Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית עד 30K

perez123
שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שכתבתי בכותרת, אין לי שום ידע על רכבים ולכן אני צריך את עזרתכם.

התקציב שלי הוא עד 30K.

חשוב לי שיהיה קצת מקום במושב האחורי ולכן שללתי רכבים קטנים.

לפי התקציב כרגע מתמקד במיצובישי לנסר הדור החדש, מאזדה 3 ואפילו סיויק סדאן החדשה.

הבנתי שהמיצובישי קצת חלשה, מאזדה זוללת דלק והסיויק סתם יקרות יחסית לשנתונים.

אשמח להמלצות בכל הנוגע לדגמים שרשמתי וכמובן וגם להמלצות אחרות בהתאם לתקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אנשים צפויים לנסוע מאחורה?

מאזדה 3 הכי צפופה בשורה השניה.

בתקציב שלך ניתן למצוא לנסר עם מנוע 1.8 - היא לא חלשה כמו עם מנוע 1.5. אל תצפה לרכב מהיר - הגיר הרציף מסרס תאוצה התחלתית, שומעים גם קצת יותר מדי רעשי מנוע בתאוצה . ברכב כזה ( לנסר 1.8 ) חשוב שהחליפו שמן גיר בזמן ( 6 שנים או 100 אלף קילומטרים, המוקדם מביניהם ) ולשמן מקורי .

בקיצור, חפש רכב עם קבלות מהטיפולים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אנשים צפויים לנסוע מאחורה?

מאזדה 3 הכי צפופה בשורה השניה.

בתקציב שלך ניתן למצוא לנסר עם מנוע 1.8 - היא לא חלשה כמו עם מנוע 1.5. אל תצפה לרכב מהיר - הגיר הרציף מסרס תאוצה התחלתית, שומעים גם קצת יותר מדי רעשי מנוע בתאוצה . ברכב כזה ( לנסר 1.8 ) חשוב שהחליפו שמן גיר בזמן ( 6 שנים או 100 אלף קילומטרים, המוקדם מביניהם ) ולשמן מקורי .

בקיצור, חפש רכב עם קבלות מהטיפולים.

מידי פעם אחד במושב האחורי, פשוט אף פעם לא אהבתי שאין מקום מאחורה.

הדגם של הספורטבק (בתקציב שלי) נותן עבודה יחסית לדור החדש?

ומה אתם אומרים לגבי הסובארו B4?

עריכה אחרונה על ידי perez123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אופציה טובה ונפוצה היא היונדאי i30 בתקציב תכנס 2010 או 2011.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטבק זה אותו הלנסר הדור החדש עם מנוע 1.8. רק הצורה שונה. בגאז' קטן יותר ( לא יודע האם זה משנה לך ). B4 רכב אמין מאוד, אפשרי בתקציב שלך. החסרון - צריכת דלק גבוהה יותר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה פורטה צריכת דלק סבירה, ביצועים טובים, מרווח יחסית, נוח ואמין מאוד. חפש אחת מ2011+ גיר 6 הילוכים.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...