Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז מה זה הדבר הזה סוזוקי איגניס החדשה?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב נו, לא יודע מה זה. לא בדיוק "מיני קרוסאובר". גם לא בדיוק מכונית מיני רגילה. אפשר לאמור שאוהב את העיצוב.

גובה שלי 180, משקל 115 - יש לי מספיק מקום. הרבה יותר מאשר בקיה פיקנטו או יונדאי i10.

שום פלסטיקים לא מפריעים לרגליים, אפשר להזיז את הכסא מספיק רחוק אחורה, שדה ראיה מצויין וגם מראות גדולות מאוד. הצלחתי לשבת בלי בעיה "מאחורי עצמי". צפוף אבל סביר. רגליים לא ממש צמודות לגב הכסא הקידמי. לגובה יש הרבה מקום. רק חטפתי מכה מה"קנט" של הדלת בכניסה. בפעם השניה כבר נזהרתי והתכופפתי יותר.

יש Key less. אבל רק לדלת נהג ונוסע מימין. אין לדלת תא מטען, זה לא נוח. רוצים לפתוח את תא המטען, צריך להשתמש בשלט. או לפתוח את דלת הנהג קודם.

יש פיצ'ר נחמד follow me to car ו follow me to home. תאורה חיצונית נדלקת בפתיחה או בנעליה לפרק זמן מוגדר, כשידית האורות במצב Auto. יש מצב Auto = יש אורות אוטומטיים. אבל אין מגבים אוטומטיים.

מה עוד יש? בקרת שיוט רגילה עם מגביל מהירות, שליטה מההגה על הרדיו/מולטימדיה, היל הולדר, נעילה כפולה (פתיחה של דלת נהג בלבד או של כל הדלתות לפי הגדרה), 6 כריות אוויר, צמיגים במידה לא שגרתית 175/60R16, ג'אנטים צבועים בצבע שחור, בקרת אקלים חד איזורית עם יחידת מתגים מצחיקה למראה, מובילאיי, תאורת יום LED, מרווח גחון גדול בכמה ס"מ מהסטנדרט. בלמים קידמיים דיסק מאוורר, אחוריים תוף.

מיוצר ביפן. לא הודו, לא סלובקיה, לא תורקיה. יפן :-)

מנוע 1.2 רגיל לגמרי 4 צילימדר 16 שסתומים כמו של הסוויפט רק שיש לו 2 מזרקים לצילינדר. 90 כ"ס. גיר רציף שני הילוכים כמו של ניסאן מיקרה ומיצובישי ספייס סטאר. לגיר יש מצב L וכפתור S, שניהם גורמים לנסיעה בסל"ד גבוה ולבלימת מנוע משמעותית. לא הבנתי מה ההבדל בינהם. במצב S ב 100 קמ"ש המנוע על 4000 סל"ד ולא יורד משם.

במצב רגיל 100 קמ"ש שווים ל 2000 סל"ד, המנוע לא נשמע אבל יש רעש צמיגים שנשמע די חזק.

מאיץ בסדר גמור. הגיר הרציף לא מדמה שום דבר, עובד כמו גיר רציף. אין רעש מהגיר.

יש השתתקפות שמש לא נעימה בלוח שעונים, כמעט בכל מצב ראיתי שני משולשים בהירים בצידי הלוח. יש בחלק עליון של לוח שעונים פס לדים כחול שדולק כל הזמן. הייתי מוותר עליו.

תא המטען גדול. לא סמלי כמו בכמה מכוניות מיני. גדול משל קיה פיקנטו. מושב אחורי מתקפל 40/60. רק הגב מתקפל, בסיס המושב קבוע. לאחר הקיפול לא מתקבל משטח אחיד ישר אלא עם מדרגה בגובה 15 ס"מ. אין תאורה בתא המטען!

יש הכהייה מקורית של השמשה האחורית ושל שמשות הצד בדלתות האחורית, נחמד. מבפנים רואים פח חשוף במשולש חלון דלת אחורית, זה פחות נחמד.

בגדול, מכונית לא רעה ועדיפה בהרבה על אלטו (וגם יקרה ממנה בהרבה). סוג של מחליפה של סוזוקי ספלאש.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם ניראית...

טוב, כנראה שלכל סיר יש מכסה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה את זה ככה: יש לך שטח מטר וחצי על שלוש וחצי, לפחות תנצל אותו כמו שצריך ואל תבזבז אותו על עיצוב מיותר. ובזה הם הצליחו לא רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מאובזר היטב, מרווח בזכות מימד הגובה (עוד הוכחה לניצחון הטרנד של הקרוסאוברים). טוב לראות שאתה מרוצה.

לטעמי האישי זה אחד הרכבים הכי מכוערים על הכביש אבל כמו שנאמר, על טעם ועל ריח...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מאובזר היטב, מרווח בזכות מימד הגובה (עוד הוכחה לניצחון הטרנד של הקרוסאוברים). טוב לראות שאתה מרוצה.

לטעמי האישי זה אחד הרכבים הכי מכוערים על הכביש אבל כמו שנאמר, על טעם ועל ריח...

זה באמת רכב מכוער, ואת זה אני אומר בתור אחד שהיתה לו איגניס 2005 במשך 4 שנים. וגם מבחינת אמינות הוא לא היה להיט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן רכב "ייחודי במראה" . כרגע היחיד מסוגו בקטגורית המיני גיפון בארץ , כי מה לעשות גם חובבי המיני רוצים גובה 8)

בעתיד אמור להגיע קיה פיקנטו X Line מיני גיפון שיתחרה באיגניס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיני העיצוב מלפנים נאה וחביב, אבל מהצד ומאחור הרושם קצת מתקלקל. עושה רושם שלא מעט אנשים כן מתחברים לעיצוב, לי יוצא לראות כמויות דיי גדולות של איגניס חדשות בכל מיני צבעים ואין ספק שהוא מוסיף עניין לכביש, בטח ביחס לחלק מהמתחרות.

האבזור הבטיחותי מאכזב, במיוחד כשבחו"ל הוא נמכר עם מערכות בטיחות מקוריות.

מעבר לאבזור שציינת, לזכתו פנסי לד או קסנון בתאורה הראשית, משפר מאוד את הראות בחשיכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לאבזור שציינת, לזכתו פנסי לד או קסנון בתאורה הראשית, משפר מאוד את הראות בחשיכה.

דווקא ציינתי את זה, זו תאורת יום מובנית בפנס ראשי. היא נשארת דלוקה גם כשמדליקים את האורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה דברים ששכחתי לציין:

אין תאורה בפנל פיקוד חלונות של הנהג. יש רק נורה זעירה עם כיתוב Auto בכפתור חלון נהג. ה Auto הוא רק לפתיחה, לא לסגירה.

ככה זה היה במכוניות מלפני 10-15 שנה וחבל שאין התקדמות.

ה"כרטיסים" (דיפונים פנימים של הדלתות) הם בצבע לבן שלג מקדימה, ובצבע שחור מאחורה.

לא בטוח שהלבן מוסיף ליופי.

תא כפפות גדול, עם מדף פנימי. יש שקע AUX ו USB, בנוסף (או במקום) יש שקע USB נוסף של המולטימדיה המותקנת בארץ בתא כפפות.

מתחת ליחידת בקרת אקלים יש סוללה של 4 כפתורי דמה (זאת אומרת מקום לכפתורים של מערכות שלא קיימות ברמת האיהזור הישראלית). כך שזו ממש לא רמת האיבזור הגבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה, בוקי.

אני דווקא אוהב את הצורה שלו, אבל אני לא דוגמא - מעדיף מכוניות שלא נראות כמו השטאנץ של הקטגוריה שלהן.

קורת ה-C הוסברה כבר בעבר, כהומאז' לאחד הדגמים הישנים של סוזוקי:

Suzuki-Ignis-design-inspiration-C-Pillar.jpg

בכלל, אני מעדיף לראות באיגניס הנוכחי פחות ג'יפון, ויותר כמו סוג של סובארו רקס מודרני, וזה לא רע בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית, מבחינה חיצונית מאוד מפריע לי צמיג כל כך צר, וזה נראה רע במיוחד בחלק האחורי שנראה רחב ויוצר חוסר פרופורציה. מעניין אם זה לא משפיע גם ברמת הנסיעה

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשראיתי אותו בפעם הראשונה, רק הזנב בצבץ בין המכוניות שבחניון וחשבתי לרגע שזו רתכת ענקית או גנרטור, במלוא הדרו הוא עדיין נראה כמו חלק ממשהו גדול, רובוטריק או משהו כזה. להגיד שהוא מכוער אני לא יכול ומשמח אותי לשמוע שהוא גם פרקטי ומרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא ציינתי את זה, זו תאורת יום מובנית בפנס ראשי. היא נשארת דלוקה גם כשמדליקים את האורות.

לא רק תאורת היום היא לד, גם התאורה הראשית היא לד. מדובר במיני היחידה שמציעה פנסי לד ראשיים ובכלל זה אביזר שעדיין לא מאוד נפוץ בכלי רכב עממיים ומשפר מאוד את הראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...