Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנסים למכור - תנו טיפים

זהבה דברת
שימו לב! השרשור הזה בן 2114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אנחנו מנסים למכור יונדאי סטיישן משנת 2011 שעשה קרוב ל-200,000 ק"מ ובמצב מצוין. יד שניה מליסינג פרטי. עד עכשיו לא קיבלנו אפילו טלפון אחד מהמודעה ביד 2 וגם המודעות על הרכב לא עוזרות. האם יש לכם רעיונות? תודות

dovratz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואי נתמקד בפיל שבחדר ולא נלך סביבו- אתם כניראה לא מפרסמים במחיר המתאים.

כבר נתקלתי באנשים שנצמדים למחירון כמו לקרנות המזבח ולא רוצים להסתכל על המציאות מעבר למחירון. וזה בעיה.

תתחילו מזה קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק, הכל עניין של מחיר.

ורכב בן 7 עם 200 אלף ק"מ - יימכר רק במחיר אטרקטיבי (לקונה).

אני קניתי רכב בן 3 עם 90 אלף ק"מ (ומרוצה מאוד), אבל במחיר הנכון. אני גם יודע שרכב שעושה הרבה קילומטרז' בנסיעות בין עירוניות בשיוט זה לא נורא כל כך (כל עוד הרכב מטופל ושמור) ולפעמים עדיף על רכב שעושה ק"מ ממוצע אך ורק בפקקים (שעות עבודה של המנוע) - אבל רוב האנשים נרתעים מאוד מק"מ גבוה.

ועוד דבר שעולה לי בראש - 2011 זו הצורה הישנה עם ה i30. ב 2012 יצאה הצורה החדשה - רכב חדש לגמרי.

זה גם משפיע על המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה מועיל אם תוכלי להעלות לכאן קישור אל המודעה שפרסמת (או צילום מסך) - ובכך החברה היותר מנוסים כאן יוכלו לתקן במקום לנסות לתת טיפים באפלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, באיזה מחיר אתה מציע למכור?

אנחנו ביקשנו 27,000 ש"ח כשמחיר המחירון הוא 29,000 ש"ח

בואי נתמקד בפיל שבחדר ולא נלך סביבו- אתם כניראה לא מפרסמים במחיר המתאים.

כבר נתקלתי באנשים שנצמדים למחירון כמו לקרנות המזבח ולא רוצים להסתכל על המציאות מעבר למחירון. וזה בעיה.

תתחילו מזה קודם.

dovratz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, נכון זו הצורה הישנה. מה זה מחיר אטרקטיבי?

מחזק, הכל עניין של מחיר.

ורכב בן 7 עם 200 אלף ק"מ - יימכר רק במחיר אטרקטיבי (לקונה).

אני קניתי רכב בן 3 עם 90 אלף ק"מ (ומרוצה מאוד), אבל במחיר הנכון. אני גם יודע שרכב שעושה הרבה קילומטרז' בנסיעות בין עירוניות בשיוט זה לא נורא כל כך (כל עוד הרכב מטופל ושמור) ולפעמים עדיף על רכב שעושה ק"מ ממוצע אך ורק בפקקים (שעות עבודה של המנוע) - אבל רוב האנשים נרתעים מאוד מק"מ גבוה.

ועוד דבר שעולה לי בראש - 2011 זו הצורה הישנה עם ה i30. ב 2012 יצאה הצורה החדשה - רכב חדש לגמרי.

זה גם משפיע על המחיר.

dovratz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, כל מה שכתבתי כתוב במודעה - לא פחות ולא יותר. מלבד תמונה יפה ומחיר שכתבתי

יהיה מועיל אם תוכלי להעלות לכאן קישור אל המודעה שפרסמת (או צילום מסך) - ובכך החברה היותר מנוסים כאן יוכלו לתקן במקום לנסות לתת טיפים באפלה.

dovratz

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

29 אלף במחירון - זה מחירון לוי יצחק?

זה מחירון משוכלל עם הקילומטרז'? או מחירון לא משוכלל?

לדעתי מחיר אטרקטיבי זה כמה אלפים טובים מתחת למחירון המשוכלל.

בכל אופן ב 27 לא קבלת טלפונים בכלל, תורידי ל 25 או 24, ותראי מה קורה.

קחי בחשבון גם שאם את מפרסמת ב 24 אז בן אדם שיגיע ירצה להוריד עוד קצת במעמד הסגירה. ככה זה בד"כ.

עוד שאלה - עד כמה את לחוצה למכור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי רכב בן 3 עם 90 אלף ק"מ (ומרוצה מאוד), אבל במחיר הנכון. אני גם יודע שרכב שעושה הרבה קילומטרז' בנסיעות בין עירוניות בשיוט זה לא נורא כל כך (כל עוד הרכב מטופל ושמור) ולפעמים עדיף על רכב שעושה ק"מ ממוצע אך ורק בפקקים (שעות עבודה של המנוע) - אבל רוב האנשים נרתעים מאוד מק"מ גבוה

מהסיבה הפשוטה - לא נולד המוכר שיוכל להוכיח זאת (שהרכב נסע רק בשיוט) מעדיפים ללכת על בטוח, ק"מ נמוך ובצדק

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא תצליח למכור את הרכב בכלל ב -20 ומעלה ... , שימי את עצמך בנקודת מבט של הקונה , היית משקיעה 20 אלף ש"ח ברכב עם נסועה של מעל 200,000 קילומטר? , לא מדובר כאן על רכב יוקרה או רכב נדיר שאין עוד כמוהו בארץ ..

רכב כזה יכול אולי להימכר למגרשים או לפירוקיה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קצת מגזים.

יונדאי עם 200,000 ק"מ יכולה לנסוע עוד שנים רבות. ולא רק יונדאי. מנסיון. אין מה ללכת לפירוקיה בינתיים.

לגבי מחיר - לא יודע, אולי אתה צודק ואין סיכוי לקבל מעל 20. השאלה עד כמה לחוץ לבעלים למכור את הרכב.

אם הרכב שמור ויש היסטוריית טיפולים, ואין לחץ למכור מהר - לדעתי אפשר לפרסם ב 24, לחכות שבוע, לראות האם יש טלפונים ומתעניינים, ולפעול בהתאם.

רכב כזה יכול אולי להימכר למגרשים או לפירוקיה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את היית קונה רכב ליסינג לשעבר עם 200 אלף קילומטר במחיר כזה כשהמחירון הוא 29? כניראה שלא.

לא רוצה לבאס , אבל רכב כזה המחיר הריאלי שלו הוא כניראה בסביבות 20-22 אלף. אבל אם את לא לחוצה את תמיד יכולה להוריד לאט לאט עד שמגיעים טלפונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...