Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווקס עם אוטם צבע האם כדאי ומה ההבדל מווקס רגיל

שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן לאחר התייעצות עם דייטלר הוא המליץ לי לעשות ווקס על מנת לשמור על הצבע של הרכב שלי (מאזדה 6 2009) צבע סגול חציל והוא המליץ לקנות אחד עם אוטם צבע ביחד עם מטלית מיקרופייבר טובה . השאלה שלי מה ההבדל בין ווקס רגיל לבין ווקס עם אוטם צבע והיכן אפשר לקנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטם הוא ווקס סינתטי. מה שיעניק לו עמידות גבוהה יותר. הכל תלוי בך ובכמה אתה מוכן להשקיע כדי ליישם את החומר. זה כל ההבדל ביניהם. לכשתחליט איזה מהם אתה רוצה לקנות, ימליצו לך בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלי מה ההבדל בין ווקס רגיל לבין ווקס עם אוטם צבע והיכן אפשר לקנות?

אין כזה דבר "ווקס עם אוטם צבע". יש ווקס ויש אוטם צבע. שניהם ממלאים אותו תפקיד - להגן על הצבע מפגעי מזג האוויר, הפרשות יונים וכולי. בהכללה גסה, ווקס הוא יותר בשביל ברק ומראה רטוב, האוטם יותר בשביל הגנה ועמידות ארוכה. למרות שאפשר למצוא ווקסים עם עמידות של אוטם צבע ואוטמי צבע עם ברק של ווקסים. נוהגים קודם כל לשים אוטם להגנה ארוכת טווח ואח"כ ווקס בשביל מראה. אי אפשר ליישם אוטם על ווקס. אפשר ליישם ווקס על אוטם. יש אוטמים שאפשר ליישם שכבות, עם המתנה של 24 שעות לפחות בינהם להגנה יותר טובה וגם ברק.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית משתמש באוטם של מנזרנה שהוא מעולה ומחזיק נהדר ויש גם את הבלייק שלדעתי הוא קצת יותר חלש אבל ניראה מדהים במיוחד על רכבים כהים .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא כן, יש היום ווקסים היברידים שהם שילוב של ווקס המכיל קרנובה יחד עם פולימרים סינטטים :KAMIKAZA, BILT HAMBER, NANO SKIN, POLISH ANGEL, KOCH CHEMIE ועוד, לחומרים אלו עמידות של בין חצי שנה לשנה וחצי, תלוי בתערובת ובריכוזה, חלקם מהולים בקרמיקה, חלקם בבורום או בפלוריד וכמובן גם סיליקון. עלותם גבוהה משמעותית מווקס או מסילנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתם אומרים לי שקודם כדאי לי לקנות אוטם ואז מעליו לשים ווקס, האם יש איזה מדריך איך להשתמש באוטם ואיזה כדאי לקנות? לגבי ווקס אני יודע איך להשתמש עדיין לא הבנתי איזה מומלץ לקנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקומבינציה של יישום ווקס על אוטם היא בגדר אגדה אורבנית! כמו שמים מחליקים מעל פני האוטם, כך גם הווקס יחליק ממנו בהזדמנות הראשונה. כך שזה די מיותר לבזבז ווקס לחינם, אפשרות ראלית יותר היא ליישם את האוטם ולהמתין שעה/שעתיים לפני הניגוב, דבר זה יעלה את רמת החיבור המולקולרי של האוטם לצבע. דבר זה יתרום לעובי השכבה של האוטם ומכך את החזר האור ורמת ההגנה. הברק יראה עמוק יותר וחם יותר, כמו בווקס קרנובה איכותי. ולמכורים, ניתן ליישם אוטם פעם שנייה רק לאחר 24 שעות - הזמן שלוקח לאוטם לשחרר את הסולוונטים ולהתקשות סופית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקומבינציה של יישום ווקס על אוטם היא בגדר אגדה אורבנית! כמו שמים מחליקים מעל פני האוטם

בעבר הייתי מנסה מגוון וקסים מעל אוטם צבע (ממש פרויקט) ברוב המקרים זה סתם היה יורד לאחר שטיפה, בשאר המקרים זה היה פוגם באוטם צבע בגלל הרכב חומרים שיוצר ניגודיות.

הדבר היחידי שיושב טוב מעל אוטמי צבע אלו תכשירי QD. לא כולם מגיבים באופן זהה לכן צריך

לבדוק כל תכשיר לגופו. לאחרונה אני משתמש עם Koch-Chemie מעל פוסו, כרגע זה נראה חיבור טוב (מוקדם עדיין לקבוע באופן וודאי שהוא משתלב באופן מיטיבי מעל פוסו) בקרוב אנסה מעל מנזרנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המקרים מוסיפים לוקס SIO2,זה נותן לוקס הגנה משופרת,הידורופוביה משופרת,ודוחה אבק,בארץ לדעתי יש את המוצרים של ננולקס וANGLEWAX,מביניהם הייתי הולך על הננולקס,מוצרים מעולים.

אם אתה רוצה את המקור אז קח את הקמיקזה,הם הראשונים שייצרו וקס היברידי,והמוצרים שלהם לדעתי האיכותיים ביותר ביחד עם אלו של MODESTA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...