Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מונדיאל 2018 [אם פתחתם אחד חדש, תמצאו אותו פה]

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 2101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וואלה הגיע לשבדים להפסיד, מול 10 שחקנים כשהם יודעים ששער נוסף מעלה אותם לשמינית בוודאות ובמקום ללחוץ הם פשוט יורדים לבונקר ומתפללים לשריקה-זו לא נבחרת שמגיע לה לעלות שלב (גם אם נתעלם מהמשחק המביך מול דרום קוריאה).

+1

כמעט תמיד כשיש הפתעות האנדרדוג זו קבוצה עם ביצים. לשבדים לא היו הפעם.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הן ( הביצים ) נשארו בבית, אצל זלאטן .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן.

והגול שלו בגמר ליגת האלופות מול מנצ'סטר

גולי הניצחון בליגה ובליגת האלופות מול ריאל מדריד

הסללום הנהדר מול אתלטיקו בילבאו בגמר הגביע

השלושער שהעלה את ארגנטינה למונדיאל

הגול שלו בדקה ה-90 מול איראן במונדיאל שעבר שהעלה אותם לשמינית גמר המונדיאל

ואלה רק בשלוף. אבל את מי זה מעניין? זה בניגוד לאג'נדה.

אני חושב שפספסת קצת את המשמעות של "עם הגב לקיר" ו"רגעי קלאצ' קריטיים", בטח ובטח בדוגמאות שהבאת.

מול היונייטד ניצחו 2:0 בפעם הראשונה כשהוא כובש את השער השני, במשחק השני כבש בדקה 54 במצב של 1:1.

לגבי ריאל-בחצי גמר 2011 הוא כבש צמד אחרי שריאל הייתה ב-10 שחקנים-לא ממש עם הגב לקיר. אגב שבוע קודם הפסיד לאותה ריאל בגמר גביע המלך. במשחקים בליגה-ובכן אלו משחקי ליגה, עם כמה שהם חשובים לקבוצות לרוב העונה לא מוכרעת על פי משחק שניים בודדים (וכשכן יש משחק כזה כמו ב2014 מול אתלטיקו בקאמפנואו, מסי לא הצליח להביא אליפות לבארסה...)-לא רלוונטי לנקודה.

מול בילבאו בגמר גביע המלך-השער היה בדקה ה-20.

ואם אתה מזכיר את נבחרת ארגנטינה, אתה באמת נותן כדוגמה שער שהעלה לשמינית הגמר כהוכחה ליכולת שלו בקלאצ' גם בנבחרת אחרי הפדיחות בגמרי הקופה אמריקה והמונדיאל? בחייך כולנו רואים במונדיאל הזה את היכולת שלו ואת שפת הגוף שלו.

בכל אופן כל הדוגמאות הללו מחזקות את מה שרומן אמר, מסי שחקן נהדר כשכל הקבוצה עובדת בשבילו, הוא לא מסוגל לסחוב קבוצה על הגב שלו ברגעים מכריעים, וזה בדיוק מה שמבדיל בינו לבין אגדות כדורגל אמיתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שפספסת קצת את המשמעות של "עם הגב לקיר" ו"רגעי קלאצ' קריטיים", בטח ובטח בדוגמאות שהבאת.

מול היונייטד ניצחו 2:0 בפעם הראשונה כשהוא כובש את השער השני, במשחק השני כבש בדקה 54 במצב של 1:1.

לגבי ריאל-בחצי גמר 2011 הוא כבש צמד אחרי שריאל הייתה ב-10 שחקנים-לא ממש עם הגב לקיר. אגב שבוע קודם הפסיד לאותה ריאל בגמר גביע המלך. במשחקים בליגה-ובכן אלו משחקי ליגה, עם כמה שהם חשובים לקבוצות לרוב העונה לא מוכרעת על פי משחק שניים בודדים (וכשכן יש משחק כזה כמו ב2014 מול אתלטיקו בקאמפנואו, מסי לא הצליח להביא אליפות לבארסה...)-לא רלוונטי לנקודה.

מול בילבאו בגמר גביע המלך-השער היה בדקה ה-20.

ואם אתה מזכיר את נבחרת ארגנטינה, אתה באמת נותן כדוגמה שער שהעלה לשמינית הגמר כהוכחה ליכולת שלו בקלאצ' גם בנבחרת אחרי הפדיחות בגמרי הקופה אמריקה והמונדיאל? בחייך כולנו רואים במונדיאל הזה את היכולת שלו ואת שפת הגוף שלו.

בכל אופן כל הדוגמאות הללו מחזקות את מה שרומן אמר, מסי שחקן נהדר כשכל הקבוצה עובדת בשבילו, הוא לא מסוגל לסחוב קבוצה על הגב שלו ברגעים מכריעים, וזה בדיוק מה שמבדיל בינו לבין אגדות כדורגל אמיתיות.

אוקי, מכיוון שאנחנו לא מדברים באותה שפה , אז תגידר לי מה זה מבחינתך "רגעי קלאץ קריטיים" ו-"עם הגב לקיר" ?

ומה זה כול הקבוצה עובדת בשבילו? אתה יודע שב-763 משחקים יש לו 250 בישולים שזה בערך אותו מספר בישולים כמו של צ'אבי+אינייסטה+דני אלבז ביחד? אז מי משחק בשביל מי?

בקיצור, לפחות תודה שאתה כותב דברים מתוך תחושה אישית ולא מתוך עובדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבישולים שלו הם כמו האסיסטים של ראסל וסטברוק וקובי בריאנט. אין להם שום אינדיקציה לקבוצתיות.

"לא מדברים באותה שפה" מסיבה מאד פשוטה - לא שותים את הקול-אייד שהוא הגדול מכולם. לפאנבויז קשה לקבל שהאליל שלהם צ'וקר.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתי לענות, אבל רומן תמצת במדויק.

ובכל זאת הערה, אם מספרים יבשים זה המדד (כמו שקבוצות אוהדים מסוימות בפייסבוק אוהבים להמציא שיאים למסי), רומאריו כבש עד כה למעלה מ-1000 שערים בקריירה, אני מניח שזה עושה אותו גדול ממסי לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"תמצת בדיוק" אתה מתכוון שהוא אמר בדיוק את אותה רטוריקה קודמת ללא שום עובדות ?

אני הבאתי עובדות מסויימות, אפשר לקבל אותם, אפשר גם לא, אבל לפחות להביא סימוכין כלשהו.

אין לאסיסטים של מסי שום מדד לקבוצתיות? אשמח לדעת מה מהם לא קבוצתי? ואיזה אסיסט נחשב לכן קבוצתי?

מספרים יבשים זה בהחלט לא המדד, אבל למה המספרים של מסי הם לא מהמדד? ומה כן אתה מגדיר משהו מהמדד?

שוב, זו אותה רטוריקה ללא שום תימוכין, כאילו שהביטול שלכם לא מצריך אותה, בנוסף מטובל במעט אד הומינם- "פאנבוי", "קול אייד שהוא הגדול מכולם" וכו'.

קיצר, I'M DONE.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

0 קרדיט שהוא הוביל את ארגנטינה ל שני גמרים של קופה אמריקה וגמר מונדיאל אחד? לא נותן לו נק זכות?

מבחינתי ההישג הזה שווה לא פחות מהזכיה של פורטוגל ביורו (שכולם נותנים נותנים אותו לרונאלדו למרות שכמעט ולא שיחק במשחק הגמר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכל זאת הערה, אם מספרים יבשים זה המדד (כמו שקבוצות אוהדים מסוימות בפייסבוק אוהבים להמציא שיאים למסי), רומאריו כבש עד כה למעלה מ-1000 שערים בקריירה, אני מניח שזה עושה אותו גדול ממסי לא?

רומאריו, שאני אמנם מת עליו, אבל החשיב במניין השערים שלו גם שערים במשחקי ידידות ונראה לי גם נוער :lol: הולם פוליטיקאי, הוא חבר פרלמנט עכשיו. במאמר מוסגר, ים ספורטאים הולכים לפוליטיקה - ג'ורג' וואה נבחר לנשיא ליבריה, קאחה קלדזה ראש עיריית טביליסי, קליצ'קו בקייב ו-KJ בסקרמנטו.

0 קרדיט שהוא הוביל את ארגנטינה ל שני גמרים של קופה אמריקה וגמר מונדיאל אחד? לא נותן לו נק זכות?

מבחינתי ההישג הזה שווה לא פחות מהזכיה של פורטוגל ביורו (שכולם נותנים נותנים אותו לרונאלדו למרות שכמעט ולא שיחק במשחק הגמר)

שוב, second is the first loser. מקסימום משווה אותו לרובי באג'יו. כולם נותנים את הזכיה לרונאלדו כי: א) זאת זכיה, לא מקום שני. זכיה לא מקבילה למקום שני, זכיה > מקום שני. ככה זה עובד, כן? ב) מנהיגות, שפת גוף, סחיבת הקבוצה. רונאלדו תפקד כקפטן. גם כשהוא נפצע הוא לא הלך לעשות פרצוף של אחד שבחורה לא נתנה לו, אלא תמך וסחב את הקבוצה שלו לניצחון. זה בדיוק ההבדל בין ווינר לצ'וקר.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה קטנה מהצד הארגנטינאי...

מבואס מאוד לראות ככה את הנבחרת.

דיברתי עם סבתא שלי על הנושא מסי-מראדונה, מבחינתה (ומבחינת שאר הארגנטינאים שאני מכיר) מסי לא מתקרב למראדונה, שיעשה מה שהוא רוצה בברצלונה, אבל כל עוד אין גביע.. הם לא באותו הלבל, זה שמראדונה מסומם, חרא של בן אדם וכו' לא מעניין, הוא הביא גביע מבחינתם.

(ולאינטיליגנטים שלא הבינו, אני ממוצא ארגנטינאי חלקי ;))

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי ערב שמסי לא חרא של בן אדם? מי יודע בכלל איזה בן אדם הוא? זה משנה בכלל? אף אחד לא דן כאן על התכונות הטרומיות שלו. לגבי סמים, בוא נגיד שבן אדם שחוטף כ"כ הרבה במשחקים וכמעט ולא נפצע פציעות ארוכות, לא הכל מתת אל שם.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה המישחק הזה? חשבתי על חגיגת גולים של פורטוגל מול איראן ובסוף איראן כמעט ניצחה אותם...

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנל ספרד.

אנחנו מקבלים אחלה משחקים אבל זה רק כי הנבחרות הפייבוריטיות מציגות כדורגל בינוני ביותר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...