Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצאתי מאזדה 3 2015 האצבק אקטיב 1500

Sun
שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הסיבה לקנות רכב לא מאובזר עם מנוע עייף יחסית ומה ההפרש במחיר בינו לבין רכב עם מנוע 2000 מאובזר ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הסיבה לקנות רכב לא מאובזר עם מנוע עייף יחסית ומה ההפרש במחיר בינו לבין רכב עם מנוע 2000 מאובזר ?

מבחינת השוק ההפרש סביבות ה15-20 אלף.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יחסית לדגם בסיס הוא מאובזר באופן סביר לקטגוריה ולשנתונים. גם המנוע אמנם עייף, אבל לא בהרבה למשל מקורולה או יונדאי אלנטרה 1.6 מקבילות...

כמובן שדגם ה2.0 עדיף משמעותית, אבל הוא גם עולה יותר. לפי מחירי השוק אפילו בצורה די משמעותית. ה-1.5 סבירה לקטגוריה שלה (בין הרכבים 1.6 אטמוספריים). מי שמחפש אותן יכול לראות אותה כאופציה ראויה מספיק.

לשאלת המדף, הרכב כמובן מגיע עם מדף. לא נראה לי שקיים דגם האצ'בק/ליפטבק מודרני ללא מדף.

MAZDA__3__D_SE-L_NAV__DIESEL______MA67KYU-e10_md.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האצ'בק ספיריט זו המאזדה 3 הכי מבוקשת והמחיר בהתאם.

תבדוק כמה עולה מגש בפירוקייה ותקזז את העלות ממחיר הקנייה.

לא הייתי דואג מזה יותר מידי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר כמובן..והדרישות שלי היו בטיחות מקום ראשון ואמינות מקום שני.

לגבי ביצועים האוטו יהיה בעיקר בפקקי תל אביב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...