Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 3008 חדש - דיזל או בנזין?

guybenza
שימו לב! השרשור הזה בן 2139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כוח- לדיזל יש יותר מומנט והוא מגיע להספק המירבי בסל"ד נמוך יותר מהבנזין.

בבנזין לעומת זאת הביצועים בכביש טובים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש את הדיזל מאוד מרוצים, יש מספיק כוח בכל מצב והיציא מהמקום מאוד מהירה תודות למומנט מכובד מאוד.

ולטעמי גולת הכותרת היא צריכת הדלק, ממוצע של חצי שנה ו 16 אלף ק"מ הוא 1-17, בספק רב שתגיע אפילו קרוב לזה בבנזין.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שזה חד משמעי דיזל,

לא יהיה לי מוזר לאחר כל חיי בבנזין?

מה עם טיפולים או בעיות בדיזל ?

רעש מנוע שהרכב יעשה?

לדעתי כן, חד משמעית דיזל.

בנסיע שגרתית ההבדל בין דיזל לבנזין לא באמת מורגש.

טיפול ראשון עלה באזור ה 800 שח במוסך היבואן, בעיות לא מכיר נחשב מנוע מאוד אמין, במיוחד בשילוב עם הגיר הנל.

רעש מאוד ניכר שהמנוע קר, התנעה אחרי לילה וכו..

אחרי כמה דק זה נעלם וכמעט ולא מורגש כלל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מחפש עכשיו 3008 2017-18,לאחר שנהגתי בכל הדגמים כולל הGT הייתי הולך על הבנזין,הוא חזק יותר {מהדיזל הרגיל},זריז בהרבה,חסכוני בנהיגה מנהלתית,ובגלל שהמנוע דיזל עצמו כבד יותר ויש יותר עומס על הסרן הקדמי ההגה בבנזין מרגיש קצת חד יותר.

מבחינת אחוזי מכירה של הדגם זה 60% דיזל ו40% בנזין ככה שקרוב לוודאי שלדיזל יהיה שוק קצת טוב יותר,מחיפוש בחודשיים האחרונים אני יכול לומר לך שדווקא הבנזין נחטפים מאד מהר,כבר פיספסתי 5-6 רכבים שלא האמנתי שימכרו תוך יום-יומיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניינת אותי, אז הסתכלתי: ביד2 יש 14 מודעות ל-3008 מ-2017, חצי מתוכן לרכבי אפס ק"מ מ-2018 (כלומר, רק 7 מודעות אמיתיות), לעומת 215 לקיה ספורטאז' מ-2017 (לא ספרתי שם מה היחס, אבל גם שם יש הרבה מודעות מפרטיים, כלומר רכבי יד 2 אמיתיים).

בקיצור, תגדיר "הרבה".

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, תגדיר "הרבה".

אין לי מושג מה זה הרבה, לכן שאלתי בעצמי.

סיקרן אותי איך זה שיש כל כך הרבה למכירה לפי מה שכתב רון בהודעה לפני:

כבר פיספסתי 5-6 רכבים שלא האמנתי שימכרו תוך יום-יומיים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה אנשים שקונים רכב במימון מלא, אח"כ מרגישים שמתקשים לעמוד בהחזר ומסים למכור, הרוב לא מוכר בסוף כי ההפסד הכלכלי עצום.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...