Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תלונה על DHL

Coro
שימו לב! השרשור הזה בן 2141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי בשלישי בלילה משלוח מאמזון, משלוח הכי מהיר שלהם.

החבילה נשלחת משני ספקים שונים למרכז מילוי ההזמנות של אמזון, משם החבילה עלתה על טיסה לניו יורק, נפרקה, עלתה על טיסה לגרמניה, נפרקה ועלתה על טיסה לאנגליה, נפרקה ועלתה על טיסה לישראל, נפרקה, הגיע למכס - כל זה תוך 36 שעות.

יום חמישי

10 בבוקר - משתחררת מהמכס.

13 בצהריים - שלוש שעות אחרי, DHL שולחים לי מסרון לתאם מסירה - לשאול לאיזה כתובת אני רוצה שישלחו.

הממ אני לא יודע, אולי לכתובת שעל החבילה?

תוך שתי דקות אני כבר באתר שלהם עונה שישלחו הביתה (הפתעה!), אבל, המערכת מודיעה שזה יהיה רק ביום העסקים הבא.

נהדר! אז ביום שישי זה אצלי, כן?

לא.. כנראה יום שישי זה לא יום עסקים למי שמזמין מאמזון...תחכה לראשון. 72 שעות לפחות.

[כמי שמכיר את הטריקים שלהם, בפעמים קודמות ניסתי להקדים תרופה למכה והתקשרתי למוקד השירות שלהם עוד לפני שזה השתשחרר מהמכס שיעדכנו שאני רוצה לבית, לא לקופת חולים שלי. כמובן לא הסכימו בתירוץ שהמערכת לא מאפשרת עד שזה לא משתחרר מהמכס. מה הקשר למכס ולכתובת המסירה? לא יודע. הפעם כבר ויתרתי על השיחה המיותרת והמעצבנת].

מדהים שמארה"ב לDHL ישראל לוקח 32 שעות

מDHL ישראל אליי (20 דקות נסיעה) - לפחות 72 שעות.

DHL - בואו נעשה הסכם - אם אני ארצה כתובת אחרת, אני אדאג לעדכן אתכם.

בינתיים בואו נניח שכתובת ברירת המחדל היא זו שעל החבילה.

עריכה אחרונה על ידי Coro

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, הצדק איתך.

בקטן, אני אישית מעדיף שבשעות העסקים שליחים יגיעו אלי לעבודה, ולא לכתובת שציינתי, כי בכתובת שציינתי אין אף אחד בבית בשעות הללו. לכן אני דווקא אוהב שהחברות הללו מאפשרות לך לבחור בזמן אמת (כמעט) היכן לקבל את החבילה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי את אותו סיפור בדיוק עם UPS ישראל.

כנראה שכולם מיישרים קו... כשחבילה מגיעה מבריטניה למוקד שליחים , 5 ק"מ מביתי, בתור 4 (!) ימים, ומשם עד אלי בתוך 3 שבועות (!!), אז חברות המשלוחים הפרטיות מרשות לעצמן לרכז נסיעות ולחסוך הוצאות, כי גם אם יקח עוד יום או יומיים, השירות שלהן עדיף על דואר ישראל.

והתרוצים והתרגילים הם לדעתי ע"מ להגן על עצמן מתלונות מצד השולח (למשל אמאזון). במקרה שלי, UPS טענו שהכתובת שלי לא קיימת והבית איננו. אחרי שצרחתי עליהם בטלפון, באופן פלאי, הבית כן נמצא בכתובת הרשומה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה. באותה מידה הם יכולים לשלוח הודעה יום לפני ולתת אפשרות בית/עבודה ואז אתה מקבל את החבילה בזמן.

במצב הנוכחי אתה יכול לבחור כתובת רק שעות לאחר השחרור מהמכס, כך שהם קונים לעצמם 2.5 ימי עסקים (חמישי, שישי,ראשון).

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...