Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מונדיאל 2018 [אם פתחתם אחד חדש, תמצאו אותו פה]

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 2103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני חושב שהמונדיאל הזה מעולה. מפתיע, משוגע, רב תהפוכות, המון דרמות והפתעות... מה עוד אפשר לבקש?

למרות שהפייבוריטיות שלי עפו והמונדיאל הפך ליורו אחרי הדחתה של ברזיל, אני מרוצה.

מהמר שהאלופה תהיה זו שתנצח בחצי-הגמר בין בלגיה לצרפת.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מאוכזב, מה אף מילה על המישחק של אתמול?

לדעתי נעשה צדק, ממש לא הגיע לאנגליה לעלות לגמר לפי איך ששיחקו, כולה קיבלו גול מתנה בדקות הראשונות ואפילו לא השכילו להיתאמץ קצת וליסגור את הסיפור, לעומת ניראה שקרואטיה נתנה את הלב והנשמה ונילחמה עד שלבסוף ניצחה, למרות שהיו גמורים לגמרי מבחינה גופנית.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג של חצאי גמר.

4 קבוצות שוות פחות או יותר. ארבעתן יכלו לעלות לגמר. הפתעה עד לרגע האחרון, גם בגמר אני לא בטוח בוודאות מי תנצח. קרואטיה מסוגלת להפתיע.

פשוט תענוג

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרואטיה אדירים! תענג לראות את הלחימה שלהם ומתחילת המחצית השנייה אפשר היה להבין לאן זה הולך. האנגלים התחילו לבזבז זמן בדקה ה50 ומול נבחרת כישרונית ולוחמנית כמו קרואטיה זה ממש לא רעיון טוב. אני ממש מקווה שהם יצליחו להתאושש מהמאמץ האדיר עם 3 הארכות בדרך לגמר וינצחו את הצרפתים כי מגיע להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי שאנגליה יעלו, וכנראה שאם הם היו עם טיפה יותר ניסיון הם גם היו משכילים לנצל את המצבים שהגיעו אליהם במחצית הראשונה.

לינגארד הזה מפספס כ"כ הרבה.. היה יכול להיות מלך השערים של הטורניר אם לא כל ההחמצות מסמרות השיער שלו.

מסכים אבל שבסיכום הכללי, קרואטיה היו יותר טובים.

אני מקווה שינצחו את הצרפתים, למרות שצרפת עדיפים עליהם כמעט ברוב העמדות, ויש להם יתרון פיזי מובנה, וגם יתרון פיזי נוסף עקב לו"ז של המשחקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרואטיה הגיע לעלות, והם עלו בצדק.

הלוואי וינצחו את צרפת, כיף לראות מדינה קטנה עם שחקנים מוכשרים כ"כ שנותנים הכל ומעבר על המגרש, למרות העייפות, התשישות ו-3 הארכות רצופות.

אנגליה? למרות חיבתי הרבה לתרבות האנגלית, לא התרשמתי מהם בכלל.

קבוצה שבנויה בעיקר על מצבים נייחים ושום דבר מעניין מעבר לזה (רק 6 בעיטות למסגרת בכל המונדיאל שלא ממצבים חופשיים!) והרבה מזל (פנדלים, הגרלה נוחה וכו') לא ראויה להגיע לגמר.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי שאנגליה יעלו, וכנראה שאם הם היו עם טיפה יותר ניסיון הם גם היו משכילים לנצל את המצבים שהגיעו אליהם במחצית הראשונה.

אני חושב שאנגליה הראתה משחק של קבוצה לא מאוד כשרונית, אבל מאוד מאומנת. עם שחקן או שניים יותר טכניים/יצירתיים בקישור/חוד זה היה יכול להגמר אחרת. אבל הם בנו שלד טוב לשנים הבאות.

קרואטיה נבחרת טובה ואני מקווה שהם ייזכו. כיף יהיה לראות נבחרת ממדינה קטנה לוקחת מונדיאל.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, חייבים איזה קלוז'ר לשירשור הזה.

היה משחק פגז, כל המחצית הראשונה חפרו שצרפת לא משחקת ולא התחממה ובלה בלה בלה. בתכלס, מי שמבקיע יותר, הוא המנצח. זה מה שיפה בכדורגל. 6

מחצית שנייה מגניבה, ברבע האחרונה אשכרה רציתי שקרואטיה תשווה ותמשוך להארכה , בשביל הצחוקים.

היה גמר מגניב. נתראה ביורו עוד שנתיים

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן היה גמר נהדר, העיקר שלא ייבשו אותנו עם 0:0 למחצית ראשונה ואז ליגמור ב0:1 .

חבל שקרואטיה הגישה את הניצחון לצרפת, קודם העברה שלא הייתה שהביא לגול עצמי ואחר כך בנגיעת יד מטומטמת שנתנה עוד גול במתנה.

בלי אלה לדעתי היינו מקבלים מישחק צמוד יותר עד ליקראת הסוף ואז כניראה צרפת עדיין הייתה מנצחת, אבל לפחות זה היה יכול ליהיות משחק מטורף עוד יותר.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, חוסר ניסיון של קרואטיה אבל אהבתי מאד את הנבחרת הזו.

גישה של ווינר,נלחמו כמו אריות,ונתנו חוויית משחק מעולה.

בנוסף,

גם אחרי ההפסד הרגישו הם והאוהדים שימחת ווינרים שאכן מגיעה להם.

קבוצה כלבבי,

מונדיאל מוצלח ומהנה,

צרפת ראויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרואטיה נבחרת מצוינת שהגיע הרבה מעבר למה שמישהו האמין. הם באו למשחק מותשים פיזית מהדרך הארוכה שעשו ועדיין נתנו 120% פיזית ו 200% מנטלית. עם זאת, נבחרת צרפת היא פשוט אוסף של שחקנים מהירים ופיזיים שגם עובדים טוב ביחד ובעיקר ללא אגו. זה מתבטא בזה שכל שניים שלושה מצבים הם הופכים לגול.

במחצית הראשונה צרפת שיחקה לא טוב וקרואטיה שיחקה מצוין ועדיין זה לא הספיק לקרואטים. זה אומר הכל.

לסיכום המונדיאל בכללי, היה טוב מאוד. קודם כל המשחקים היו בשעות סופר נוחות. שנית, הכל שודר בכאן 11, גם בעידן פלוס וגם באתר וזה חסך את ההתעסקות של איפה ישודר וכמה יעלה.

בכדורגל עצמו, בלגיה המשיכה את המגמה הטובה של השנים האחרונות, רוסיה הפתיעה, קרואטיה הפתיעה, יפן היתה קרובה לסנסציה והרבה פייבורטיות עפו בשלבים הראשונים. קיבלנו משחקים עם הרבה שערים, ראינו שוערים מדהימים וזכינו להרבה משחקים מעניינים וטובים (ספרד-פורטוגל למשל).

זה אחד המונדיאלים שהכי אהבתי עד היום.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...