Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרתכם בחשבונית של פדקס. החבילה בארץ.

מיכה שטיינמן
שימו לב! השרשור הזה בן 2136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. היות ואני די ירוק בתחום, אשמח לעזרה או ייעוץ.

הזמנתי מאנגליה חישורים לגלגל אופנוע. סך כל החש' של האנגלי כולל המשלוח הוא 126.34 לירות סטרלינג, שהם ע"פ פדקס - 608.3796 ש"ח.

בחש' שלהם הם פירטו:

מע"מ ייבוא בגין מכס ומיסים - 123 ש"ח

מס קנייה - 117 ש"ח

אגרת מחשב - 18 ש"ח

דמי טיפול - 93.60 ש"ח כולל

דמי ניטול - 4.40 ש"ח כולל

סה"כ כולל המע"מ - 356 ש"ח!

בלעדי התשלום כמובן לא אקבל את החבילה. האם יש לי מה לעשות או שעליי לקבל את גזר הדין בכניעה? לא הייתי מודע בשום שלב לחש' הזו, שתצוץ ככה פתאום. גם המוכר לא עידכן אותי בזה (לא מוכר איביי, אלא חנות).

תודה עבור כל עצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא גזר הדין, זה החוק.

אי ידיעת החוק לא פוטרת מעונש וגו׳.

מס קנייה ומע״מ נובעים מאופי המוצר שהזמנת

(להבדיל ממוצרי צריכה אחרים, פה יש לך גם וגם) - לא משנה מאיפה תזמין, תיאלץ לשלם אותם.

אגרת מחשב / דמי טיפול / דמי ניטול / דמי חנוכה - ככה זה כשמשתמשים בחברות שילוח,

התעריפים פחות או יותר זהים בכולן. בסה״כ סביר.

אגב, בכל אתר בעולם בערך שתזמין ממנו כן יהיה כתוב באותיות קטנות

שהמסים המקומיים שתשלם אינם באחריות האתר.

יש מעט מאוד אתרים יוצאי דופן שבהם הטיפול במכס ובצד המקומי של השילוח מגולם במחיר,

למשל אמזון ושות׳.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך הסכום הזה , 93.6 הולך לפדקס , על כל תהליך השחרור מהמכס. והעברת התשלומים לגורמים השונים.

אפשרות אחרת היא לבצע את התהליך בעצמך , רמז, לא כדאי לך זה יעלה לך הרבה יותר. (החל מחצי יום לשרוף בנתב"ג, דרך עלות של חניה , הוצאת רשומון שלבד תעלה כ 150 ש"ח , וכמובן את כל המיסים וההיטלים).

אם אתה רוצה לקבל חבילה ללא עלויות נלוות (למעט מיסים ) צריך להשתמש בשירותי דואר ישראל (לא EMS )

אחרת תמיד יהיו עלויות נוספות.

אפשרויות אחרות הן

- לקנות במקומות שהתשלום על המיסים והשחרור הוא מראש כמו אמאזון , גלובל שיפינג של איביי,

- לשלוח דרך חברות המספקות כתובות צד שלישי כמו ushops , DealTas , או shipito לדוגמא

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...