Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב עד 80000 ש"ח

romanssd
שימו לב! השרשור הזה בן 2130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לצערי הרב אני נאלץ לקנות רכב חדש עקב תאונה.

אני מתכנן לסוע בסביבות ה60 ק"מ ביום בעיקר בין עירוני.

אני מחפש רכב נעים לנסיעה (רעשי כביש ורוח נמוכים ככל האפשר) ואמין עד כמה שאפשר, כמובן שגם אם הרכב חסכוני אז בכלל על הכיפאק..בנוסף לכך הרכב צריך להיות סחיר ככה שלא אתקע איתו בעוד כמה שנים כשארצה להחליף.

אני חשבתי כרגע על 2 אופציות: גולף 2015 (1.4) או טויוטה אאוריס 2015 (לא היברידית).

אשמח אם תוכלו לייעץ לי לגבי הבחירה. והאם חלקי החילוף בגולף והתחזוקה כל כך יקרים שזה משהו שצריך להרתיע אותי?

תודה מראש, ושבוע מצוין לכולם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הדרישות שרשמת, בין שתי האופציות שהצגת, הייתי בוחר בטויוטה. תחזוקה זולה יותר, אמינות גבוהה יותר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה אני לא רואה סיבה לא להעדיף את האוריס ההיברידית על פני גרסת הבנזין הרגילה.

תקבל צריכת דלק טובה בהרבה באותו מחיר.

בנוסף, ההיברידית מאוד שקטה, גם פעולת המנוע וגם בידוד הרעשים המצויין.

קונצרן WV סובל מבעיות אמינות של הגיר ולעיתים של המנוע, אז אם אתה לא רוצה הפתעות- הייתי מוותר עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה אני לא רואה סיבה לא להעדיף את האוריס ההיברידית על פני גרסת הבנזין הרגילה.

תקבל צריכת דלק טובה בהרבה באותו מחיר.

בנוסף, ההיברידית מאוד שקטה, גם פעולת המנוע וגם בידוד הרעשים המצויין.

קונצרן WV סובל מבעיות אמינות של הגיר ולעיתים של המנוע, אז אם אתה לא רוצה הפתעות- הייתי מוותר עליו.

הסיבה שאני מעדיף את הדגם הרגיל הוא בגלל הסוללות והסחירות הנמוכה יותר של רכבים היברידיים ככל שהקילומטרז' עולה והרגע להחליף סוללה מתקרב.

ד"א אם יש המלצות על עוד רכבים אני אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחירות של רכבים זה לא דבר שניתן לצפות כמה שנים קדימה, גם ככה השוק רווי רכבים וליסינגים במחיר נמוך, אז עדיף שתקנה רכב לטווח רחוק לפי הצרכים שלך כעת.

כדי שימליצו על רכב תצטרך לפרט יותר על צרכים כמו ילדים-משפחה, אם יש צורך בתא מטען גדול או לא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני בא בחשבון?

אם כן - תחליף את הגולף בסיאט ליאון, והבעיות בגיר ירדו מסדר היום.

עריכה אחרונה על ידי shragakr

דייקנות היא הכישרון לנחש בכמה הצד השני יאחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שאני מעדיף את הדגם הרגיל הוא בגלל הסוללות והסחירות הנמוכה יותר של רכבים היברידיים ככל שהקילומטרז' עולה והרגע להחליף סוללה מתקרב.

ד"א אם יש המלצות על עוד רכבים אני אשמח לשמוע.

אגב חשוב להזכיר שטויטה נותנת אופציה להארכת אחריות למערכת ההיברידית (מקבלים 5 במעמד הרכישה) ועוד 5 במחיר לא מאוד גבוה (לאחר בדיקה שאכן המערכת תקינה). אני חושב שאפשר לסמוך על יבואן שמוכן לקחת את על עצמו 10 שנות אחריות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...