Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין סקודה קארוק style ל exclusive

qashoa
שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההבדלים העיקריים בין רמות הגימור הם גג שמש פנורמי, כסא חשמלי, זיהוי תנועה בשטח מת, זיהוי תנועה חוצה בנסיעה לאחור, ומערכת שמע משודרגת.

אם התוספות הללו "עושות לך את זה", יש לך את הכסף ואתה מודע לעובדה שאת הרוב לא תקבל בחזרה במכירה - לך על זה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופץ על הנושא:

1. האם התוספות הללו מצדיקות 25,000 ש"ח? (נניח שאני מיליונר)

2. כמה אתם משערים שיחזור בעתיד [במכירה] מהתוספת הזאת? (נניח שאני אביון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על תוספת הסך של 25 אלף ש"ח יחול שיעור ירידת ערך זהה לזה שיחול על מחיר הרכב כולו.

ערכתי בדיקה בעבר של שיעור ירידת הערך של סקודה ייטי, לאחר 3 שנים שיעור ירידת הערך היה 38% (ברכישה בחודש ינואר ומכירה בחודש ינואר. ברכישה באמצע השנה כמו עכשיו, סביר להניח שלא תקבל במכירה את תוספת חודשי העלייה לכביש והיא בכל מקרה נמוכה יותר מהתוספת היחסית שצריך לקבל והמשמעות היא ירידת ערך גבוהה יותר באותה תקופה אחזקה של 3 שנים).

בהנחה של 38% ירידת ערך בשלוש שנים, המשמעות היא הפסד של 9,500 ₪ עודפים על דגם האקסלוסיב לעומת הסטייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קופץ על הנושא:

1. האם התוספות הללו מצדיקות 25,000 ש"ח? (נניח שאני מיליונר)

2. כמה אתם משערים שיחזור בעתיד [במכירה] מהתוספת הזאת? (נניח שאני אביון)

אבל אם אתה עשיר הרכב הזה לא לרמה שלך

ואם אתה אביון הרכב הזה לא ביכולת שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה של 38% ירידת ערך בשלוש שנים, המשמעות היא הפסד של 9,500 ₪ עודפים על דגם האקסלוסיב לעומת הסטייל.

חישוב מוטעה, וגם לא הייתי לוקח את הייטי כמדד לירידת ערך של הקארוק. קשה לי מאוד להאמין שהיא תאבד רק 38% בשלוש שנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ירידת ערך במחירון ויש ירידת ערך בפועל (שתלויה כמובן בכמה הרכב מבוקש וכמה השוק מוצף ממנו)

במחירון, היונדאי שלי (i35-2015) ירדה 39% ב-3 שנים בדיוק (מיוני ליוני אגב), אבל אם אצליח להגיע למצב של 43/44% אשמח מאוד.

רכב שמור ביותר למי שמתענין...:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הגעתי למסקנה (מעשית :wink:) שהתוספות הללו לא מצדיקות את המחיר הנדרש.

גג פנוראמי זה נחמד אבל לא באמת שימושי.

כסא נהג חשמלי זה דבר חביב ביותר אבל בכיף אפשר בלעדיו.

מערכת שמע משודרגת לא מהווה בשבילי שום יתרון (וגם גונבת את התא מעל הדשבורד)

זיהוי תנועה בשטח מת + בנסיעה לאחור + חיישני חניה קדמיים + פתיחה וסגירה חשמלית של תא מטען זה באמת דברים שהייתי משלם עליהם בנוסף, אבל בחייאת, לא 25,000 ש"ח.

הואריופלקס זה סבבה, אבל לא יבוא לשימוש כמעט.

אולי המושבי אלקנטרה מעוררים בי איזו חרטה קלה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...