבו היה "לא יפה").

השאלה היא אם אני יכול להגיע למכון רישוי עם השלט הפגום + רשיון רכב - ושיכינו במקום אחד חדש ? (או שצריך להגיע עם הרכב).

אין בעייה וגם מעדיף להתקין את הנ"ל לבד ובשל כך השאלה.

מניח שיש גם עלויות.

תודה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוחית רישוי עולה 50 או 60 ש"ח עם התקנה ובלי התקנה.

אפשר להגיע עם רישיון רכב בלי הרכב, אפשר להגיע עם הרכב, רק לרכוש את הלוחית ולהתקין לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך ליצרן לוחיות, עם הרישיון.

תצא תוך 5 דקות בלי הבילבולי מוח של מכון רישוי

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הלוחיות לא מייצרים במכוני רישוי.

במכוני רישוי מטבעים עליהן מספרים.

יש כמה מפעלים שמייצרים את הלוחיות עצמן, כנראה שהם יכולים גם להטביע. לא קניתי מהם ישירות אף פעם.

יש חנות איזרי רכב באיזור תעשיה הישן בנתניה ברחוב המסגר, יש להם מכונה שמטביעה לוחיות. זה המקום היחידי שאני מכיר מחוץ למכוני רישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הלוחיות לא מייצרים במכוני רישוי.

במכוני רישוי מטבעים עליהן מספרים.

יש כמה מפעלים שמייצרים את הלוחיות עצמן, כנראה שהם יכולים גם להטביע. לא קניתי מהם ישירות אף פעם.

יש חנות איזרי רכב באיזור תעשיה הישן בנתניה ברחוב המסגר, יש להם מכונה שמטביעה לוחיות. זה המקום היחידי שאני מכיר מחוץ למכוני רישוי.

נראה לי זה ברח' דוד פנקס לא במסגר

Sent from my LG-H840 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא הזה בא לי בול, כי בדיוק החלפתי מסגרות בדרך שהן אשכרה אמורות לשבת על האוטו ונשארתי עם לוחיות שהישראלי החכם/עצלן קדח לתוכן (ולתוך פח הרכב) ברגים, אז זה נראה די מצחיק עכשיו.

ממידע שקראתי באינטרנט נדרש ללכת למכון רישוי ושם הם מטביעים את המספרים על הלוחיות. העלות היא כ-50 ש"ח כאשר תוספת של דגל היא בעלות של כ-10 ש"ח.

לגבי הלוחיות הישנות/רישיון רכב - יש כאלו שאומרים שלא נדרש, יש כאלו שאומרים שנדרש. לדעתי הכי חכם לבוא עם הרכב (מן הסתם, אתה כבר נוהג בו), להציג רישיון וכמובן עם הלוחיות הישנות (אתה גם ככה מוריד אותם כדי להתקין את החדשות, אז חבל שתתעכב במידה ותידרש להציג אותן).

בהצלחה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הלוחיות הישנות/רישיון רכב - יש כאלו שאומרים שלא נדרש, יש כאלו שאומרים שנדרש.

חייב רישיון רכב, אף אחד לא ינפיק לך לוחית בלי רישיון רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה באמת ?

(מצטרף לשאלה)

איפה בארץ אתה רוצה?

בירושלים חיב"ח בע"מ, משמאל לדינמומטר.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מגיעים ללא הרכב ורק עם הרישיון, כדאי להגיע עם הלוחית הישנה כי יש מקומות שדורשים זאת.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...