Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לפעמים נכבה בסיום הילוך והתעייצות לפנסים (LEON FR 2012(

HellCat
שימו לב! השרשור הזה בן 2131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב ומבורך חברים !

הרכב נמצא אצלי כחודשיים (לאון FR מנוע 2 ידני) עם 95 אק"מ , ולאחרונה שמתי לב לתופעה שאני נוסע במהירות סבירה (30-50) ואז מגיע למשל לכיכר או מכשול מסויים מושך את ההילוך הנוכחי כמעט עד הסוף ופתאום הרכב "נכבה" - נדלקת נורה של מצבר וצריך להניע שוב . אין שום תופעות לוואי של טורים נמוכים או קופצים ברכב . וגם זה לא קורה תמיד אלא רק מידי פעם ! מישהו יכול להכווין אותי לתקלה שזה יכול לנבוע ממנה? (אולי הקלאץ? ) חיברתי את הרכב לסורק - אך לא נמצאו תקלות זמינות .

ושאלה נוספת - יש לי פנס אחד חדש על הרכב והשני במצב לא משהו (עכור ולא מאיר טוב) נקיון ושיוף הפנסים לא עזר . לכן חשבתי לקנות אחד חדש או מפירוק מישהו יכול לתת לי טווח מחירים של העניין? האם אני צריך לרכוש גם את המערכת של הביקסנון? או שאפשר להרכיב את הנוכחית עליו?

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, כשאתה אומר "מושך אותו כמעט עד הסוף", למה הכוונה? במעלה או מורד הסל"ד? ובאיזה סל"ד / טווח סל"ד זה קורה?

לגבי הפנס, אם תעלה תמונה יש מצב שיעלו על פתרון אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי ב"משיכת" הילוך היא שלמשל אני נוסע בהילוך רביעי לפני הכיכר ובולם עם הברקס ועדיין נשאר בהילוך 4 , ואז לקראת הכיכר ממש לוחץ על הקלאץ ומכניס למשל שני (מגיע למהירות נמוכה שתתאים להילוך 1-2)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הפנס - פירוק פנס הוא הליך לא פשוט, על כן הרכבה של הרכיבים הנוכחיים שלך על בית חדש הוא הליך מאוד קשה וכמעט על הגבול הבלתי אפשרי.

אם אתה רוצה להחליף אותו קומפלט, הייתי מתייעץ עם הדר מ-HI-LED בנושא. הוא יכול להשיג גם פנסים מפירוק או חדשים או אפילו לנסות לעזור לך בפנס הנוכחי. חפש בפייסבוק.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפנסים בשנתון הזה מאוד בעייתיים, גם לי יש לאון 2012 וליטוש לא עוזר, יש פגם בפלסטיק עצמו.

הפתרון הכי טוב יהיה פנס חדש. אולי כדאי לחפש פנס קסנון תואם מפירוק במידה והוא במצב טוב, להשתדל שלא יהיה פנס שפורק מרכב מודל 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נדלקת רק מנורת מצבר,ייתכנו שני דברים:

א. קטבי מצבר עם קורוזיה/לא מחוזקים מספיק.

ב. בעיה בטעינה של האלטרנטור.

לדעתי,גש לחשמלאי רכב לבדיקה.

אם נדלקות כל המנורות והרכב נכבה (לא רק מנורת מצבר) יש תקלה אחרת וכדי לאתרה,מומלץ לחבר את הרכב לסורק תקלות ייעודי ׁVAG COM) ולא לאנג'י פשוט.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה חבר !

כן כאשר התופעה מופיע - אז נדלקת רק המנורה של המצבר וצריך להניע את הרכב מחדש :/

המצבר הוא מ2016 (לא ניתן למילוי מים) והמנורה הירוקה שאמורה להיות עליו לא מופיע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - התקלה קרתה שוב , בדקתי מצבר והוא תקין ויושב היטב במקומו .

שמתי לב שהדבר קורה במעבר מהילוך שני לשלישי בדר"כ למשל בכניסה לכיכר (בסיבוב הגה לחיצת ברקס וקלאץ ועזיבתו) אך לצערי איני מצליח לשחזר את התקלה באופן יזום .

עדיין מחפש כיוון !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...