Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קידוד מפתח חכם חדש לפולו 2013

Ilay Gozlan
שימו לב! השרשור הזה בן 2136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,אחרי שיחה קצרה עם מוסך צ'מפיונס חוף שמן הגעתי למסקנה שמהם אני לא אקנה מפתח חכם חדש לפולו לאחר שהקודם נאבד,

הם דורשים מחיר מגוכך של 1600 שקל רק על המפתח

רציתי לדעת אם אני אקנה מאיביי מפתח כדוגמא זה

https://m.ebay.com/itm/434mhz-REMOTE-KEY-FOB-3-BUTTON-5K0-837-202-AD-with-48-CAN-CHIP-for-VW-Passat/262750882607?fits=Year%3A2013%7CModel%3APolo&epid=2252584566&hash=item3d2d2c4b2f:g:6FcAAOSwuhFaMNDQ

אוכל לקודד אותו לרכב שלי, אם מבחינת תדרים והכל זה מתאים.

אם מישהו ניסה בעבר או מבין בזה אשמח לעזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. נדרש לחתוך את הלהב של המפתח שיתאים ספציפית לרכב שלך.

ב. נדרש לקודד את המפתח לרכב בצורה ספציפית, בעיקרון רק אנשי מקצועי מורשים יודעים לעשות את זה.

הייתי לוקח הצעות מחיר ממוסכים מורשים אחרים ולאו דווקא צ'מפיון מוטורס, אבל קח בחשבון שהדבר הזה תמיד יקר ואין מנוס ממנו. לא מכיר מישהו שביצע את זה בעצמו - התהליך הזה די מסורבל.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חנויות לשכפול מפתחות שיש להם את התוכנה שמקודדת לך את המפתח החדש למחשב הרכב בפריוס פלוס ידוע לי שהוא לקח 800 שקלים בערך..

זה כולל שכפול המפתח עצמו שמובנה בשלט וכפתורי השלט וכו'..

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. נדרש לחתוך את הלהב של המפתח שיתאים ספציפית לרכב שלך.

ב. נדרש לקודד את המפתח לרכב בצורה ספציפית, בעיקרון רק אנשי מקצועי מורשים יודעים לעשות את זה.

הייתי לוקח הצעות מחיר ממוסכים מורשים אחרים ולאו דווקא צ'מפיון מוטורס, אבל קח בחשבון שהדבר הזה תמיד יקר ואין מנוס ממנו. לא מכיר מישהו שביצע את זה בעצמו - התהליך הזה די מסורבל.

ידוע ומודע לעניין,מה שעצבן אותי בצמפיונס זה העובדה שעל המפתח לבד ללא קידוד הם רצו 1600אז השאלה שלי היא אם המפתח הזה זהה מבחינת ת-רים וכו ובמידה וכן אזמין ואתן לאיש מקצוע להתעסק עם זה.המטרה שלי היא לחסוך את עלות המפתח לא הקידוד

יש חנויות לשכפול מפתחות שיש להם את התוכנה שמקודדת לך את המפתח החדש למחשב הרכב בפריוס פלוס ידוע לי שהוא לקח 800 שקלים בערך..

זה כולל שכפול המפתח עצמו שמובנה בשלט וכפתורי השלט וכו'..

מעולה זה מה שרציתי לדעת,מכיר מישהו שעושה את זה?וברמה גבוה בלי ישראבלוף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר בסביבות ה 500 שקלים מינוס..

אני מאשקלון.

שלח לי הודעה בפרטי מכיבן שאני לא רוצה לפרסם פה עסקים.. לא יאהבו את זה.

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מגיע לבאר שבע יש בחור ששיכפלתי אצלו מפתח לפולו 2003 במחיר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאין שום הצדקה למחיר המבוקש. 1600 שקלים עבור המפתח - המפתח צריך להיות עשוי מזהב. הבעיה שאתה לקוח שבוי, אז הם יכולים. קרה לי גם לאחרונה שהשלט לרכב (אצלי השלט והמפתח באים בנפרד) התקלקל ודרשו 500 שקל להחלפת שלט. זה גם מחיר מוגזם. רכשתי מחול שלט חדש, אבל התברר שהתדר שלו טיפה שונה לכן אי אפשר היה להתאים אותו לרכב (לפעמים עבור שנתונים שונים שלהרכב יש שלטים שונים מעט)., בסוף הצלחתי להשמיש את השלט המקורי שלי. היתה לו בעיה במיקרו לחצנים, החלפתי אותם אך בגלל החום של המלחם ההלחמות של המעגל המשולב נהיו הלחמות קרות ולאחר זמן השלט הפסיק לעבוד. כשהבנתי שזו הבעיה, שיפצתי את ההלחמות הללו והשלט חזר לתפקד כשורה. תבדוק אצלך אם צריך להחליף בטריה או מפסקים. יתכן וזה יפתור את הבעיה. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחיר מגוחך בכלל, אלה המחירים אצל כל היבואנים ויכולים להגיע גם ל2,000, תשאל את שכן שלי עם אפלנדר. לך לפאר מנעולים בפתח תקווה. הם מקצועים ואולי יעלה פחות אבל מפתח חכם זה משהו יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחיר מגוחך בכלל, אלה המחירים אצל כל היבואנים ויכולים להגיע גם ל2,000, תשאל את שכן שלי עם אפלנדר. לך לפאר מנעולים בפתח תקווה. הם מקצועים ואולי יעלה פחות אבל מפתח חכם זה משהו יקר.

מה יקר במפתח חכם (חוץ מהמחיר שדורשים עבורו)? מה בייצור שלו מייקר אותו כל כך? הפלסטיק? הרכיבים האלקטרונים? הברזל? מה? חומרי הייצור עולים כמה שקלים. אין שם שום דבר יקר. עובדה שפותח השרשור הביא לך דוגמא למפתח חכם שנמכר באי ביי ב 15$. הדבר היחיד היקר כאן הוא תג המחיר שדורש היצרן/יבואן/משווק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאם מדובר במפתח חכם רזרבי אז אתה יכול להסתפק רק בקידוד בלי שכפול ... אני גם מכיר טמבוריות שיש להם את התוכנה של הקידוד אני מאמין ששם זה יעלה 200-300 שכפול עשיתי פעם אצל אחד כזה אבל זה לא היה 100 % מקצועי כי זה שביל וזה מצריך ממש מיומנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאין שום הצדקה למחיר המבוקש. 1600 שקלים עבור המפתח - המפתח צריך להיות עשוי מזהב. הבעיה שאתה לקוח שבוי, אז הם יכולים. קרה לי גם לאחרונה שהשלט לרכב (אצלי השלט והמפתח באים בנפרד) התקלקל ודרשו 500 שקל להחלפת שלט. זה גם מחיר מוגזם. רכשתי מחול שלט חדש, אבל התברר שהתדר שלו טיפה שונה לכן אי אפשר היה להתאים אותו לרכב (לפעמים עבור שנתונים שונים שלהרכב יש שלטים שונים מעט)., בסוף הצלחתי להשמיש את השלט המקורי שלי. היתה לו בעיה במיקרו לחצנים, החלפתי אותם אך בגלל החום של המלחם ההלחמות של המעגל המשולב נהיו הלחמות קרות ולאחר זמן השלט הפסיק לעבוד. כשהבנתי שזו הבעיה, שיפצתי את ההלחמות הללו והשלט חזר לתפקד כשורה. תבדוק אצלך אם צריך להחליף בטריה או מפסקים. יתכן וזה יפתור את הבעיה. בהצלחה.

לאלא המקרה הוא לא שלט שנהרס אלא פשוט נאבד, כרגע רק עם הספייר וממש לא רוצה להישאר במצב הנתון. רציתי לדעת אם מישהו ניסה פעם להזמין מאיביי שלט והוא הצליח לקודד אותו לרכב, אם זה תואם מבחינת תדרים, במידה וכן או לא איך אפשר לדעת מה התדר הקיים אצלי בפולו ?

אני חושב שאם מדובר במפתח חכם רזרבי אז אתה יכול להסתפק רק בקידוד בלי שכפול ... אני גם מכיר טמבוריות שיש להם את התוכנה של הקידוד אני מאמין ששם זה יעלה 200-300 שכפול עשיתי פעם אצל אחד כזה אבל זה לא היה 100 % מקצועי כי זה שביל וזה מצריך ממש מיומנות

לא הבנתי מזתומרת רק לקודד? רק כדיי לפתוח את האוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי כשאבד מפתח הלכתי לאחד המנעולנים המומלצים. הוא הסתכל על המפתח הקיים, אמר שיזמין ושאחזור עוד כמה ימים.

ביום המיוחל ישבתי במושב האחורי בזמן שהמנעולן הפעיל ציוד מיוחד על הרכב כדי לקודד את המפתח החדש. אחרי כמה דקות הוא אמר לי שברכב שלי הוא לא יכול לקודד כי יש לו הגנה מיוחדת ושאפנה ליבואן, כי אם הוא (המנעולן) יכשל בתהליך - הנזק יהיה לוח שעונים דפוק וזאת כבר עלות של מעל 10000 ש"ח שהוא לא מוכן לקחת על עצמו.

זה כמובן מאוד מבאס לשלם 1600 ש"ח על מפתח אבל מסתבר שלפחות בחלק מהמקרים לקודד אותם זאת לא משימה כל כך פשוטה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלא המקרה הוא לא שלט שנהרס אלא פשוט נאבד, כרגע רק עם הספייר וממש לא רוצה להישאר במצב הנתון. רציתי לדעת אם מישהו ניסה פעם להזמין מאיביי שלט והוא הצליח לקודד אותו לרכב, אם זה תואם מבחינת תדרים, במידה וכן או לא איך אפשר לדעת מה התדר הקיים אצלי בפולו ?

נראה לי שכדאי שתיגש למנעולן שיבדוק אם הוא יכול לשכפל לך מפתח. גם כשמדובר בשלט, לא מפתח חכם, לא תמיד ניתן לקודד לבד (ואני לא מדבר על תאימות מבחינת תדר שידור וציפ לאימובילייזר שיש בפנים). אם מנעולן לא יוכל לעזור לך, כנראה שתצטרך ללכת למוסך היבואן ולהיפרד מ 1600 שקלים, או להישאר עם מפתח אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שכדאי שתיגש למנעולן שיבדוק אם הוא יכול לשכפל לך מפתח. גם כשמדובר בשלט, לא מפתח חכם, לא תמיד ניתן לקודד לבד (ואני לא מדבר על תאימות מבחינת תדר שידור וציפ לאימובילייזר שיש בפנים). אם מנעולן לא יוכל לעזור לך, כנראה שתצטרך ללכת למוסך היבואן ולהיפרד מ 1600 שקלים, או להישאר עם מפתח אחד.

כל מנעולן? מתעסקים עם קידוד בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מנעולנים מסויימים שמתעסקים עם שלטים/מפתחות רכב. דוגמא אחת היא פאר המנעולים בפתח תקוה. יש גם אחרים. תתקשר ותסביר את הבעיה שלך ותברר אם הוא יכול לעזור ומה המחיר( כדאי שתקח מחיר בטלפון וגם תשווה מחירים אצל מספר מנעולנים לפני שאתה ניגש לאחד מהם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...