Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

JL Audio 8inch מוגבר \ איזה רמקול יתאים לי מתחת למושב?

Psdd
שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעוניין לשדרג את המערכת קיימת ברכב (אבארט 595) שהוחלף בו לקומפוננט בסיסי של JBL ואני מעוניין לקבל תוספת באס שחסרה לי. חשבתי על אופציית המיקרו באס מוגבר של JL Audio על מנת שאוכל למקמם אותו מתחת למושב הנוסע (רוצה לשמור על התא מטען נקי). מה דעתכם עליו?

קיבלתי הצעה לקנות סאב מוגבר יד 2 ב-1500 שקל. למוכר אין את הדגם. האם לדעתכם נשמעת כמו הצעה טובה?

35485179_192128198290331_4384370325916221440_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8175e73dfc8a5fd9a6262a56b707f687&oe=5BEC8A7A

35482348_192128204956997_3148528670864310272_n.jpg?_nc_cat=0&oh=b767593d57aa77bcd6126416542bfc11&oe=5BBCE658

נ.ב: ניסיתי לחפש "JL Audio" בחיפוש ולא העלה תוצאות בכלל. החיפוש פה לא יודע להתמודד עם אנגלית? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מיקרוסאב של JL - זה פתרון איכותי מאוד וטוב מאוד ואני תומך.

לא לגעת בסאבוופרים המוגברים הגנריים - ממש לא באותה הרמה כמו הJL הזה.

יש אפשרות גם לאודיסון פרימה + מגבר מונו קטן אבל זה יהיה לדעתי יקר יותר מהJL.

נ.ב זה 595 עם 160 או 180 כ"ס? אפשר חוות דעת על הרכב? רובוטי או ידני?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה! האם אצטרך מנחת כדי להתקין? ניסיתי למצוא את הדגם של הסאב בתמונה ולא הצלחתי. לדעתך הוא יוכל להיכנס מתחת למושב?

ולגבי החוות דעת על הרכב, בטח בכיף. שולח בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי במה שמותקן אצלך ברכב קודם כל - אם יש יציאות מגברים אז לא אם אין אז אתה תצטרך מנחת או להחליף HU.

ולגבי האם יכנס או לא מתחת למושב - ממה שאני זוכר ב500 המושבים מאוד גבוהים אבל אני לא יודע מה המרווח שיש מלמטה ולמיטב ידיעתי מתחת לכריות המושבים יש תאי אכסון אז אני באמת לא יודע.

תבדוק באתר של JL אודיו לגבי סדרת המיקרו סאב - אולי ה106 שלהם שהוא 6 אינטש כן יתאים אולי אפילו ה8 אבל אתה חייב לבדוק.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי תמונה 2 של המגבר בהודעה - יש כניסות לחיבורים מחוטי הרמקולים - ללא צורך במנחת.

נראה מימין למטה, כמרובע לבן עם 4 כניסות.

על הפנל יש אפשרויות נוספות לחיבור וכיוונים, .. גם RCA.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://intl.jlaudio.com/acp108lg-w3v3-car-audio-microsub-amplified-subwoofer-systems-93330

זה הדגם ניראה לי, תכנס למאפיינים ויש שם מידות של התיבה.

עריכה אחרונה על ידי Kuturga

CAR: HONDA CIVIC HATCHBACK SPORT 1.5T STAGE 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...