Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשם שינוי, חוויה חיובית מצ׳מפיון מוטורס

Fraysa
שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כחבר תקופה בפורום הזה וחובב VAG, שמעתי רבות על חוסר מתן שירות או מתן שירות לקוי מצד צ׳מפיון מוטורס.

כעת, כשרכשתי Audi A3 חששתי אף יותר מהעניין משום שהרכב היה מטופל עד כה אצלם, ורציתי להמשיך את המסורת.

לפני כשבוע קבעתי טיפול משום שלאחר הסתכלות בהיסטוריית הטיפולים של הרכב, הוא לא עבר אף

טיפול מאז יולי 2016 - כמעט שנתיים, דבר שהעלה חשד.

היום הגעתי בשעה 07:30 בבוקר לטיפול כשמיד קיבלתי חיוך מהבקרית בכניסה, דבר שהתחיל את היום כבר בגישה חיובית.

נכנסתי למרכז וקיבל אותי בחור צעיר לרישום. ההליך היה זריז ועל הדרך ציינתי שאני מבקש לבצע יישור קו מכיוון שהרכב נקנה יד שניה ולא עבר טיפול זמן מה. בנוסף, המראה הפנימית שלי בעייתית כיוון שהבחור הקודם התקין מראה עם מצלמה אפטרמרקט וכנראה שבר על הדרך את התושבת, אז ביקשתי לבדוק את העלות של החיבור.

אמנם אני חובב רכבים המון זמן, אבל זו הפעם השנייה שאני מבצע טיפול במוסך מורשה ואני כל פעם נדהם מחדש מרמת השירותים והנוחות בדבר - החל מניקיון ונראות המתחם, המזון המפנק ופינת ההמתנה הנעימה.

לאחר כשעה ניגש אליי נציג השירות כשהוא מסביר שאין להם את הפלסטיק שמכסה את הכבלים של המראה במלאי, והדרך היחידה להשיג אותו דרכם זה להזמין מראה חדשה שלמה בעלות של כ-2,000 ש״ח. לא נדהמתי מהמחיר המופקע, ולפני שהספקתי לדבר הבחור המליץ לי לפנות לחברות חלפים או פירןקייה להשיג את החלק הנ״ל ואף הפנה אותי לבחור שהוא מכיר (שבמקרה גם אני מכיר, כי הוא עובד עם אבי).

חזרתי לחדר ההמתנה ולאחר כשעה נוספת קראו לי שהרכב מוכן. לא ציינתי זאת בהתחלה, אך למרות היותי חובב דיטיילינג, לא היה לי זמן להתעסק עם שטיפת הרכב זמן מה בגלל הצבא לכן ביקשתי לשטוף אותו ובאמת שהשטיפה למרות כל הספקולציות הייתה ברמה גבוהה יחסית.

להפתעתי, הבחור ציין שהטכנאי שלהם הצליח לסדר את התושבת (למרות המון מניסיונותיי לסדר את זה ואף התייעצות בפורומי רכב) ואפילו לסדר את הפלסטיק השבור! יותר מזה, זה ללא עלות.

הודתי רבות לבחור ואפילו קיבלתי הנחה של 15% לחשבונית הכוללת (לא יודע אם זה בהיותי איש קבע אבל השתלם לבוא על מדים).

אז יכול להיות שאני נאיבי, ויכול להיות שלא. אבל סתם חשבתי לציין חוויה חיובית מצ׳מפיון אחרי שקראתי פה אין ספור חוויות פחות חיוביות.

(מחכה בקוצר רוח לחכמולוגים של ה״חכה, עכשיו הם נחמדים. עוד מעט יילך לך הבקר טמפרטורה ותחפש את החברים שלך״ אבל תתאפקו).

יום מרנין לכולם!

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במורשה יבואן אכן האווירה מרשימה כמו שציינת אבל זה מגיע עם מחירים בהתאם.

לרוב אם משהו מתפרסם זה בגלל בעיה או תלונה על חוסר שירות שלהם, אבל מן הסתן יש הרבה מקרים שבהם אנשים מקבלים שירות טוב.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת שרות סטנדרטי עד טוב ממוסך מורשה של יבואן. לא שונה ממה שאני מכיר במשך שנים מהעבר בטויוטה, סוזוקי, יונדאי והונדה.

העובדה שזו כותרת בפורום אולי דווקא אומרת משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק לפני שעה, חבר שלי שיש לו סקודה אוקטביה שנת 2016 שנגמרה האחריות בחודש 2/18 , הוא מספר לי שאתמול הייתה ל תקלה שחסרים מים ברכב , הוא פנה למוסך מורשה בקריית שמונה ושם אחרי בדיקה אמרו לו שהמשאבת מים התקלקלה ומשאבה חדשה עולה כ 3000 ש"ח , כמובן הוא הסכים כי אין לו ברירה אבל אחרי שהחליפו אמרו לו שזה יעלה לו רק 250 ש"ח כי לא עבר הרבה זמן על האחריות והם הצליחו לשכנע את " האחראים" לכלול את התיקון באחריות .

זה גם צעד חיובי !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר עם 208 גם הלכה משאבה ב208 בת 3.5 עלה 700 או 800.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי חיוך מהבקרית בכניסה , השטיפה למרות כל הספקולציות הייתה ברמה גבוהה יחסית.

שמח שזה עושה לך את זה עד כדי פוסט פירגון מאוהב !

"חובב VAG"

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השם ישמור. איך העזת לפתוח שרשור חיובי על צ'מפיון מוטורס? זה נוגד את חוקי הפורום!.

רק על יבואנים של מכוניות יפניות וקוריאניות מותר לומר דברים טובים, שם כמובן הכל מושלם ואין בעיות בכלל לא עם המכוניות ולא עם השירות של היבואן.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא פנה למוסך מורשה בקריית שמונה ושם אחרי בדיקה אמרו לו שהמשאבת מים התקלקלה ומשאבה חדשה עולה כ 3000 ש"ח , כמובן הוא הסכים כי אין לו ברירה

:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השם ישמור. איך העזת לפתוח שרשור חיובי על צ'מפיון מוטורס? זה נוגד את חוקי הפורום!.

רק על יבואנים של מכוניות יפניות וקוריאניות מותר לומר דברים טובים, שם כמובן הכל מושלם ואין בעיות בכלל לא עם המכוניות ולא עם השירות של היבואן.

צ׳מפיון זה לא העניין פה, ראיתי שרשורי חוויות כאלה גם על מוסכים של כלמוביל ואחרים ...עכשו, מה ה״חוויה״ הזאת בד״כ כוללת?

תיקנו את מה שצריך

לא קילקלו שום דבר חדש

התייחסו כמו בני אדם

גבו מחיר הוגן

זהו.

זה שירות נורמלי, לא משהו יוצא מן הכלל. אף אחד לא עשה בשבילו שמיניות באוויר. זה אמור להיות הסטנדרט.

מצב המוסכים בארץ הוא כזה שכשמישהו אשכרה מקבל את מה שהוא אמור, אז זה נורא מפתיע וראוי לשרשור שבחים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...