Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש חוק שאוסר על חנייה מול שערים/ כניסה לבניינים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בד"כ באותו איזור יש אבנים גדולות, שניתנות להזזה.

הפעם ראיתי שאינם ולכן חשבתי שאין בעיה לחנות.

כשחזרתי לרכב ראיתי שהוציאו לי את המגב האחורי, ושמו לי מעין ענף דקל על השמשה והחזירו את האבנים למקומם.

להחנות שם אני לא אחנה יותר , אני רק שואל לגבי חוקיות העניין. אין שום שילוט שאוסר על חניה באיזור.

מצורפת תמונה:

האבנים הורודות הן האבנים, שבד"כ חוסמות ומונעות מרכבים לחהנות מול השער.

https://ibb.co/cqaped

20180617_193252.jpg

20180617_193252.jpg

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סעיף 72 (א) (4)

מקומות אסורים בעצירה, בהעמדה ובחניה72. (א) לא יעצור אדם רכב, לא יעמידנו, לא יחנהו ולא ישאירנו עומד, כולו או חלק ממנו, באחד המקומות המנויים להלן, אלא לשם מניעת תאונה או לשם מילוי אחרי הוראה מהוראות תקנות אלה או אם סומן בתמרור אחרת; ואלה המקומות:

....

(4) במקום כניסה לשטח המיועד לכלי רכב, פרט להעלאת נוסעים והורדתם;

....

עדיין לא מתיר גרימת נזק לרכב המפריע. הדרך הנכונה לטיפול במפגע הוא פניה לפיקוח העיחרוני או למשטרה.

אם מדובר בכניסה להולכי רגל בלבד - צריך להיות סימון (שלט\שולי מדרכה באדום לבן\מעטפה).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ערסים שלוקחים את החוק לידיים ומשתלטים על רכוש ציבורי.

זה לא שונה מאלה שנקלעו לשכונה לא מוכרת וחנו ברחוב במקום "שמור" לאיזה קוף שגר בסביבה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...