Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאונד במולטימדיה - דאציה דאסטר

shimiefr
שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי , לאחרונה שדרגתי את הרדיו המקורי בדאסטר במולטימדיה אנדרואיד 8 (4GB 32G) , טרם ההחלפה שדרגתי את הרמקולים הקדמיים והאחוריים (5.25 אינץ) ב ALPINE SPS 510 ו רוקפורד R1525 .

משום מה הסאונד ברדיו אנדרואיד לא יושב לי טוב באוזן - וזה הורג אותי לא יודע איך להסביר ומה לעשות ...

הרדיו המקורי עם שדרוג הרמקולים הרגיש לי יותר טוב מבחינת צליל חד ועשיר בבס.

אני לא אודיופיל אבל אוהב לשמוע בווליום יחסית גבוהה ומשום מה באנדרואיד לא הצלחתי להגיע לאותו צליל שאני אוהב , שחקתי בכל המודים של האקולייזר ולא מגיע לאן שאני רוצה - מבאסססססס תתחת :x

השאלה האם החלפה לרמקול איכותי קומפוננט כמו הפוקל יפתור את הבעיה או שיש איזושהי אפליקציה שיכולה לתת מגוון רחב יותר של צלילים באנדרואיד ????

אשמח לעצות , במקרה הכי גרוע אנסה למכור את המולטימדיה ואחזור למקורי למרות שזה רדיו מטורףף

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות צליל יכולה להיות תלויה מכמה אלמנטיים:

1. רמקולים

2. מגבר או הגבר

3. מערכת ראש (במקרה שלך החלפת מערכת מקורית למערכת מבוססת אנדרויד)

4. איכות כבלים בין כל האלמנטים ברשימה לפני

לפי מה שהבנתי מהסבר שלך קודם החלפת רמקולים שהיו מחוברים למערכת מקורית ברכב ואז החלפת מערכת למסובבת אנדריוד. וגם ציינת שלפני החלפה הצליל היה נשמה לך יותר טוב לאוזן מאשר אחרי.

הרמקולים שלך מחברות מוכרות ברמה טובה מאוד לכן לא הייתי ישר הולך על אפשרות החלפה שלהם אלא דווקא בודק את המערכת אנדרויד בה יש רכיב שמאוד משפיע על איכות הצליל שנקרא DAC. תפקידו להמיר אות דיגיטלי לאנלוגי. במילים פשוטות שיר שהוא קובץ על USB הוא דיגיטלי ומה שמגיע לרמקולים בסוף הוא אות אנלוגי אותו אתה מאזין. לכן במידה והמרה של האות מדיגיטלי לאנלוגי יהיה לא יכותית גם השמע שאתה שומע יפגע מאוד. זה גם יכול להסביר שבמערת מקורית כנראה הרכיב היה יותר טוב לכן גם הצליל הסופי יותר טוב.

כמובן שיכול להיות גם חיבור של חיווט מערכת לא תקין באת החלפה שווה בדיקה תמיד...

עריכה אחרונה על ידי Johnik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על המענה ! לגבי חיבור הרדיו , אני חיברתי אבל אין ככ מה להתבלבל .. זה ממש פלאג אנד פליי .

כרגע חזרתי לרדיו המקורי אנסה להחזיר את האנדרואיד הבייתה לסין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2109 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...