Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשם שינוי, חוויה חיובית מצ׳מפיון מוטורס

Fraysa
שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק לפני שעה, חבר שלי שיש לו סקודה אוקטביה שנת 2016 שנגמרה האחריות בחודש 2/18 , הוא מספר לי שאתמול הייתה ל תקלה שחסרים מים ברכב , הוא פנה למוסך מורשה בקריית שמונה ושם אחרי בדיקה אמרו לו שהמשאבת מים התקלקלה ומשאבה חדשה עולה כ 3000 ש"ח , כמובן הוא הסכים כי אין לו ברירה אבל אחרי שהחליפו אמרו לו שזה יעלה לו רק 250 ש"ח כי לא עבר הרבה זמן על האחריות והם הצליחו לשכנע את " האחראים" לכלול את התיקון באחריות .

זה גם צעד חיובי !

המשאבת מים הזאת ידועה כבעייתית.

מחיר החלק יקר אבל צריך להבין שזאת לא עוד משאבת מים כמו שחושבים, היא כוללת גם את התרמוסטט וממוקמת בצד ימין של ראש המנוע ומונעת ע"י רצועה נפרדת.

s-l300.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שירות שכול אחד צריך לקבל

לא צריך להגיד תודה, על שירות שכזה.

זאת דעתי.

למה לא צריך?

לאמר תודה עולה כסף? מוריד מהכבוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל שמח שקיבלת שירות טוב ואדיב וזה בהחלט שינוי מרענן.

מה שכן אני חושב שזה די בזיוני באופן כללי, כי ככה אמור להיראות השירות באופן שוטף, עצם זה שהיה צורך לפתוח שרשור כזה מעיד על כך.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו!

ואחרי זה פתחת שרשור חוויה חיובית על צ'מפיון. מדהים.

בסוכנות משנה טויוטה, טפול קטן עולה כ-600 שקל.

אין לי מילים.

הדבר היחיד שעולה לי בראש קשור לואזלין. נעזוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול ״קטן״, קרי שמן ופילטרים ועבודה. סך כל 1,400 ש״ח.

סורי, זה יקר מאד אפילו ברמות של צ'מפיון. לא שראיתי חשבונית, אבל אני מעריך ששילמת על זה:

...

להפתעתי, הבחור ציין שהטכנאי שלהם הצליח לסדר את התושבת (למרות המון מניסיונותיי לסדר את זה ואף התייעצות בפורומי רכב) ואפילו לסדר את הפלסטיק השבור! יותר מזה, זה ללא עלות.

...

היתה עלות שגולמה ב"עבודה".

כתבתי בעבר, ואכתוב שוב: אפילו את אחותי, שהיתה לקוחה עיוורת והחליפה פולקסוואגן בפולקסוואגן באודי, הם הצליחו להבריח אל לקסוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...