Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדפסת אלחוטית אמינה. יש חיה כזאת?

SuperBamba
שימו לב! השרשור הזה בן 1769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום.

היום בשעה טובה החלטתי להפסיק את הסבל המשפחתי שנגרם בזכות המדפסת היקרה שלנו, לשבור אותה (מעצבים) ולהחליפה בחדשה. לשם כך הייתי שמח לקבל המלצה למדפסת טובה, אלחוטית ואמינה.

כיום אני עם מדפסת של hp ולא מתאפשר לבצע בה עבודת הדפסה יום אחרי יום בלי להגדיר אותה/לתקן אותה כל פעם מחדש. בכלל בכל המדפסות שהיו לי של hp שום דבר לא עבד חלק ליותר מיום יומיים ואני מקבל את הרושם שזו החברה שאעדיף להתרחק ממנה במדפסות.

גם מדפסת קנון שעדיין ברשותי (משום מה) יום אחד החליטה ששום כמות של נייר לא מספקת והיא תמיד ריקה.

אז, למישהו יש המלצה למדפסת אלחוטית שפשוט מדפיסה?

לצורך העניין לא משנה לי כמה דפים לX דיו. אנחנו מדפיסים מעט מאוד. נכון לעכשיו אין מגבלת תקציב כלשהיא, כי אני רוצה פשוט לקנות משהו שעובד ואמין ומוכן להשקיע.

חשוב בנוסף שיהיה פקס וסורק להורים.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש בבראדר MFC480. לקח לי זמן להבין מה היא רוצה ממני אבל מאז עובדת כשורה. זולה מאד יחסית.

שים לב שרוב הדגמים לא משדרים בתדר 5GHZ, ככל שזה חשוב לך.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אין חיה כזאת. רולטה רוסית.

ההורים שלי סוף סוף שברו את רצף ה-hp המתקלקלות ועברו לבראדר ^^^ של נהג מתחיל.

ממשק משתמש מוזר אבל המדפסת והפקס עובדים.

טפו טפו טפו חמסה חמסה מלח מים מלח מים מלח מים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון האישי של השנים האחרונות, כולן מדפסות משולבות סורק ופקס:

Hp -

כשהיא עבדה, היא עבדה הכי טוב בפער ניכר.

היתה נוחה מאוד לתפעול, איכות הדפסה גבוה ומהירות הדפסה גבוהה גם בדו"צ.

כשהמדפסת התקלקלה השירות של hp היה נורא אדיב עם שליחים עד הבית אבל הטכנאים די... גרועים.

נתנה שירות הולם למשך כמעט 3 שנים.

עם הבעיה שיש לך אחץה זה שהיא נכנסת למצב שינה ולא מתעוררת ממנו עד כיבוי והדלקה, אז קיים לזה פתרון.

קנון- הסורק על הפרצוף וככה גם הממשק (לפעמים אני מרגיש כאילו התאמצו לעשות את זה גרוע בכוונה).

מבחינת הדפסה, אני משתמש רק בדיו השחור

והיא מדפיסה מאוד מהר והדיו מחזיק המון!!! (כשהדיו הצבעוני נגמר הוצאתי אותו וכעת יש רק שחור).

ברודר-

ממשק מעצבן אך ניתן לעבודה, בסורק פחות יצא לי להשתמש.

מבחינת הדפסה חד צדדית היא בסדר גמור (לא מהירה אך לא איטית), אך כאשר מדובר בהדפסה דו צדדית היא איטית באופן קיצוני!!!

סהכ היא עושה את העבודה בסדר אבל אני פשוט לא אוהב אותה.

תכלס?

המדפסות היום ממש זולות ככה שאם צריך להחליף פעם ב3 שנים זה לא אסון. אם אקנה שוב כנראה זאת תהיה hp.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לייזר של בראדר.

אחזור על ההמלצה הקבועה שלי:

לי יש MFC-L2700DW בת 3, אמינה, מהירה, ממלאת את כל צרכי המשפחה (כולל שני סטודנטכניוניים). מבחינתי גם אין שום בעיה בממשק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם כמה מדפסות רשת של אפסון, ההדפסה מרחוק עובדת מעולה, וגם הדופלקס שלהן מצוין אם אתה צריך.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור לליזר

MTBF של שנים ועשרות ואפילו מאות אלפי דפים למכשירי heavy duty.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HP-M425DW פצצתית, דרך המודם של האינטרנט [בזק] וגם חוטי. שנתיים או שלוש ללא תקלות ללא גימגומים .

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמלצה מכמה חברי פורום פה בשרשור שפתחתי בעבר קניתי את זאת:

http://www.freedio.co.il/items/734945-%D7%9E%D7%93%D7%A4%D7%A1%D7%AA-%D7%94%D7%96%D7%A8%D7%A7%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%95-HP-DeskJet-Ink-Advantage-4675-F1H97A

ביקורת שכתבתי עליה באחד האתרים:

אחרי שימוש של מעל חצי שנה אני רוצה להמליץ בחום על המדפסת הזאת.

הייתי מאוד סקפטי בגלל המחיר הכל כך זול אבל אל תתנו לזה לבלבל אתכם..

אז מה כלול ב330 שקלים האלו?

* אלחוטית לחלוטין (מגיע ללא כבל, מי שצריך שירכוש בנפרד)

* מסך מגע לתפעול

* עדכון תוכנה ישירות מהמדפסת

* פקס

* סורק שיודע גם לסרוק במשטח סריקה ויש גם מקום לסריקת מסמכים, שמים 10 דפים או יותר וזה סורק לבד אחד אחרי השני - מושלם!

* הדפסה דו צדדית

* הדפסה ללא שוליים

* הדפסה מכל מכשיר אפשרי (אייפון לדוגמא)

* הדפסה מרחוק, ז"א מקבלים מHP כתובת מייל ייעודית של המדפסת ואם אתם רוצים לשלוח להדפסה כשאתם לא בבית זה נותן לכם את הפתרון.

כל האפשרויות הנדרשות למדפסת נמצאות בתוכה ללא צורך במחשב, ניקוי מחסניות, יישור מחסניות, ניקוי מריחת דיו.

כשחיפשתי בהגדרות לפני כמה דקות מה עוד יש במדפסת כדי לרשום לכם את ההמלצה פה, מצאתי אפשרויות של הדפסה מובנת. אפשרות ב3 לחיצות על המסך טאץ' להדפיס דף משבצות למשל, דף שורות, דף משימות, סודוקו, מבוכים ועוד ועוד.. ממש ייעיל ונח. הדפסתי לכם כמה דוגמאות:

https://ibb.co/gN8io7

בדף של המחברת משבצות אפשר לראות מה זה הדפסה ללא שוליים אמיתית.

בכל מקרה, מן הסתם שזאת לא מדפסת שמדפיסה באיכות שיא, איכות סבירה+.. בטח שלא לתמונות משפחתיות אבל למשל להדפיס איזה מצגת עם תמונות וכו הוא עושה את זה ברמה טובה מאוד, הדפסה לא הכי מהירה של תמונות אבל לטעמי לא משהו שאמור לגרוע מהדפסת.. סה"כ כמה שניות יותר.

בנוסף המגש דפים פה פנימי והדפים מוסתרים, לעומת המדפסת הקודמת שלי.. בעיניי זה מדהים.

מה שכן, אני לא כל כך ממליץ להזמין מהאתר שאותו פרסמתי (FreeDio), הם אמנם בין ההכי זולים ופרסמתי אותו כי משם אני הזמנתי אבל בהזמנה שאני עשיתי עירבבו לי את התחת, נתחיל מזה שבחרתי משלוח רגיל בחינם ולא משלוח עם חברת צ'יטה בתוספת של 20 שקלים, התקשרו אלי יום אחרי ההזמנה ושאלו אם אני מעוניין במשלוח מהיר עד לבית בתוספת של 20 שקלים, אמרתי שאני לא לחוץ על המדפסת אז לא.. נחשו איך המדפסת הגיע? נכון.. עם חברת צ'יטה :\

בקיצור הם שולחים הכל עם חברת שליחויות ועושים עלייך שיטת מצליח.. למה?

ובנוגע למחסניות דיו.. הבחור שאל אותי אם אני מעוניים במחסניות דיו מקוריות בנוסף.. אמרתי לו שהבנתי שהמדפסת מגיעה כבר עם המחסניות אז הבחור אמר לי שכן אבל אלה מחסניות נסיון בלבד לעד 5 דפים.. אז אחרי מחשבה של כמה שניות הסכמתי לרכוש מחסניות מקוריות צבע+שחור בתוספת של 140 שקל נראה לי.. כשברשת מסתבר אפשר להשיג אותם ב99 שקל ופחות. עזבו את זה שהמחסניות שהגיעו עם המדפסת הדפיסו לי כבר מעל 40 דפים ועדיין בועטות אבל סבבה.. בקטנה. ותוסיפו לזה שהם הדביקו לי על המדפסת מדבקה של החברה שלהם בגודל המדפסת עצמה שעד היום לא ירדה.

בכל מקרה.. ממליץ ממליץ ובטח שזה שווה כל שקל. HP באמת שיחקו אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לאמא שלי יש מדפסת כזו שתוארה בהודעה #12 או משהו דומה. אני קצת פחות מתלהב מכמה סיבות:

1. מדי פעם המד]סת לא מסתדרת עם ליחת הנייר מהמגש, צרך לסדר אותו מחדש.

2. ממשק ההפעלה לא הנוח ביותר, לא שאני לא מסתדר אתו, אבל זה ברמת ה"מסתדר". אמא שלי, בגילה הדי מופלג, ועם חושים טכניים בריאים, נזקקת לעזרה שלי מדי פעם בתפעול.

3. הדיו במחסניות נוטה להתיבש אם לא נעשה בה שימוש סדיר, ש - נכון - צורך דיו יקר.

אישית, אם אין צורך מובהק בהדפסת צבע, הייתי מחפש מכונה משולבת לייזר בסיסית. נכון שעולה קצת יותר כסף, אבל הרבה יותר אמינה ונוחה לתפעול, וכנראה שלאחר כמה מאות דפים גם העלות מתקזזת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורי הם בעלים של מדפסת HP Deskjet 4645 (מדפסת + מכונת צילום + פקס) כבר מספר שנים (אני חושב 4 שנים).

אני אגיד את האמת: נראה ש-HP שכחו את חווית המשתמש, כלומר אני מרגיש שהממשק קצת כבד אם זה דרך המחשב או דרך הצג (שהוא קטן עם המון מלל בכתב מאוד קטן).

משום שבית הורי הוא בית שרובו מבטון, ובנוסף המדפסת נמצאת בתוך ממ"ד. כתוצאה מכך יש בעיות קליטה. לכן חברתי מגבר פשוט של שיאומי שאוכל לפצות. לפעמים המדפסת מאבדת את החיבור, אף על פי שנראה שהמדפסת מחוברת.

הורי לא אנשים טכנולוגים ובטח לא אנשים טכנים, אז הם יודעים בעל פה לעשות מספר פעולות עם המדפסת והיא משרתת אותם בנאמנות עד כה.

דבר אחרון, אני מזמין דיו דרך חנות באליאקספרס והם מאוד מרוצים (עשיתי דרך החנות הזו מספר הזמנות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש בבראדר MFC480. לקח לי זמן להבין מה היא רוצה ממני אבל מאז עובדת כשורה. זולה מאד יחסית.

גם אני גודש על כזו. ועדיין לא מבין.

ממחשב נייח - מדפיסה מייד בלי בעיה.

מהלפטופ - הוא מזהה אותה, אבל לא מדפיס. בכל פעם שאני צריך להדפיס מהלפטופ אני מזין במדפסת מחדש את הסיסמה של ה-WIFI ורק אז ניתן להדפיס.

לא מרוצה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...