Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב למשפחה בעלת 3 זעטוטים עד 40K.

drive4fun
שימו לב! השרשור הזה בן 2098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

צריך את עזרתכם בעשיית סדר במחשבות.

יש לנו שני ילדים קטנים בגילאי 3, שנה וחצי ואנחנו מצפים לתינוק נוסף.

כרגע יש בקשותי סוזוקי ליאנה 4 דלתות, במושב האחורי יש כיסא בטיחות מרווח לילדה בת ה3 וכיסא קטן יותר לתינוק בן השנה וחצי, כאשר אישתי יושבת בינהם.

עם גדילת המשפחה אני שוקל להגדיל/להחליף את הרכב.

מכיוון שמישהו צריך להשגיח על התינוק החדש, יוצא שהאופציה הראשונה היא לשים אותו בכיסא הקידמי. אני חושש מהאפשרות הזאת מכיוון שזה פחות בטיחותי.

אופציה שניה היא רכב בעל 7 מקומות(מאזדה 5 למשל) ואז לשים את הילדה בת ה3 בשני הכיסאות האחרונים, מה שמוביל אותי לעוד חשש לביטחונה, ממה שקראתי, הכיסא האחרון ב7 מקומות הוא מקום מאוד מסוכן, הילד ממש יושב על החלון של הבאגז' ואין שום חוצץ בינו לבין הרכב שיכול להיכנס בנו מאחור.

כפי שאתם רואים נשארתי בלי ברירות ואני מניח שעלי להתפשר על בטיחות הילדים.

מה אתם הייתם עושים במצב כזה?. עדיף בכיסא הקידמי או האחורי?.

כמובן שיש את האופציה של רכב 7 מקומות ענק עם רווח גדול בין המושבים האחוריים לבין הדלת האחורית אבל זה כבר בא על חשבון נוחות וצריכת דלק בעיר.

במידה ואחליט ללכת על משפחתית רגילה 5 מקומות,על איזה רכב יד שניה הייתם ממליצים?, לא מאוד יקר אשר יענה על הצרכים של בטיחות, מרווח פנים, אמינות וצריכת דלק סבירה. הרכב שלי צורך היום 1/13 בבין עירוני וזה סביר בעיני.

הרכב ישמש בעיקר לנסיעות בתוך העיר עם מעט נסיעות בין עירוניות.

תודה רבה לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רכבים רגילים - מיצובישי לנסר הדור החדש או יונדאי I30 cw ( סטיישן ).

אבל עדיין לא בטוח שהרוחב יספיק ( תלוי בגודל הכיסאות ).

אפשרות שניה - להקריב צריכת דלק לטובת מיני וואן ולקנות רנו גרנד סניק בנזין 2011-2012. אני מבין שאתם לא נוסעים הרבה.

רנו כזאת למעשה ניסאן בתחפושת ( מנוע וגיר כמו בקשקאי ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים רגילים - מיצובישי לנסר הדור החדש או יונדאי I30 cw ( סטיישן ).

אבל עדיין לא בטוח שהרוחב יספיק ( תלוי בגודל הכיסאות ).

אפשרות שניה - להקריב צריכת דלק לטובת מיני וואן ולקנות רנו גרנד סניק בנזין 2011-2012. אני מבין שאתם לא נוסעים הרבה.

רנו כזאת למעשה ניסאן בתחפושת ( מנוע וגיר כמו בקשקאי ).

תודה.

לגבי הרנו גרנד סניק, אתה מתכוון שאשים 2 ילדים במושב האמצעי וילד אחד במושב האחורי או שהרכב רכב מספיק ל3 כיסאות במושב האמצעי?.

מה לגבי הפן הבטיחותי? האם יש רכבי 7 מקומות שעברו מבחני בטיחות ספציפים לתאונות מאחור כאשר יש נוסע במושב האחורי?. חפשתי באינטרנט ובקושי מצאתי מבחן אחד כזה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרנד סניק ניתן למקם 3 מושבי בטיחות בשורה השניה - מדובר ב 3 מושבים מלאים ונפרדים שניתן להזיז קדימה / אחורה על המסילה. לכן גם סניק 5 מקומות יספיק.

רק שים לב שאתה לא יורד מתחת ל 2011 לדגם הישן עם גיר בעייתי.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל 3 זעטוטים אתה צריך מושב אחורי רחב. מהתרשמות שלי, להונדה אקורד הצורה החדשה יש מושב אחורי רחב מאוד והתקציב מתאים לאחת כזאת.

בנוסף, בשבילי הדבר שהכי מציק בנסיעה הוא הבעיטות והדחיפות עם הרגליים של הילדים על מושב הנהג. אני הייתי בוחר בסקודה סופרב שתיתן לך מרווח מטורף וגם בגאז' ללא מתחרים.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל 3 זעטוטים אתה צריך מושב אחורי רחב. מהתרשמות שלי, להונדה אקורד הצורה החדשה יש מושב אחורי רחב מאוד והתקציב מתאים לאחת כזאת.

בנוסף, בשבילי הדבר שהכי מציק בנסיעה הוא הבעיטות והדחיפות עם הרגליים של הילדים על מושב הנהג. אני הייתי בוחר בסקודה סופרב שתיתן לך מרווח מטורף וגם בגאז' ללא מתחרים.

מאיזו שנה מתחילה הצורה החדשה של האקורד?.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי להוסיף אופציה מצויינת נוספת, סובארו b4 הצורה החדשה. שנת 2010 תעלה פחות מ 40k ויש לה מושב אחורי מרווח מאוד עם נוחות נסיעה מעולה!

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי להוסיף אופציה מצויינת נוספת, סובארו b4 הצורה החדשה. שנת 2010 תעלה פחות מ 40k ויש לה מושב אחורי מרווח מאוד עם נוחות נסיעה מעולה!

תודה!

לB4 המדוברת יש מחלות/מגרעות מסויימות שצריך לשים לב או שבסך הכל הרכב ללא בעיות מיוחדות?.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע ומחברי הפורום מדובר ברכב אמין מאוד תוצרת יפן.

ששותה דלק ולא זול לאחזקה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

רציתי לשאול מה אתם חושבים על סיטרואן C5 Dynamic 1600 טורבו?.

בגלל שהרכב לא סחיר, המחיר שלו נמוך, ניתן להשיג גם ב30K, השאלה האם זאת באמת מציאה והרכב עונה על כל הפרמטרים שלי או שעדיף לא להסתבך?.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רחוק מאוד ממציאה. מנוע לא אמין, והטיפול בו ממש לא זול.

מעבר לזה, מושב אחורי הרבה פחות מרווח מהסניק שהוצעה פה קודם.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך זמן לבלות במוסכים והחלטת לחלק את התקציב בין קניה לתיקונים - לך על זה.

אני אישית מעדיף לקנות רכב יותר חדש ב 3 שנים ופחות בעייתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...