Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קדיחה בשיש לצורך התקנת טוחן אשפה

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 2137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עבור הטוחן שקניתי בחול, יש צורך לקדוח חור בשיש של 33 ממ.

כששאלתי בחנות כלי בניין אם יש להם כוס יהלום בגודל הנל, הפחידו אותי שלא כדאי לעשות לבד, ושאני יכול לעשות נזק רציני לשיש.

האם באמת כך הדבר? עדיף להביא בעל מקצוע שיקדח במקום לבצע בעצמי? ממה שראיתי צריך לשמור שהמקום יהיה רטוב כל הזמן, ומעבר לזה זו קדיחה כמו כל קדיחה.

מה דעתכם?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון בקידוח כזה.

יכול לומר לך שכאשר הזמנתי בעל מקצוע כדי להגדיל בכמה מילימטרים את הפתח לכיריים לקח ליח כמה חודשים להפטר מהאבק.

ועוד דבר - לשכנים מעלי היה טוחן אשפה שהיה מקור לא אכזב לדליפות מים לדירה שלי. הדבר הזה נטה להסתם, וכמו כל ביוב סתום דלף לאורך האיטום עד שהגיע למעבר - במקרה זה לקופסת חשמל בדיקה שלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד כרגע עם מתקין מערכות טיהור מים. הקדח שאנחנו עושים (8 מ"מ) לברז מזיגה, הוזהרתי שלא להזיז את המקדח לצדדים בעת הקידוח, כי הוא עלול ליצור סדקים / שברים בשיש. בטח בגודל של 33 מ"מ.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זאת הכוונה.

לא *מאוד* לא נח, לדעתי לפחות.

למה באמת לקדוח בשיש? אני לקראת מעבר לדירה חדשה ואת הקדח לכפתור ההפעלה של הטוחן עושים בכיור.

אם אפשר. בטח כיור בהתקנה תחתית.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיור אצלי הוא נירוסטה עם שוליים צרים יחסית.

לפתוח את הארון בשביל להפעיל לא בא בחשבון

טוב, אני מבין שאין מנוס אלא חובה להביא איש מקצוע.. יש לכם המלצה למישהו באיזור פרדס חנה קיסריה חדרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה תעשה אם גם לאיש המקצוע תיקרה תאונה קטנה, והוא יסדוק לך את השיש, רחמנא ליצלן?

כולם פה מייעצים לא לגשת אל השיש עם הענין הזה.

אני הייתי שומע לעצתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף, איזה כיור יש לך ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אפשר לעשות רק חור קטן בשיש ע"מ להעבר את הכבל ולייצר בית (משיש או כל חומר אחר) מוגבה מעל השיש למפסק?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לקדוח בדלת ארון ולהתקין אותו שמה, למקרה שלא תרצה אותו אז להחליף הדלת לא כזה בעיה משא"כ להחליף השיש זה סיפור רציני, חוץ מזה זה עלול להיות רטיבות בתוך ארון עם הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...