Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשת תקשורת ביתית - עזרה בהשחלה והקמה

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 2112 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז רכשתי ציוד להקמת רשת ביתית, ויש לי בעיה בהשחלה של הכבל - CAT6

ניסיתי עם סטלבנד של 25מ' אבל לקראת הסוף/התחלה אני נתקע(תלוי מאיזה צד מתחיל) - תעלה ריקה.

הסטלבנד הוא גמיש מפלסטיק.

ניסיתי משני הצדדים, שימוש בסבון כלים, וגם ניסיתי לדחוף את שני הקצוות(מצד אחד כמובן) כדי "לנסות להעיף" את מה שמפריע בדרך. לא עזר.

בנוסף יש לי תעלה שיש שם כבר כבל COAX ואני לא רואה איך אני מצליח להעביר שם בנוסף גם כבל CAT6 (דיי עבה).

1. אשמח לכל רעיונות-עצות והמלצות בנושא

2. אם למישהו יש סטלבנד קשיח או ציוד יותר מקצועי אשמח להשאיל-להשכיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי גם בבעיות כאלה ומה שעזר זה ג'ל ירוק כזה להשחלות (ובכמויות!) והתמדה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

(סקירה לאחר קניה) Alfa Romeo Giulietta 170 2014 Manual

Honda Civic 2006 Manual - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. נסה את שיטת החוט והשואב אבק במקום סטלבנד

2. תוציא את הקואקס תוך כדי החלפתו בחוט ניילון שקשור אליו ומחליף אותו ואז תשחיל את שני הכבלים ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שואב אבק חובה, אפילו גם בנשיפה, אצלי שברנו את היידים ובסוף זה היה ביגלל חתיכות בטון קטנות שסתמו את המעברים.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...