Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אמין ל40000 קמ בשנה

amit190
שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת שיש ביד 2 הרבה רנו פלואנס דיזל 2015 עם פחות מ100000 קמ , לא חבוטות בכלל.

השאלה אם רנו היא התשובה?

אני לא מוצא תשובה אחרת במחיר הזה. גם שלושה כסאות תינוק, גם חסכוני , גם חדיש (יחסית). הדיזל הצרפתי אמין למרות הסטיגמה. הפלואנס פחות מרווחת לשלושה מהסניק. צריך לעשות פשרות.

היה פה אחד שניסה לצוד פלואנס דיזל במצב טוב - הלך לו דיי קשה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא מוצא תשובה אחרת במחיר הזה. גם שלושה כסאות תינוק, גם חסכוני , גם חדיש (יחסית). הדיזל הצרפתי אמין למרות הסטיגמה. הפלואנס פחות מרווחת לשלושה מהסניק. צריך לעשות פשרות.

היה פה אחד שניסה לצוד פלואנס דיזל במצב טוב - הלך לו דיי קשה.

מישהו מוכר מונית פלואנס דיזל שנת 2017 עם 65K ב50000 שח.

ראיתי עוד מונית ב50000 שנת 2016 עם 100K

יכול להיות הגיוני?

ירידת ערך לא מעניינת אותי , אני קונה בשביל לנצל את הרכב עד הסוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מוכר מונית פלואנס דיזל שנת 2017 עם 65K ב50000 שח.

ראיתי עוד מונית ב50000 שנת 2016 עם 100K

יכול להיות הגיוני?

בהנחה שהרכב עדיין רשום כמונית, אז זה מחיר של מונית, מוניות פטורות ממסים בקניה. אם אתה נהג מונית אתה קונה במחיר הזה וממשיך לעבוד עליו בתור מונית.

אם רוצים להסב את האוטו לפרטי, צריך לשלם את החלק היחסי של המס. ככל שהרכב יותר חדש, המס יותר גבוה. לרכב מודל 2017 יכול להיות (סתם זורק מספר) שצריך לשלם 20 אלף ש"ח מס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yad2.co.il/s/c/h55atc

יש לך מגנטיס דיזל אוטומט שאמורה להמכר סביב ה20 אלף שח, ותצרוך לך בבינעירוני 1 ל15, תהנה מאמינות טובה, עלויות תיקון זולות ותעיף את הרכב בתום השימוש כך שלא הפסדת יותר מדי.

מנגד תוכל באמת להשקיע את כל ה50 אלף במונית בת שנה שנתיים, שנסעה פחות מ150 אלף ותכוון לכיוון האופטימה/אינסיגניה/פלואנס

בהצלחה

נ.ב. לא הבנתי איך הגעת ל50 אלף שח מהנתונים שציינת, המזדה לא תהיה שווה בטרייד אין יותר מ15 אלף

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yad2.co.il/s/c/h55atc

יש לך מגנטיס דיזל אוטומט שאמורה להמכר סביב ה20 אלף שח, ותצרוך לך בבינעירוני 1 ל15, תהנה מאמינות טובה, עלויות תיקון זולות ותעיף את הרכב בתום השימוש כך שלא הפסדת יותר מדי.

מנגד תוכל באמת להשקיע את כל ה50 אלף במונית בת שנה שנתיים, שנסעה פחות מ150 אלף ותכוון לכיוון האופטימה/אינסיגניה/פלואנס

בהצלחה

נ.ב. לא הבנתי איך הגעת ל50 אלף שח מהנתונים שציינת, המזדה לא תהיה שווה בטרייד אין יותר מ15 אלף

התכוונתי להביא 20 מהבית לקחת מימון על 20 ולעשות טרייד בסוכנות.

המאזדה שלי עושה בערך 1:12 בבינעירוני והיא מאוד אמינה-אין טעם להחליף בשביל 1:15

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי להביא 20 מהבית לקחת מימון על 20 ולעשות טרייד בסוכנות.

המאזדה שלי עושה בערך 1:12 בבינעירוני והיא מאוד אמינה-אין טעם להחליף בשביל 1:15

זה מה שאתה כתבת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עם זה כמה בעיות , קודם כל בגלל שזו טויוטה אני צריך להתפשר על שנתון של 2011 ויותר מידי ק"מ על הכביש.

אני לא בטוח כמה בריא לבלות שעות על הכביש עם סוללה ענקית מתחתי, ואני לא יודע כמה המנוע החשמלי יבוא לידי ביטוי בנסיעה של 90 קמ , הרי הוא מספיק ל20 בערך לא? תקנו אותי אם אני טועה.

מה לגבי סקודה?

הרכבים של טויוטה מראים אמינות גבוהה במכלולים, אז בק"מ גבוה לא הייתי חושש מהפתעות לעומת הפתעות שיכולות להיות בדיזלים עם ק"מ גבוה.

לקרינת הסוללות אין הוכחה, לא בטוח שמזיק יותר מאשר הקרינה שיוצרים הגלגלים בסיבוב שלהם, או הסלולרי בכיס, או חוטי החשמל שעוברים בקירות הבית.

פעולת המנוע החשמלי אינה קשורה למרחק או מהירות, אמנם אפשר לנסוע מעט רק על סוללות, אבל בנסיעה רצופה מחשב הרכב מבצע החלפה בין המנועים או פעולה במקביל בהתאם לעוצמת הלחיצה על דוושת הגז. נסיעה עדינה תתן צריכת טובה יותר ע"י שימוש רב יותר במנוע החשמלי. אני נוסע את רוב נסיעותיי בבין-עירוני ומקבל צריכה של 16-17 ק"מ לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בכבישים פתוחים אין לרכב היברידי שום יתרון על פני דיזל.להפך. רכבי דיזל בנויים לגמוע מאות אלפי ק"מ והם עושים זאת ביעילות מרשימה. ראית הרבה מוניות היברידיות ? עלות החלפת בטריה בהיברידית?

נושא הקרינה: מדדתי בעצמי ויש תוצאות מוזרות. מכיוון שאני מסיע שם פעוטות אני לא לוקח סיכון. אולי אני סתם פרנואיד.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן נסעתי במונית ודיברתי עם הנהג על קניית מונית לשעבר. הוא אמר שיש איזה מקום ספציפי מעולה (שכחתי את השם) שהרבה נהגי מוניות קונים מונית ומתחרטים ועושים טרייד אין, אפשר למצוא שם מוניות במצב מעולה ועם ק"מ נמוך ולהרוויח את ההפחתה של "מונית לשעבר" לשלם מיסים ולנסוע באוטו יחסית חדש. אנסה להיזכר איך נקרא המקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן נסעתי במונית ודיברתי עם הנהג על קניית מונית לשעבר. הוא אמר שיש איזה מקום ספציפי מעולה (שכחתי את השם) שהרבה נהגי מוניות קונים מונית ומתחרטים ועושים טרייד אין, אפשר למצוא שם מוניות במצב מעולה ועם ק"מ נמוך ולהרוויח את ההפחתה של "מונית לשעבר" לשלם מיסים ולנסוע באוטו יחסית חדש. אנסה להיזכר איך נקרא המקום.

מעניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קילומטרז' נמוך במונחין של מונית זה 50-60 אלף ק"מ בשנה, חלק גדול מהמוניות עובדות בעיקר בעיר, שם הבלאי גבוה יותר.

לא רואה סיבה מיוחדת להעדיף מונית לשעבר על אותו דגם שהיה בבעלות פרטית או חברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קילומטרז' נמוך במונחין של מונית זה 50-60 אלף ק"מ בשנה, חלק גדול מהמוניות עובדות בעיקר בעיר, שם הבלאי גבוה יותר.

לא רואה סיבה מיוחדת להעדיף מונית לשעבר על אותו דגם שהיה בבעלות פרטית או חברה.

אני מאמין שעדיף לקנות מונית עם 100 אלף בת שנה או שנתיים, במחיר שהיית קונה אותו רכב עם 100 אלף בן 5 שנים בשוק הפרטי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שזה לא יהיה אותו מחיר, נגיד מונית פלואנס בת שנה אחרי תשלום מסים תעלה הרבה יותר יקר מפלואנס דיזל פרטית בת 5.

כשמדובר על מונית ישנה שעבדה נניח 6 שנים כמונית אז מסים עליה כבר נמוכים מאוד וגם אחרי מסים היא תהיה זולה מרכב פרטי מקביל. אבל מונית אחרי 6 שנים זה כבר רכב בלוי עם ק"מ בשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...