Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש למישהו LG G6? מרוצה? אני לא.

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 2110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, לפני שנה נרכש באילת מכשיר LG G6 (אחרי שהנקסוס 5 הכי טוב שיש מת).

השימוש הוא שימוש רגיל, תמונות, איזה משחק, וואטסאפ כמו כולם ועבודה מול יומן, לא משהו שאף אחד לא משתמש.

לאחר כמה חודשים, המכשיר נהיה איטי, פתיחת וואטסאפ בדיליי של 4-3שנ', פתיחת מצלמה 3שנ', טעינת חייגן\אנשי קשר יכול גם להגיע ל4-5 שנ', שליחת תמונה בוואטסאפ לפעמים 10 שנ'! המכשיר סוגר לי אפ' כמו ווייז ומתקשה להפעיל מוזיקה (DEEZER) וניווט ביחד.

זה המון זמן נעלם שמצטבר במהלך היום לצד תסכול ועצבים!

המכשיר סטוק לחלוטין (עדיין עם אנדרואיד 7 הישן מאד), יש עליו מעט אפ' אשר הורדו רק מהחנות, שום דבר חיצוני.

עשיתי למכשיר הארד ריסט(איפוס מלא - באמצעות התפריט במכשיר עצמו ולא דרך שום פריצה או מעקף כלשהו), ומיד אחכ הורדתי וואטסאפ - אותו דיליי בדיוק! (זאת אומרת שהמכשיר ריק לחלוטין, ועדיין נתקע ואיטי).

*המכשיר ללא נפילות\שריטות\מעיכות, חיצונית נראה חדש לחלוטין, עם קייס ומגן זכוכית מיומו הראשון.

אציין בזאת שכחודשיים לאחר שנקנה, המטען המקורי שבק חיים (קיבלתי חדש במסגרת האחריות לאחר שבועים), כחודש לאחר מכן המטען המקורי לרכב שהגיע בערכת הקניה גם שבק חיים (התחמם והפסיק להטעין), 2 הכבלי USB TYPE C המקוריים גם הפסיקו להטעין (לא הפעלתי אחריות לאור הסחבת שהייתה במימוש האחריות במטען הביתי).

בנוסף, בחצי שנה האחרונה הופיעו צריבות במסך (מחיפוש ברשת תופעה ידועה מאד), אני רואה את אותיות המקלדת צרובים על המסך ברקעים כהים. גם לזה אין פתרון.

*נגמרה האחריות בסוף אפריל.

מה עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האשפה לסל - וחסל.

תסתכל על זה כשכר לימוד. קנה מכשיר אחר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איבדו את זה לגמרי, החל מה-G4 רק תקלות.

אני עדיין עם ה-G3 שמסרב להראות סימני עייפות או תקלות כלשהן בכלל.

ליתר ביטחון, תבדוק שוב מה אוכל לך את הזיכרון, מספיק אפליקציה אחת לא קשורה לכלום

(למשל, סתם לשם דוגמה, האפליקציות של dji שמתנהגות כמעט כמו נוזקות) כדי לחרב לגמרי כל טלפון.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מוזר מה שאתה אומר אני ואשתי רכשנו את הפלא' עוד שהוא יצא עם שנתיים אחריות ו0 תקלות.

יש סיכוי שלא רכשת יבואן רשמי?

אנחנו רכשנו יבוא רשמי בכל אופן .

הפלא' מדהים וזה תומך גם מה שנכתב עליו ברשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם G3 והוא בהחלט מגלה סימני עייפות, אבל הוא היה אמין וטוב עד היום. אכן כפי שנכתב, מאז G4 יש ביקורות קשות על האיכות של הפלאפונים ואני כשאחליף מכשיר, לא ארכוש יותר LG. אבל זה ככה אין מה לעשות... צריך לקרוא הרבה ביקורות ועניינים לפני שרוכשים וגם אז, תמיד אפשר ליפול על אקזמפלר פגום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשירי lg זה אנומליה בעיני. לחבר קרוב היה בזמנו lg g3 שעבד מעולה והיה סבבה לגמרי במשך שנתיים עד שהוא החליט להחליף, אבל מצד שני ראיתי בדיוק את אותו מכשיר עובד אצל אחרים כמו פח אשפה לא נורמלי(אשכרה איטיות שאין אפילו במכשירים סיניים עם 0.5 גיגה ראם) וגם איפוס כולל פשוט לא עוזר.

פשוט מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שההבדל היה בגרסאות - יש יבוא מקביל של גרסאות אמריקניות בלתי ניתנות לעידכון בארץ שנותרו באנדרויד 4.4 (הצילו), שאר הגרסאות (ייבוא רשמי ומקביל) הגיעו במקור עם 5.0 שניתן לשדרג ל-6.0.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהד-

את כל התופעות שאתה מתאר גם אני חווה ב-G6 שלי שנקנה באילת.

המכשיר איטי נורא במיוחד בווצאפ, 3-4 שניות לוקח לו לטעון הכל, נתקע לנצח כשמנסים לשלוח תמונה, המכשיר סוגר אפליקציות כשחם לו, יש לי כתם צריבה בצבע לבן בחלק התחתון של המסך.

ה-G6 החליף את ה-Oneplus one שלי שהיה כבר בן שלוש, מבחינת ביצועים ואמינות ה-Oneplus one נתן בראש ל-G6.

רכישה שהיא שכר לימוד מבחינתי- אני לא קונה יותר מכשירים מיצרני Mainstream, כי את אותן התלונות אני שומע גם על מכשירי סמסונג.

נ.ב - מה נסגר עם oreo ל-G6? מתי הוא כבר יגיע אלינו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לראות שאני לא לבד, מחיפושים באינטרנט אני היחיד שמתלונן, כולם משבחים ואין תקיעות והכל חלק ומכשיר נהדר.

או שנפלתי (ומסתבר שגם SHAY_U) על מכשיר לימון ודפוק, או שאף אחד לא יודע מה זה באמת מכשיר חלק וטוב.

אני פעם בכמה זמן מדליק את הנקסוס 5(הוא עדיין עובד, הסוללה שלו הפסיקה להטעין אחרי 3 שנים של שימוש) ומתפלא מאיכות המסך והמהירות שלו! אפ' הכי מעודכנות וחדשות והמכשיר לא מתעייף).

יש פתרון? מול רונלייט? LG העולמית?

בנוגע לOREO לדעתי לא יגיע כלום, בערך כל העולם קיבל אותו אבל במזרח התיכון (יש סקשן כזה באתר של LG) אין אפילו 'בקרוב'.

אני בגדול מחכה לראות אם העדכון יפתור דברים, הבעיה שכבר שנה וחצי המכשיר אצלי, ומלבד עדכון אבטחה אחד לא הגיע כלום, ובספק אם יגיע.

זה בזיון שמכשיר דגל של יצרן גדול וידוע לא שווה שום דבר ולא מקבל תמיכה מהיצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לראות שאני לא לבד, מחיפושים באינטרנט אני היחיד שמתלונן, כולם משבחים ואין תקיעות והכל חלק ומכשיר נהדר.

או שנפלתי (ומסתבר שגם SHAY_U) על מכשיר לימון ודפוק, או שאף אחד לא יודע מה זה באמת מכשיר חלק וטוב.

אני פעם בכמה זמן מדליק את הנקסוס 5(הוא עדיין עובד, הסוללה שלו הפסיקה להטעין אחרי 3 שנים של שימוש) ומתפלא מאיכות המסך והמהירות שלו! אפ' הכי מעודכנות וחדשות והמכשיר לא מתעייף).

יש פתרון? מול רונלייט? LG העולמית?

בנוגע לOREO לדעתי לא יגיע כלום, בערך כל העולם קיבל אותו אבל במזרח התיכון (יש סקשן כזה באתר של LG) אין אפילו 'בקרוב'.

אני בגדול מחכה לראות אם העדכון יפתור דברים, הבעיה שכבר שנה וחצי המכשיר אצלי, ומלבד עדכון אבטחה אחד לא הגיע כלום, ובספק אם יגיע.

זה בזיון שמכשיר דגל של יצרן גדול וידוע לא שווה שום דבר ולא מקבל תמיכה מהיצרן.

תנסה את ה oneplus 6

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...