Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הקטנת תמונות בזמן שליחתם מ- ג'ימייל?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2113 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מכיר דרך לשים תמונה בג'ימייל וזה יקטין אותה אוטומטית לפני הקטנה במחשב.

ואם במחשב, אני משתמש בתוכנה החינמית FastStone Photo Resizer המצוינת.

FSResizerScreenShot.jpg

http://www.faststone.org/FSResizerDetail.htm

FSResizerScreenShot.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להקטין? מי שולל היום תמונות באימייל? מה עם שיתוף ענני כלשהוא?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי מהיכן אתה שולח.

מהסלולרי כל מייל מוגבל ל 20 מגה. מעבר לכך לא יצורפו הקבצים.

מהמחשב כל מייל מוגבל ל 25 מגה, שמעבר לכך הקובץ יועלה לגוגל דרייב וישלח במייל קישור להורדה משם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף.

הרבה פעמים אני רוצה לשלוח דרך הסלולר סרטונים למחשב , הבעיה שכל סרטון שאני מצלם הוא אוטומטי יותר מ20 מג'ה ואי אפשר לשלוח.

כל הקטע זה לא לחבר את הפלאפון למחשב ולהתחיל להעביר למחשב ואז להקטין , רוצה לקצר תהליכים.

אין פתרון לזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תמונות יש עוד פתרון יצירתי שעובד תמיד.

וואטסאפ.

שלח את התמונות לחבר, בקש ממנו שיחזיר לך אותם על ידי שיתוף מהגלריה שלו (לא העברה דרך הוואטסאפ(.

ככה כל תמונה תהיה עד 300kb.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף.

הרבה פעמים אני רוצה לשלוח דרך הסלולר סרטונים למחשב , הבעיה שכל סרטון שאני מצלם הוא אוטומטי יותר מ20 מג'ה ואי אפשר לשלוח.

כל הקטע זה לא לחבר את הפלאפון למחשב ולהתחיל להעביר למחשב ואז להקטין , רוצה לקצר תהליכים.

אין פתרון לזה?

מעלה ליוטיוב ואחר כך שולח קישור.

כל הקטע שאנשים שולחים זה לזה קבצי וידאו עצומים בווצאפ שנגנבו מיוטיוב - מחרפן.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...