Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סכסוך שכנים בגלל חניה - האם אפשר לרכוש חניה בבניין משותף?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 2126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מאיימים על יונה ביין. זאת לא פעם ראשונה שהוא נוהג כך. אתה מציע להטריד מטרידן בחזרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תשרוף לו את הבית.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נשמע לא הוגן בכלל כלפי הדייר החדש שהוא צודק לגמרי כי זכותו לחנות איפה שהוא רוצה, אני יכול להגיד שאם הייתי שוכר דירה בשכונה חדשה והשכנים היו אומרים לי "אל תחנה איפה שהכי קרוב לך כי זו חניה שלי כבר 20 שנה, לך תחנה רחוק יותר", לא הייתי מקבל את זה ברוח טובה. נכון שיש להם הסכם לא כתוב אבל זה לא תופס חוקית כי זו חניה ציבורית. לגבי הפנייה למשטרה זה באמת מוגזם, אלא אם כן כל השכנים מציקים לו באופן יומיומי עם עניין החניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת כל החניות זהות וההבדל במרחק הוא 5 מטר, אז הדייר החדש בן אדם ק*ה.

בכל מקרה, אם המצב הוא כמו שאתה מתאר, למה אבא שלך לא חונה בחניה שלו הדייר אם הוא תופס את שלו?

כלומר מה שאני מציע, כל אחד חונה בחניה שלו אלא אם היא תפוסה על ידי הדייר הבעייתי, ואז הוא חונה בחנייה של הדייר הבעייתי.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד הדייר חוזר לפניכם ותופס את החניה? לא קרה אף פעם שחזרתם לפניו, החניה הייתה פנויה והחנתם בה? מה אז הוא עשה?

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם הופכים את זה למכוער יותר, דבר ראשון זה לא הגיע בטונים של "זאת החנייה שלי 20 שנה אז אל תחנה פה"

אם זה לא היה מגיע מאבא שלי, יש מצב שזה היה מגיע מדייר אחר ויכול להיות באותם הטונים שהציגו פה.

אף אחד לא הכריח, רק ביקש, יכל להגיד אני לא מעוניין בהסדר הזה ושלום על ישראל. ללכת למשטרה ולהגיד שהוא איים עליו ועוד שלל דברים שלא קרו זה לא לעניין, לא פתחתי את השרשור כדי לבכות שישנו דייר שלא מוכן לוותר על חניה אלה באתי לשאול אם יש אפשרות לקנות חניה ועל הדרך סיפרתי את השתלשלות האירועים. כפי שציינתי השכנים כבר אמרו שהם הזמינו עליהם משטרה, אחת השכנות שלהם שאלה אם הם מתכוונים לשטוף מדי פעם את חדר המדרגות כי הם מעשנים שם ומשאירים את הבדלים ואת האפר שם (למיטב הבנתי אחרי שהעירו להם הם הפסיקו להשאיר בדלים אבל עדיין מאפרים שם) והיחידה ששופטת שם זאת היא, הוא בתגובה הזמין לה משטרה בטענה מופרכת שאני אפילו לא טרחתי לזכור.

כרגע אבא שלי לא יכול לחנות בחנייה שלו כי אנחנו לא יודעים מה היא, מאז שהוא הגיע כל החניות השתנו\התבלבלו אז כרגע אם הוא מגיע לחניה ו"הקבועה" שלו פנויה הוא חונה שם, אם היא תפוסה הוא מחפש חניה אחרת פנויה ולעיתים הכל תפוס כנראה בגלל אורחים אז הוא חונה מחוץ לחניה.

ולשאלתך ורד-אדום, אם אבא שלי תפס את החניה שהיה משתמש בה קבוע הוא היה חונה בחנייה פנויה אחרת. פעם אחת תפס חניה צמודה לאבא שלי שיצרה עם הרכבים צורה של "ר" והחנה ממש רחוק מהמדרכה ונוצר מצב שאבא שלי היה צריך ממש לאלתר רוורס יצירתי כדי להצליח לצאת מהחניה שלו. אולי זה בטעות אבל משהו בי חושש שלא.

עריכה אחרונה על ידי CartMan2oo5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נשמע לא הוגן בכלל כלפי הדייר החדש שהוא צודק לגמרי כי זכותו לחנות איפה שהוא רוצה, אני יכול להגיד שאם הייתי שוכר דירה בשכונה חדשה והשכנים היו אומרים לי "אל תחנה איפה שהכי קרוב לך כי זו חניה שלי כבר 20 שנה, לך תחנה רחוק יותר", לא הייתי מקבל את זה ברוח טובה. נכון שיש להם הסכם לא כתוב אבל זה לא תופס חוקית כי זו חניה ציבורית. לגבי הפנייה למשטרה זה באמת מוגזם, אלא אם כן כל השכנים מציקים לו באופן יומיומי עם עניין החניה.

אתה הגעת למקום חדש - תתנהג לפי נהלי המקום. בהנחה שאנשים לא מפברקים דברים (לא פות"ש, אלא באופן כללי), אני חושב שבאופן אישי לא היה מפריע לי לחנות במקום X במקום במקום Y. אז כן, החניה ציבורית, אבל אם כך נהוג במקום, מה הבעיה לכבד?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לכבד משהו מקפח?

זכות כל הדיירים שווה, גם מדברי פות"ש אפשר להבין שיש מצוקת חנייה. מעניין שכל אחד יודע איפה החנייה שלו אבל אף אחד לא יודע איפה החנייה של הדייר החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לכבד משהו מקפח?

זכות כל הדיירים שווה, גם מדברי פות"ש אפשר להבין שיש מצוקת חנייה. מעניין שכל אחד יודע איפה החנייה שלו אבל אף אחד לא יודע איפה החנייה של הדייר החדש.

אם לכל אחד יש חניה בתוך המתחם אז הכול בסדר (בעיניי).

אם לא, זה כבר סיפור אחר, ואם יש דייר שיש לו יותר מרכב אחד, שיוציא את הרכבים העודפים שלו החוצה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא כ"כ מבין למה אתם תוקפים את פות"ש (או את אבא שלו לעצם העניין).

כמאמר הקלישאה, אפשר להיות צודק ואפשר להיות חכם.

הדייר הזה החליט להיות צודק ועל הדרך גם זבל של בנאדם כפי שמשתמע מעוד מעללים שלו.

הכל נכון, החוק לצידו ויופי טופי. אבל יש חוקים שלא נמצאים בספר ואחד מהם זה לנסות לחיות בשלום עם מי שסביבך.

אני לחלוטין מבין את אבא של פות"ש (ומברך על כל רגע שאני לא גר בבניין משותף) וגם אותי זה היה מעצבן טורבו.

פעם גרתי בבניין קטן בפ"ת והיתה חניה לא מסומנת אך מתחת לבניין. היו סדרים של שנים מי חונה איפה.

למרות שהחניה שלי היתה הכי מחורבנת ובזמן הזה היתה אחת מעולה ופנויה (דיירת שהתה בחו"ל כמה שנים), לא אני ולא אף אחד אחר חנה שם.

נורא נורא פשוט.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשלוש שנים רכשתי דירה עם חניה צמודה בטאבו. היה הסכם בין הדיירים לגבי מקומות חניה שונים ממה שמסומן ואמור להיות. בהתחלה חניתי בחניה שלי אבל אז פנה אלי שכן נחמד אחד שאני מפריע לו לחנות בחניה המקורה שהיא לא שלו. הפנה אותי לחנות בחניה ליד שבמקור היא שלו וצמודה לקיר.

כשחניתי שם בא שכן אחר ממש נחמד ואמר שאני מפריע וחוסם את המעבר ל 2 חניות אחרות שהם "יצרו" ושאני לא בסדר. הפנה אותי לחנות בחניה אחרת שהיא פנויה (לו בעצם בכלל אין חניה בבניין).

חניתי שם במשך יומיים ואז התחילה תופעה שכל פעם מישהו אחר היה תופס את החניה הזאת. השיא היה בסופי שבוע כשמי ששימש בתור ועד בית היה מזמין אורחים והם היו משתלטים על 4 חניות בבניין של 12 דירות עם חניות מסומנות ומשויכות ל 10 דירות. ניסיתי לדבר ולא הלך.

בסופו של דבר הציעו לי לחנות ברחוב. חזרתי לחניה שלי ואז במשך שבועיים עשיתי "אבו עלי" לכל מי שרק חשב לדבר איתי על נושא חניה. מה ששלי שלי ולא מעוניין לשמוע. אחרי כמה חודשים כולם נרגעו.

אז גם במקרה של פותח שרשור, אם אתה גר שם כל כך הרבה שנים ולא יודע איזו חניה אמורה להיות "משויכת" לדייר החדש אז אין סיבה שהוא ידע. הסכמים כאלה הם תקופתיים כי הדיירים ובעלי הדירות משתנים.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...