Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת פקק מים בלוק מנוע- 600 ש"ח. יותר מידי?

GKME
שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה עושה טעות שאתה אומר "לדעתי היה לוקח פחות זמן"

אתה מכונאי? אתה יודע את סדר הפועלות שצריך בשביל להחליף? אם הגעת למוסך כנראה שלא.

תן להם לעשות את העבודה שלהם.

יש מפרט שרשום כל עבודה כמה זמן לוקחת. גם אם יקח להם 10 שעות(לא יודעים לעבוד) ורשום שם 3 שעות אתה משלם לפי 3 שעות.

ואם המכונאי סופר תותח ולקח לו 5 דקות? אז מה לא תשלם לו?

קצת הגיון.

לא אמרתי "לדעתי" אמרתי לתחושתי, וכמו שאמרתי אין לי את הניסיון והידע כדי לחוות דעה זאת רק תחושה, וזאת בדיוק הסיבה מדוע אני שואל פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל להעלות תמונה של מיקום הפקק זה יהיה מצוין..סתם מעניין אותי לדעת אם יש קשר בין המחיר לבין ההרגשה שבה יצאת מכל העניין.

2.jpg

מאחורי החלק המוקף בעיגול נמצא הפקק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

360 שקל לפירוק והרכבת סעפת פליטה(וממיר קטליטי גם כנראה), החלפת הפקק, ניקוז אוויר ממע' הקירור ובדיקה שהכל תקין זה מחיר הוגן ביותר.

היה צורך בלאתר את הנזילה או שהיה די ברור מאיזה כיוון היא מגיעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם זה כן הפקק המדובר ? אולי דחפו את הישן בכח פנימה ועליו הרכיבו את החדש, כמו שעשו לי פעם בסוזוקי סמוראי ? אפשר לחשוד בלי סוף ואפשר לתת קרדיט ולהמשיך הלאה. לגבי המחיר אני לא באמת יודע, נשמע סביר ולא יותר.

נכון...אם זה באמת אחד מהפקקים של הבלוק שיושבים מאחורי אחת הסעפות אז המחיר מצוין...אבל השאלה אם זה הפקק המדובר באמת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר לפני כניסה למוסך עושים סקר שוק מי שלא עושה צריך להסתמך על הגינות העסק.

בכל מקרה האם יכולת באמצע העבודה להגיד יקר מדי תסגור הכל אני אעשה בעצמי או במוסך אחר(לא).

תרבות הערעור של מחירי מוסך מתחילה להימאס,למי שאין ידיים טכניות שלא יבכה שהמוסך עושק אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את התמונה קצת באיחור לאחר שרשמתי את תגובתי האחרונה. אכן מאחורי סעפת הפליטה ממוקמים הפקקים של הבלוק. מחיר העבודה שניגבה במיקרה הזה הוא הוגן לחלוטין כי עדיין יש פה עבודה של פירוק סעפת. מה שנישאר לעשות עכשיו הוא לעקוב אחר נוזל הקירור לראות שהכל תקין כי גם הפקקים החלופיים ברגע שמכניסים אותם קצת יותר מידי ולא בקו אפס עם הבלוק הרבה פעמים ממשיכה נזילה ממש קטנה אך עדיין נוזל...אז לעקוב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...