Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורית כרית אויר דולקת יונדאי i10

shanibem
שימו לב! השרשור הזה בן 1817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

ברשותי רכב יונדאי i10 מודל 2009

נורית כרית אוויר דולקת באופן קבוע בלוח שעונים

לפני שלוש המוסך החליף את לוח השעונים בטענה שהבעיה נמצאת שם, לאחר שניסו דרכים אחרות

החליפו ללוח שעונים משומש

לאחר מספר חודשים הבעיה חזרה ולאחר עוד מספר חודשים התווספו נורית בלם יד ו ABC

והן נדלקות באופן קבוע בלוח שעונים

כרגע המוסך טוען שהבעיה שוב בלוח שעונים, ולאחר שלא נמצא לוח שעונים חליפי החליט לפרק ולשולח למעבדה

השאלה שלי היא כזאת לאור ניסיון הכושל עם לוח שעונים

ולאחר שהבעיה לא נפתח לאחר החלפת לוח שעונים

האם יש אופציה אחרת? ואולי התקלה נמצאת במקום אחר ולא בלוח שעונים

אשמח לשמוע הצעות ודעות נוספת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להאמין שהמוסך שהוא מורשה יונדאי בעיר שלי

בדקו את הדברים האלו לפני שהחליטו להחליף לוח שעונים

מה שהציל אותי מהחלפה נוספת של לוח שעונים תוך שלוש שנים, זה שלא מצאו לוח שעונים חליפי

כי כבר החלפתי לוח שעונים בגלל נורית כרית אוויר שדוקלת וכרגע אני נמצאת עם אותה בעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך בצורה קצת שונה ,

במידה ואכן מדובר בתקלה בלוח עצמו , אני יכול לשער שמדובר בעקבות קצר או משהו תקול בלוח שמפעיל את הנורות.

אלא , אם הנורות נדלקות לאור "פקודה" שהן מקבלות מהמחשב רכב, לפיכך הייתי מציע ללכת בצורה הפוכה ולחבר סורק תקלות לרכב, האם שם יצויינו תקלות? אם כן , הבעיה היא לא בהכרך בלוח אלא "תקלות אמיתיות" , אם המחשב של הרכב נקי , הייתי מציע לבחון לוח שעונים מפירוק ולהתקדם משם.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקו את העניין של סליל כרית אויר? זה המחלה של הרכב הזה שהתופעה הנילווית אליו היא נורית כרית אויר שדולקת קבוע או לסירוגין. כבא החלפתי כמה כאלה. לגבי שאר הנורות שהתווספו ייתכן וקיימת בעיה נוספת כמו יוניט בלם שזה גם מחלה ברכב הזה. מחירו של הסליל כ 150 שח למקורי באיביי אם אני זוכר נכון. מחירו של היוניט גם כמה עשרות שקלים. אני מתי שהוא אמור להחליף שוב סליל כזה ביונדאי i10 ואם ייצא לי אעלה תיעוד מצולם של התהליך כי במוסך לוקחים לא מעט על החלפה שכזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך לא חושב לרגע בכיון של סליל כרית אוויר

כי כבר החלפתי לוח שעונים בגלל בעיה של נורית כרית אוור דוקלת והבעיה קיימת גם עכשיו

המוסך פירק את לוח שעונים, שלח למעבדה, כרגע נורית כרית אוויר ממשיכה לדלוק שאר הנוריות לא.

אני יודעת שבמסגרת נסיונות טיפול, החליפו פיוזים שלטענתם היו מקור הבעיה שוב ללא הצלחה.

אני לא יודעת מה לחשוב, תקלה שחוזרת שוב ושוב והרכב נמצא במוסך מורשה

נ.ב אני גרה בחדרה למי ששאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחדרה...אין לי בעיה שתקפוץ אליי ניראה את הבעיה ביחד וניתן יחד את הפיתרון הנכון. ושוב..99 אחוז הבעיה היא בסליל כרית האויר..לא ברור לי למה לא ניבדק הכיוון הזה...הסלילים זה המחלה של ה i למיניהם וגם בקאיות..הם מוחלפים כמו גרעינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

שלום רב,

יש לי בעיה בסליל של כרית האוויר הנורה דולקת קבוע,חובר סורק והציג את התקלה,רציתי לשאול האם יש למישהו מק"ט לסליל,אני מעוניין להזמין באייבי

,אני כמובן לא נוסע עם הרכב (זה רכב שני),המחיר שקיבלתי הוא גבוה מאוד,אני מעדיף להזמין באיביי ולתת למכונאי שיתקין אותו.

אשמח לעזרתכם תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשום מספר שילדה

1. למה מספר שלדה קשור לסליל כרית אוויר?

אם הבנאדם מזמין מאיביי, לא יבקשו ממנו מס' שלדה.

2. הבנתי שיש חנות שמוכרת חלקי חילוף ליונדאי [יונדאי סטור? משהו כזה?] - גם הם שוחטים במחיר כמו במוסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. למה מספר שלדה קשור לסליל כרית אוויר?

אם הבנאדם מזמין מאיביי, לא יבקשו ממנו מס' שלדה.

2. הבנתי שיש חנות שמוכרת חלקי חילוף ליונדאי [יונדאי סטור? משהו כזה?] - גם הם שוחטים במחיר כמו במוסך?

באשר לשאלה הראשונה, לפי מספר שלדה ניתן לדעת באיזו גרסת סליל מדובר, לכל דגם ביונדאי או קיה יש כמה תתי דגם, שם עשוים להיות הבדלים רבים בין הסלילים (בדרך כלל עניין של "מספר ערוצים" שהסליל מעביר מחלקו הקדמי לחלקו האחורי.

כאן אפשר לראות דוגמה לפי המספר שלדה שמסר בעל הרכב למעלה.

http://hyundai.epcdata.ru/i10/37892/electric/mnogofunkcionalniy_pereklyuchatel-9193411/podushka_bezopasnosti_v_sbore-93490/?vin=MALAM51BBCM977325

לשאלה השניה , אכן קיימת , יונדאי שופ או קוריאה פלקון. יושבים ברחוב התושיה בתל אביב.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך על ההסבר, אלי.

לינק ברוסית? מבלבל מאוד כל הרשימה הזאת. אני מניח שאפשר פשוט לפנות ליונדאי שופ.

הקטע הוא, שגם אם הם לא שוחטים במחיר- ואתה קונה מהם את החלק בעצמך...עדיין צריך בעל מקצוע שידע להתקין את החלק כמו שצריך. אז אתה לא חוסך פה משהו.

אלא אם אפשר למצוא בעל מקצוע פרילאנס [יש כזה דבר?] שלא ייקח 300-400% [ברמות של מוסך] ממה שבאמת אמורה לעלות התקנה שכזו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1817 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...