Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי פלאגים + טאסות לסקודה פאביה

שימו לב! השרשור הזה בן 2125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

קניתי סקודה פאביה שנת 2011 לא מזמן, והמוכר אמר לי שחסר כיסוי מנוע (דפקו לו את זה מזמן במוסך או משהו כזה..)

השאלה שלי היא כמה חשוב הכיסוי פלאגים הזה, ואיפה אפשר למצוא אחד חדש?

עריכה אחרונה על ידי Michael Catz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אולי מכסה שסתומים?

אם זה חסר - נסה לחפש במוסך, עדיף של סקודה.

אם זה נדפק במוסך - שיתקן במוסך שגרם לדפיקה, כנראה גם סקודה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ שתיצור קשר עם רון ממוסך רון לחלק+התקנה.

אם אתה רוצה רק את החלק, ברר אצל TG חלפים.

עריכה אחרונה על ידי Coro

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק זה, תודה. קצת יקר כל העסק, זה באמת נחוץ לרכב, או שזה נטו מונע כניסה של אבק/לכלוך?

לכל חלק יש משמעות.

לא כל כך מבין בזה, אבל אחרי קצת העמקה באינטרנט מדובר במכסה שאמור למנוע מאבק להיכנס ולהתערבב עם השמן.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהבן אדם מתכוון למכסה יופי שסוגר את המראה של תא המנוע - כיסוי פלסטיק שמתחבר מעל מכסה השסתומים, הפלאגים והחוטים שלהם.

ENGINE COVER בקיצור

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אהלן, ברשותי סקודה פאביה מודל 2011.

הטסות שמורכבות עכשיו על הגלגל כבר שבורות ונראות רע והחלטתי לקנות חדשות.

מאיפה אתם ממליצים לקנות טסות? קניה באינטרנט משתלמת יותר? עושים בעיות במכס אם אני קונה טסות באינטרנט?

הצמיגים בגודל "15.

תודה לעונים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילמתי את המקום שבו חסר החלק, לאחר בדיקה החלק הוא אסתטי נטו...אם מישהו יודע מאיפה אני יכול לקנות אותו או מה השם שלו אני אשמח, זה כיסוי לפלאגים

20180629_130329.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה: תמיד אחרי שמסתיים הטיפול במוסך, פתח את מכסה המנוע ובדוק שהכל במקום. כמו כן ערוך סיור קצר בתא הנוסעים ובדוק שלא שברו משהו או שרטו. לא יכול לספור כבר את הפעמים בהם גיליתי טעות שהמוסך עשה, כמו לשכוח להחזיר למקום חלק או לסגור איזה מכסה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה: תמיד אחרי שמסתיים הטיפול במוסך, פתח את מכסה המנוע ובדוק שהכל במקום. כמו כן ערוך סיור קצר בתא הנוסעים ובדוק שלא שברו משהו או שרטו. לא יכול לספור כבר את הפעמים בהם גיליתי טעות שהמוסך עשה, כמו לשכוח להחזיר למקום חלק או לסגור איזה מכסה.

זה קרה לבחור שקניתי ממנו את האוטו, מסכים איתך לגמריי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...