Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אמין ל40000 קמ בשנה

amit190
שימו לב! השרשור הזה בן 2136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים

בהמשך להודעה הקודמת שלי , נניח ואני משנה קצת את הנתונים , מביא מהבית 20000 שח +מאזדה 3 שנת 2007 עם 260K וניגש לאחת מסוכנויות הרכב. (במטרה לקבל מימון של עוד כ 20000 שח).

כלומר תקציב של בערך 50K.

מה האופציות שלי לרכב שיסע 40000 קמ בשנה ,כבישים פתוחים בלבד, כ90 קמ בבוקר ו90 בערב .

עדיפות לרכב אמין ,עם מקום מקסימלי מאחורה ל3 כסאות תינוק.ואם אפשר -צריכת דלק בינעירונית של 1:15 .

חשבתי על מאזדה 6 שנת 2013 ,אני רואה שצריכת הדלק שלה די השתפרה ביחס לדגם הקודם.

אולי B4 , מה דעתכם?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תיקון לחישוב ק"מ.

בשנה יש כ 250 ימי עבודה. 180×250=45.000 ק"מ רק נסיעות לעבודה. תוסיף נסיעות פרטיות, הערכה לק"מ שנתי צריכה להיות כ 55.000 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון לחישוב ק"מ.

בשנה יש כ 250 ימי עבודה. 180×250=45.000 ק"מ רק נסיעות לעבודה. תוסיף נסיעות פרטיות, הערכה לק"מ שנתי צריכה להיות כ 55.000 ק"מ.

אני לא נוסע לשם כל יום ויש לנו רכב שני לנסיעות קצרות, 40000 זה די מדוייק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, את המאזדה תמכור לבד, עדיף לך גם ב10K מתחת למחירון, וחפש מציאות בשוק הפרטי.

דבר שני, אם ידני בא בחשבון, חפש סיטרואן C3 פיקאסו דיזל, תוכל למצוא גם בלי מימון כמעט, או קקטוס דיזל אם תמתח את התקציב טיפה, תקבל רכב מצוין, מודרני, חסכוני מאוד ומאובזר.

אם רק אוטמטי, אז חפש פלואנס דיזל, או דאסטר דיזל דור קודם (פחות מומלץ לנסיעות ארוכות), אין לך מה לקנות מאזדה 6 או B4, הם יצרכו דלק ויצנחו במחירון בגלל נסועה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, את המאזדה תמכור לבד, עדיף לך גם ב10K מתחת למחירון, וחפש מציאות בשוק הפרטי.

דבר שני, אם ידני בא בחשבון, חפש סיטרואן C3 פיקאסו דיזל, תוכל למצוא גם בלי מימון כמעט, או קקטוס דיזל אם תמתח את התקציב טיפה, תקבל רכב מצוין, מודרני, חסכוני מאוד ומאובזר.

אם רק אוטמטי, אז חפש פלואנס דיזל, או דאסטר דיזל דור קודם (פחות מומלץ לנסיעות ארוכות), אין לך מה לקנות מאזדה 6 או B4, הם יצרכו דלק ויצנחו במחירון בגלל נסועה שלך.

ידני לא בא בחשבון , אני לוקח בחשבון שאני קונה רכב ל5 שנים ב50000 שח ומוכר אותו הלאה עם איזה 300 אלף קילומטר ככה שבכל מקרה אני לא מתרגש מירידת ערך.

אני קצת פוחד לקנות רנו מבחינת האמינות ,יש לי נסיעות ארוכות ואין לי זמן למוסכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני לא בא בחשבון , אני לוקח בחשבון שאני קונה רכב ל5 שנים ב50000 שח ומוכר אותו הלאה עם איזה 300 אלף קילומטר ככה שבכל מקרה אני לא מתרגש מירידת ערך.

אני קצת פוחד לקנות רנו מבחינת האמינות ,יש לי נסיעות ארוכות ואין לי זמן למוסכים

ההבדל בדלק בין B4 או 6 לבין פלואנס זה כמעט 10000 ש"ח בשנה, ב5 שנים שאתה מתכנן להחזיק, זה כל ה50000 שאתה מתכנן לשלם על הרכב.

הרכב משמש נהגי מוניות, והם סולדים מרכבים מושבתים יותר ממך. דיזל הרבה יותר הגיוני עבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה תצטרך למצוא איזו רנו גראנד סניק דיזל חבוטה ובסוף למכור אותה לגריטה .

האמת שיש ביד 2 הרבה רנו פלואנס דיזל 2015 עם פחות מ100000 קמ , לא חבוטות בכלל.

השאלה אם רנו היא התשובה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש טויוטה פריוס- רכב אמין מאוד, צריכת דלק טובה, והרכב מרווח.

יש לי עם זה כמה בעיות , קודם כל בגלל שזו טויוטה אני צריך להתפשר על שנתון של 2011 ויותר מידי ק"מ על הכביש.

אני לא בטוח כמה בריא לבלות שעות על הכביש עם סוללה ענקית מתחתי, ואני לא יודע כמה המנוע החשמלי יבוא לידי ביטוי בנסיעה של 90 קמ , הרי הוא מספיק ל20 בערך לא? תקנו אותי אם אני טועה.

מה לגבי סקודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מחפש סטיישן דיזל יוצא ליסינג או השכרה, עודה יישור קו במוסך ויוצא לטרוף את הכבישים. סע בזהירות

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...