Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גובה הפיצוי על רכב חדש שעבר צביעת דלת אצל היבואן

guythekingg
שימו לב! השרשור הזה בן 2136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי רכב חדש ואמרו לי שהוא יגיע השבוע, אבל קיבלתי היום טלפון מסוכן המכירות שאמר לי שגילו בביקורת שריטה קטנה על הדלת אז הם לוקחים את הרכב לתיקון אצל היבואן. הוא אמר שהם יפצו אותי על הדלת הצבועה. אבל אני... אין לי מושג כמה הם צריכים לפצות אותי... אני לא רוצה שהוא יפצה אותי ב200 שקל ואני אגיד לו תודה כשבעצם הוא היה צריך לפצות אותי בהרבה יותר.

מה אני אמור לקבל על דבר כזה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קודם כל תבקש לראות במה מדובר

תמונה לפחות

כי שריטה יכולה להיות מינורית (ואז לא הייתי צובע) ויכולה להיות מכה רצינית שמתוארת כשריטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תקבל טיפול ראשון חינם/שובר להתקנת אבזור כלשהו, לגיטימי.

תבקש לראות איפה הייתה השריטה תראה שהתיקון לשביעות רצונך ולדעתי גם יהיה רצוי לבקש מכתב מהסוכנות שמאשר שהרכב התקבל עם שריטה (ולציין באיזה מיקום) שתוקנה ויציינו איפה תוקן,

למקרה ויהיו בעיות לאחר כמה חודשים עם התיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא ביקשת שיצלם את 'השריטה הקטנה' לפני הצביעה. היה נותן לך מושג כללי לגבי הנזק וגם לגובה הפיצוי שאתה עתיד לדרוש או לקבל, יש שריטות ויש שריטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ב"סוכן המכירות" הכוונה לסוכן של היבואן עצמו?

עצם זה שדיווחו לך על "שריטה קטנה" אומר חשדני, כי היבואן לא מחוייב לדווח על נזקים קלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב חדש מהסוכנות תגיד להם לא תודה, למה לקבל רכב חדש שצבעו לו את הדלת, בעיה שלהם שהם ישברו את הראש.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזק עד 5% (אאל"ט) היבואן רשאי לתקן בלי להודיע ללקוח. אם מודיעים לך כנראה שהמשמעות יותר גדולה.

דרוש לראות את דו"ח השמאי. אל תופתע אם הדלת הוחלפה קומפלט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלת הוחלפה קומפלט זה הכי טוב שיכול להיות.

שהמילה "קומפלט" לא תבלבל אותך. זו לא דלת שמגיעה מהמפעל צבועה בצבע הרכב. היא מגיעה עם צבע יסוד, ונצבעת בארץ, במחלקת הפחחות של אחד מהמוסכים המורשים. הצביעה (הלא מקורית) והפרשי הגוון שעשויים להיות (גם בטווח הארוך), יכולים לתרום 2%-4% ירידת ערך מסחרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תודה שבכלל מודיעים לך, היית יכול להגיע למכירה, ובבדיקה היו אומרים שהדלת נצבעה. אבל בכל מקרה, אם הרכב לא נמסר עדיין הייתי מבטל עסקה.

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בקיא בחוקי היבואן ועל מה הוא צריך להודיע ועל מה לא, אבל נראה שהרוב פה סלחנים מדי. אם הייתי קונה רכב חדש מהחברה, לא משנה איזה והיו מודיעים לי דבר כזה הייתי מבטל עסקה חד משמעית. לא בעיה שלך, אתה משלם את מלוא כספך על מוצר חדש.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חשוב להיות בקיא בחוקים, כי הם קובעים אם אתה יכול לבטל את העסקה או לא, ואם כן, באיזו עלות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...