Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על דוחות מהירות ונקודות

שימו לב! השרשור הזה בן 2132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

עוזר לחבר, המקרה קצת סבוך. אשמח לעזרה עבורו.

1. לפני למעלה משנה נתפס על ידי שוטר במהירות גבוהה. שללו לו את הרישיון, שכר עורך דין שהחזיר לו את הרישיון תמורת תשלום קנס של 1,250₪. ניתן לראות בפירוט שהקנס מחולק ל 2 דוחו"ת: 500+750.

2. הבחור אוהב לנסוע מהר, קיבל בנוסף 6 דוחות ממצלמות מהירות באזור מגוריו, ועוד דו"ח על רמזור אדום. בכלל לא ידע שיש שם מצלמות.

3. בנוסף, קיבל לפני כחודש דו"ח על שימוש סלולר 1,000₪.

4. עד היום לא שילם אף דו"ח כי הזניח וגם בעקבות חוסר ידיעה ומספר משברים אישיים שעבר.

5. נכון להיום יש 10 דוחות, שבעקבות אי תשלום הגיעו לכ 10 אלף שקל, לפי הפירוט הבא:

אחד רמזור,

אחד טלפון,

2 דוחות מהפסק של בית המשפט,

ועוד 6 דוחות ממצלמות מהירות.

מתוך כל הדוחות יש כרגע רק 3 דוחות שעדיין לא עברו 3 חודשים.

6. נקודות: שלחתי אותו להוציא תדפיס מה מצב הנקודות. נראה כי יש לו נכון להיום 20 נקודות. מצורף התדפיס.

7. נכון להיום כבר קיבל עיקול על הרכב עקב הדוח של הרמזור, ואני מאמין שעוד היד נטויה.

שאלותיי:

1. האם מספר הנקודות בתדפיס נכונות? הבחור רוצה להמנע משלילה בכל מחיר.

2. לפי איך שהבנתי לא ניתן לערער על דוח שעברו עליו 3 חודשים. האם יש טעם לערער על שאר 3 הדוחות.

3. אשמח לקבל כל טיפ או עיצה עבורו.

מצורפים רשימת הדוחות ותדפיס הנקודות שהוציא מסופר פארם, בטשטוש פרטים מזהים.

תודה רבה וסליחה על החפירה.20180617_213124.jpg20180617_213217.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה העבירות בגינן הועמד לדין?

יש לי הרגשה שהדבר הטוב ביותר הוא שהבחור יאבד את רשיונו ולהרבה שנים. רמזור אדום ועוד שתי עבירות של העמדה לדין ועוד 6 פעמים להצטלם ב-2 מצלמות בלבד, וכל זה בתוך 8 חודשים, וכנראה הכל באותו איזור. סליחה, אבל כפי שאמרו הגששים "אם הטפשות היתה מחלה כואבת, אתה כל החיים היית בגבס" . אין לי ספק שהאיש מסוכן לעצמו ולסביבתו, עדיף שלא ינהג. לטובת הציבור, אל תעזור לו.

עריכה: אני מבין שעבירת הרמזור האדום ושתי עבירות מהירות הן מאותה מצלמה, מה שמראה עוד יותר עד כמה האיש אינו מודע לסביבתו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יעשה קצת סדר.

"הבחור" הןא נהג כבר 20 שנה. ללא עבר תעבורתי בעייתי.

"העבירות" שבגינן נשפט, זה עבירה אחת. נסיעה ב 140 בכביש של 90, כביש 443 בירידות בשעות הבוקר המוקדמות. זה היה לפני השינוי בחוק, שבאותו הזמן העונש היה משפט.

לגבי הדוחות מהירות והרמזור מהמצלמה, מדובר על דוחות מ 2 מצלמות. אחת בצומת רמות בירושלים והשניה ליד גבעת זאב. בשניהם ירידות + שילוב רכב טורבו + נסיעה בכביש ריק בלילה + מצב אישי רגיש וזו התוצאה.

עד השבוע שקיבל עיקול בכלל לא ידע על הדוחות. לפליאתי אמר שלא ידע שיש שם מצלמות. הוא עובר שם פעמיים ביום לפחות אז אני באמת מתפלא איך יש לו רק 6-7 דוחות מתוך 500 פעמים שנסע שם.

הרבה מאיתנו חורגים מהמהירות לפעמים, ברור לי שאם היינו מצולמים כל הזמן, מצבנו היה בכי רע. רק מה, יודעים שיש מצלמות ומאיטים. זה לא המקרה פה.

אמרתי לו ששלושה דברים לא בסדר. רמזור אדום, טלפון והעובדה שלא שילם את הדוחות משפט, שהובילו לכפל ולעיקול. אני מודע לעובדה שהוא היה בתהליך גירושין ופיטורין כואב מאוד. ולכן אני לא יכול להיות בצד השופט. מאמין שאת הלקח הוא ילמד לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמזור אדום, טלפון, חריגת מהירות חמורה (במדינות מתוקנות זה היה מינימום שלילת רשיון ארוכה והשבתת הרכב, עם סיכוי גבוה למלון על חשבון המדינה) ובינינו, חוסר מודעות מוחלט למעשיו - כלומר נהיגה במצב לא כשיר. אין לי שום רחמים עליו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל קרא ותפנים

[h=2]הודעת הבהרה לגבי מטרת הפורום המשפטי[/h]

הפורום המשפטי נוצר במטרה לאפשר לכותבים בו לחוות את דעתם כלפי סוגיות משפטיות שונות בצורה עניינית מחד, וקבלת ייעוץ משפטי ראשוני ובלתי מחייב מאידך.

כאשר כותב כלשהו מבקש עזרה או ייעוץ לגבי עבירה שלכאורה ביצע, מותר לענות לו באופן ענייני או לא להגיב, במידה ולדעתכם הוא העבריין השפל ביותר עלי אדמות.

זכרו: אין זה מתפקידו של הפורום לשפוט איש - בשביל זה הוקמה מערכת בתי המשפט.

הודעות שיחרגו מהכלל הזה,
ובפרט הודעות שיש בהן משום הטפת מוסר
, תימחקנה.

משתמשים שיעברו באופן עקבי על הכלל הזה יוכנסו למעקב.

לגבי המצב של פות"ש היום בערב תינתן תגובתי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, אני מכיר את מטרות וכללי הפורום.

יש כאן מצב יוצא דופן של אדם שבחוסר מודעות למצבו צבר כמות חריגה של דוחות, ובהם כנראה כמה חמורים. אדם נורמטיבי שמסיבות שונות הפך מסוכן. אז בדיוק כפי שלא מעט אנשים כאן ממליצים לבני 70 או 80 לוותר על הרשיון כאשר מישהו שם לב להתנהגות חריגה, יש לנו כאן מצב דומה, אלא שבמקום תשומת לב של המשפחה מדובר בתשומת לב של המשטרה.

לא מדובר כאן בהטפת מוסר. יש כאן בעיה אמיתית.

מי שצובר תוך שנה מספר עבירות חמורות - נעזוב את עבירות המהירות הקלות יחסית - מצריך מחשבה נוספת לגבי כשירותו לנהוג. לטובתו ולטובת הציבור. גם ההתעלמות מ-10 דוחות אינה שגרתית, נדמה שהבעיה יותר עמוקה. אבל זו הראיה שלי, ואם מנהלי הפורום רואים זאת אחרת הם מוזמנים ליצור את הודעותי.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכול לבקש להישפט רק על העבירות שטרם נזקף לו קנס פיגורים.

ושיעשה זאת היום!!!!

על כל העבירות ביחד יש לו לפי חישוב מעל 72 נקודות = שלילה ל 9 חודשים + תופינים נוספים.

יבקש להישפט על ה 3 האחרונות יצטברו לו מעל 36 נקודות = שלילה ל 3 חודשים + תופינים נוספים

מתקנה 549 לתקנות התעבורה

(ג) נהג שלחובתו רשומות 36 נקודות תקפות או יותר, ייפסל מהחזיק ברישיון נהיגה למשך 3 חודשים, ורישיונו יחודש לאחר שיעמוד בבחינה העיונית, לפי תקנה 205 המתאימה לדרגת רישיונות ורשאי הוא להיבחן גם בתקופה שבה פסול רישיונו לפי תקנת משנה זו.

[TABLE]

[TR]

[TD][TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD]תק' (מס' 4)

תשע"א-2011

תק' (מס' 3) תשע"ז-2016

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

(ד) נהג שלחובתו רשומות 72 נקודות תקפות או יותר, או נהג שהוטלה עליו פסילה לפי תקנת משנה (ג), ורשומות לחובתו 36 נקודות תקפות או יותר בטרם חלפו שש שנים ממועד ביצוע העבירה האחרונה מבין העבירות שבשלהן הוטלה הפסילה האמורה, ייפסל רישיונו ל-9 חודשים ויחודש בתום התקופה האמורה רק לאחר שיעמוד בבדיקות רפואיות אצל הרופא המוסמך ובבחינות כאמור בתקנות 202 עד 210.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שמדובר בפורום משפטי אבל רק אני חושב,שחייב עו"ד ומהר.הייתה לי עו"ד מחיפה לענייני תעבורה שייצגה אותי לפני מס' שנים על עבירה של פס לבן לאחר המלצה ממנהל לשעבר שהיה מסובך אף הוא עם ענייני תנועה והיא הוציאה אותו יחסית בזול (הבחור צבר 36 נק').

אם חיפה רחוקה יש כאן בפורום שתי המלצות מצויינות- סטולר ואילון אורון-יקרים אבל מישהו כאן אמר פעם באיזה שרשור אחר (כותבה הנאמן של הודעה זו),שאין מחיר לחופש.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...