Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהי תוספת שקט נפשי של רכבי ליסינג שמוסיפה 7 אחוז?

MOSHE972
שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמתי לב שהמחירים שמציגים בסוכנויות זה מחיר רכב פרטי בשקלול הקילומטראז הגבוה ולא מחיר הליסינג. וגם לאחר שקלול מחירון לוי יצחק ישנה תוספת של שקט נפשי באוטוסנטר או כל שם אחר של שאר הסוכנויות שמוסיפה 7 אחוז בערך. האם חובה להוסיף 7 אחוז לכל קנייה ממגרש של החברות הגדולות? במקרה שלי ההבדל הוא 5 אלף ולא כדאי בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום דבר לא חובה ונתון למשא ומתן.

סוכנויות מנסות למקסם רווחים. תעשה את החישובים שלך ותחליט מה מתאים לך. הדבר יחיד שהגיוני, זה שאחריות שווה כסף והיא חלק מהמחיר המבוקש.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקט נפשי!

-תחילת ציניות

יש לך שקט נפשי שהרכב היה רכב ליסינג, והעובדים ובני משפחותיהם תמיד מתנהגים אל הרכב בכפפות של משי.

יש לך שקט נפשי שהרכב טופל במוסך המרכזי של היבואן בלבד, על ידי טכנאים בעלי שעברו הכשרה של 3 שנים במפעל היצרן. השתמשו בנוזלים וחלקים מקוריים בלבד, במחזור טיפולים של 7500 ק"מ במקום 15000 או חצי שנה.

יש לך שקט נפשי שבזמן שהתקינו את הדלקן והקודנית ברכב, עבדו עליו בזהירות רבה, וחיזקו כל חלק פלסטיק שהגיע מרשרש מהיצרן.

יש לך שקט נפשי שדוח הבדיקה של הרכב שמציגים לך הוא המחמיר שבמחמירים, וכל שריטה על הכנף תופיע תחת משמעות גבוהה.

אני לא יודע למה מוכרים את הרכבים האלה כל כך בזול. לדעתי צריך להוסיף לפחות 7% לשנה מעל מחיר של חדש.

הרי כשאתה קונה רכב חדש, אתה יכול לקבל רכב לימון.

הרי כאן מדובר ברכב שכבר שלוש שנים על הכביש והוא שמור לעילא!

כל הרכבים בעלי התקלות כבר סוננו מראש וכאן אתה מקבל רכב בעל שקט נפשי!

מחירון של פרטי + תוספת שקט נפשי בלבד? הזוי, הם לא מבינים איזה אוצר יש להם ביד.

קפוץ על המציאה!!!

-סיום ציניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שבחרתם אוטו סנטר, תשמחו לגלות שהחברה יצרה חבילה ייחודית חסרת תקדים:

"חבילת שקט נפשי"

. החבילה נוצרה כתוצאה משיתוף פעולה עם חברת שגריר והיא מהווה ביטוי ישיר לאסטרטגיה החדשה של החברה, בכל הנושא של דאגה ללקוחות והרגעתם לפני, בזמן ובעיקר אחרי הקנייה, כך שיוכלו לרכוש את הרכב ולהתחיל לנסוע בראש שקט ובטוח.

אז מהי בעצם "חבילת שקט נפשי"? זוהי חבילת חילוץ לשנה, הכוללת מגוון פתרונות, לדוגמא: במידה וננעלתם ברכב או שהמפתח ננעל ברכב – צוות פריצה וחילוץ יגיע לעזרתכם, נתקעתם בלי דלק באמצע הדרך – צוות עם דלק בדרך אליכם. החלפת נורות שרופות, גרירה, הוצאת רכב תקול מחניון תת קרקעי, אחסנת רכבים בשעות אי פעילות המוסכים, חילוץ רכב ששקע, תיקוני תקר – כל אלה ועוד, נכללים בחבילה.

לדעתי זה חרטא.

הרי יש לך ביטוח גרירה גם ככה לא? יופי.

בכל שאר הדברים שהם מציעים תסתדר לבד.. "החלפת נורות" עלאק.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, מה חברות הליסינג לא ממציאות...

זה פשוט חבילת חרטא, אין מילה אחרת.

תלוי מה מציעים...

אני רכשתי הונדה פרטית מאוטו סנטר וקיבלתי כחלק מהחבילה 3 טיפולים תקופתיים חינם במוסכי היבואן- אם כך,העסקה דווקא כן משתלמת תלווי בסוג הרכב/בעלים קודמים כמובן.

טיפול 75,000 (לו הרכב היה נרכש ישירות מהיד הפרטית) היה עולה לי בחברה 1,800.

טיפול 90,000 עולה בחברה באיזור 2,200.

טיפול 105,000 500-700 ש"ח.

כל המחירים ללא תוספות וריג'קטים שעלולים להתגלות כמו בלמים/בלמ"ז/גומיות/מנורות/צינורות וכו'.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים לפני הנחה, וכמובן תשלם גם את התוספות אם יש. סביר גם להניח שלא תקבל הנחה על התוספות.

ועדיין זה סה"כ 4500 ש"ח. אני לא רואה איך זה קרוב לכסות מחירון רכב פרטי ולא ליסינג פלוס 7 אחוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן עברתי בין כמה מגרשים של חברות ליסינג גדולות ונדהמתי לגלות הבדלים משמעותיים על אותו הרכב עד כדי כך שלמשל בשלמה סיקט סוכן ביקש על מאזדה 3 מליסינג שנת 2015 מנוע 1500 עם 75000 ק"מ שאני אתן לו את היונדאי שלי ואוסיף 65 אלף שקלים, באופרייט ליס הציעו סיווק האצ'בק 2014 מליסינג עם 75000 ק"מ תמורת הרכב שלי + 55 אלף שקלים (בקראסו סיויק פרטית 2013 עם 80 אלף ק"מ האוטו שלי +54 אלף שקלים) ובבאדג'ט על אותה סיוויק עם אותם נתונים של ליסינג לשעבר, 75000 ק"מ ביקשו את האוטו שלי + 50 אלף שקלים.

אמנם בסוף החלטתי לחכות עם הרכישה אבל זה רק מראה איזה הבדל ענק יש בין החברות ובין סוכן לסוכן.

אגב הסוכן של שלמה סיקט התקשר אלי אחרי כמה ימים וטען בתוקף שההצעה שלו מעולה, שאמרתי לו מה שהציעו לי בבאדג'ט הוא טען שהוא לא מאמין וזה לא יכול להיות וכביכול היה בהלם.

בקיצור חארטא. כל אחד מהסוכנים מנסה לדוג פראיירים ואני מאמין שהרבה פעמים הם מצליחים כי אנשים אפילו לא בודקים מחירון.

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים בודקים. החוברת על השולחן של המוכרן אבל אתה יודע שמחיר של רכב משומש לא נקבע על סמך החוברת (רק הביטוח כן). לכל רכב במגרש היסטוריה שונה ועין מקצועית תמצא דיי הרבה הבדלים בין שתי הצעות ,שלך נראות זהות.

תוספת מלווה ברצון ואחוזים בששון זו שיטת מצליח. לפעמים זה מצליח.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהונדה ספציפית יש גם הבדל במחירים בגלל רמות האבזור-קומפורט עולה כ 7000-10,000 פחות מאקזקיוטיב באותה שנה.

כשרכשתי הייתי מודע מראש לדרישות שלי מרמת האבזור,בדקתי מחירון בסוכנות באותו יום בו נרכש הרכב ומעבר לכך אין מה לעשות.ד"א, אני רכשתי רכב פרטי יד ראשונה ולא ליסינג לשעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התכוונת להודעה שלי אז אני בדקתי ומקרה שלי כולן היו רמת אבזור קומפורט והמחירון היה סביב 80 אלף לפני שקלול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התכוונת להודעה שלי אז אני בדקתי ומקרה שלי כולן היו רמת אבזור קומפורט והמחירון היה סביב 80 אלף לפני שקלול.

אתה בטווח שקומפורט עולה יותר מאקזקיוטיב ? מוזר.. האקזקיוטיב מאובזר יותר (גג נפתח ועוד כמה פיצ'רים שאין בקומפורט).

מצד שני ברור שתוספת עלייה של עוד חודש על הכביש זה עוד אלפייה אולי.

80,000 לקומפורט זה יקר מאוד וקצת לא מציאותי.שתי ב 77,000 עם 3 טיפולי חינם ובאתי עם I30 לטרייד אין.

אז על הרכב שלי אפשר לומר ש"זכיתי במחירון" אבל,טרייד אין לא עובד לשם שמיים וכנראה שהוא מצד אחד נותן לך מחירון ומצד שני "דוחף" לך את שלו במחירון משוקלל ++

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מתעקשים על לעשות טרייד אין, אז לעשות אצל יבואן הרכב שרוצים לקנות. היבואנים המכובדים מכבדים הרבה יותר את מה שהם מבטיחים ללקוחות.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...