Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם חובה להחזיק ברשיון רכב הישן בעט ביצוע טסט?

Taipan
שימו לב! השרשור הזה בן 2131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בימים הקרובים אגיש אני מגיש רכב לטסט. כנראה שבטיפול האחרון, שכחתי את רשיון הרכב הישן במוסך. התקשרתי והם לא מוצאים אותו. האם אצטרך את הישן כאשר אגש לבמחן עם הרשיון החדש?

מרוב שעשיתי את התהליך הזה אוטו', אני לא זוכר אם היה צורך הרשיון הישן במבחנים הקודמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המכונים שיצא לי לעשות בהם טסט לא מבקשים אפילו ת.ז

מה שהם צריכים זה את ה100 שקל שלך לביצוע הטסט ורישיון חדש משולם.

מעולם לא ביקשו ממני ת.ז

מעולם לא ביקשו ממני ביטוח חובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם צריכים גם צילום של תעודת הזהות של בעל הרכב ושל תעודת ביטוח החובה. הכן אותם מראש כדי להיות פטור מצילום במכון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית צריך כפל רישיון, פשוט באים עם כרטיס אשראי שלך לרשיומט (תחפש באינטרנט איפה יש לידך), ותוך דקותיים יש לך כפל רישיון משולם.

אם אתה מאותגר כרטיסי אשראי, החל מהשנה האחרונה אפשר גם בסניפי דואר נבחרים להוציא כפל רישיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם צריכים גם צילום של תעודת הזהות של בעל הרכב ושל תעודת ביטוח החובה. הכן אותם מראש כדי להיות פטור מצילום במכון.

מעל 10 שנים שאני מעביר לפחות 3 רכבים טסט בשנה (ממעיט מאוד). בחיים לא ביקשו צילום.

תמיד הסתכלו על התעודת זהות, על הביטוח ועל היפוי כוח אם היה צריך והחזירו לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין. ממני התחילו לדרוש את זה בשנתיים - שלוש האחרונות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקחים שקל או שנקל.

העניין הוא שבדרך כלל אין לי מטבעות בארנק.

יותר נוח לי לצלם בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקחים שקל או שנקל.

העניין הוא שבדרך כלל אין לי מטבעות בארנק.

יותר נוח לי לצלם בבית.

אני חושב שזאת יוזמה מקומית של מכון הבדיקה לעשות עוד כמה שקלים.

לא מצויין בשום מקום שיש לבוא עם העתק של המסמכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...