Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק למודם סלולרי איכותי וזול

Mr.Z
שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי. מחפש מודם סלולרי טוב שמתחבר ל-USB ותומך 4G. בארץ יקרים פחד, אם יש משהו סיני (אך איכותי) מאיביי אשמח לקבל קישור...

ואם בכל זאת ממליצים משהו מוכר ולא סיני, איזה כדאי לקחת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהנה.

משום מה בארץ עולה 500 שח. מבוסס ציפ E8372h.

עובד עם כל מקור מתח כולל סוללה פאוור בנק.

מכסה את כל התדרים בארץ.

https://www.ebay.com/itm/Unlocked-Huawei-E8372h-608-3G-4G-LTE-WIFI-Router-Car-Wireless-USB-Dongle-Modem/232170029390?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למחשב נייד? תבדוק אם אין לך כבר אחד מובנה.

אצלי בעבודה יש בכל המחשבים הניידים מה-4 שנים האחרונות, בערך, מודם מובנה. רק להכניס כרטיס סים וזהו.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למחשב נייד? תבדוק אם אין לך כבר אחד מובנה.

אצלי בעבודה יש בכל המחשבים הניידים מה-4 שנים האחרונות, בערך, מודם מובנה. רק להכניס כרטיס סים וזהו.

יש לי חריץ לכרטיס SD אבל למודם? בחיים לא ראיתי/שמעתי...

איזה מחשב נייד יש לכם בעבודה?

יש לי HP PAVILION 15 בן שנה וחצי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ברכב קבוע מחובר ל USB מה שאייל המליץ.

עושה את עבודתו נאמנה וקל להתקנה

כמובן שלא לקנות בארץ.

סביב ה 30-35 דולר באי ביי

308GTI 2017 - כיום.

1994 CLIO RSI - נמכרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חריץ לכרטיס SD אבל למודם? בחיים לא ראיתי/שמעתי...

איזה מחשב נייד יש לכם בעבודה?

יש לי HP PAVILION 15 בן שנה וחצי

תחפש חריץ או מגירה נשלפת, כמו בטלפון. יכול להיות שהוא נמצא מאחורי הסוללה, אם היא נשלפת.

יכול להיות שתמצא את המקום אבל בפועל אין מודם, רק החריץ שמכניסים לתוכו את הסים, סוג של הכנה ל...

הכי טוב לבדוק את המפרט של הדגם המדויק של המחשב שלך.

יש את האופציה הזאת לכל החברות. אצלנו זה בטושיבה, לנובו, HP, דל, אסוס.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה.

סליחה על הבורות אבל אף פעם לא הבנתי משהו במודמים ואינטרנט, כל מה שנדרש ממני לעשות זה להתקשר לחברת סלולר ולהנפיק סים כפול, לחבר את המודם הסלולרי לחיבור usb של המולטימדיה ברכב וכך יהיה לי אינטרנט נצחי בלי צורך להפעיל נקודת גישה בכל נסיעה? וכך גם עם הלפטופ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה.

סליחה על הבורות אבל אף פעם לא הבנתי משהו במודמים ואינטרנט, כל מה שנדרש ממני לעשות זה להתקשר לחברת סלולר ולהנפיק סים כפול, לחבר את המודם הסלולרי לחיבור usb של המולטימדיה ברכב וכך יהיה לי אינטרנט נצחי בלי צורך להפעיל נקודת גישה בכל נסיעה? וכך גם עם הלפטופ?

גם היושבים בראש חברות התקשורת הם ישראלים וחשבו על הטריק שלך. ולכן סים משני כולל שיחות בלבד ולא דאטה או אפילו SMS.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב לרכוש סים מוזל נפרד, למשל של 012 שנותנים בתמורה 100 ג'יגה. אני השתמשתי בשל הוט מובייל ב45.

וכן, זה PLUG&PLAY, נותנים לו חשמל ואחרי חצי דקה יש לך וואיפיי. אם זה הולך לשמש במיקום קבוע מומלץ לפני לבדוק קליטת אינטרנט באותה הנקודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה את זקוק לניידות?

לפרטנר יש שירות של מודם סלולרי עם חבילת 500/50 ג"ב, נדמה לי שעולה משהו כמו 70 ש"ח בחודש. המודם מהווה גם נתב (קוי ו-WiFi). אבל מיועד לשימוש ביתי, לא דונגל נייד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם היושבים בראש חברות התקשורת הם ישראלים וחשבו על הטריק שלך. ולכן סים משני כולל שיחות בלבד ולא דאטה או אפילו SMS.

לא מדוייק

לי יש סים משני לטלפון של העבודה שמכיל בתוכו גם דאטה וגם שיחות. (אבל ללא SMS)

הוא אצלי ברכב משמש כנתב למערכת של האוטו (WAZE, מוזיקה וכו...) ואין איתו שום בעיה.

308GTI 2017 - כיום.

1994 CLIO RSI - נמכרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...