Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבחון לילד בן 3.5 באופן פרטי

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 2115 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצורפת הודעה שחבר פורום ביקש להעלות לפורום, שלא דרך היוזר שלו.

אבקש להתייחס לגוף ההודעה ולא לבקשתו להעלות אותה באופן אנונימי.

שלום לכולם,

בני בן ה 3.5 נמצא כעת במעון. כבר בשנה שעברה כשהוא היה במשפחתון הגננת דיווחה לנו על קשיים שיש לו מבחינה חברתית שהוא לא משתתף בפעילויות הקבוצה והדבר העיקרי הוא פער שפתי משמעותי.

רופאת התפתחות בזמנו אמרה לנו להמתין קצת, חיכינו, ראיתי שיש שיפור אבל מאוד איטי והתחלנו תהליך אבחון בבית חולים ציבורי בשפלה לצד סדרת בדיקות שמיעה וביקורת אצל רופא א.א.ג.

סיימנו את האבחון שכלל פגישה עם עובדת סוציאלית (שהמליצה על סייעת צמודה בגן והוא קיבל) פסיכולוגית (3 מפגשים) ורופא התפתחות.

הם עדיין לא יודעים לתת אבחנה סופית ורוצים לחזור על האבחון שוב.

התהליך ארוך ומייגע, הילד אמנם מטופל כבר חצי שנה אצל קלינאית תקשורת ויש שיפור משמעותי גם מבחינת שפה וגם מבחינת חברה, ושנה הבאה הוא יהיה בגן שפתי (אנחנו התעקשנו שהוא יהיה שם), אבל בכל זאת,

אנחנו רוצים לקבל חוות דעת שנייה במיוחד בגלל שהצוות באותו בית חולים מתלבט ואנחנו מרגישים שהם מושכים אותנו ולא משתפים אותנו בהתלבטויות שלהם (לא הסכימו להראות לנו דו"ח ביניים אפילו של הפסיכולוגית).

אנחנו מחפשים פסיכולוג/ית קליני/ת או מכון פרטי אחר מומלץ באזור השפלה/מרכז על מנת לבצע אבחון מטעמנו לילד, ולכן אשמח לקבל המלצותיכם.

תודה רבה!

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גדלתי עם בעיות מוטריות, ובעיות בשפה, ועד היום אני בקשר עם הגננת שגדלה אותי בגן.

אני אשלח לה את ההודעה הזו, אולי היא תוכל לשפוך קצת אור.

עריכה:

דברתי איתה בטלפון. לפי איך שאני הסברתי את הדברים היא טענה שהיא לא מטפלת במקרים כאלה. בכל זאת שלחתי לה את ההודעה המקורית. היא מקווה שהיא כן תוכל לעזור לך באופן ישיר או עקיף.

עריכה אחרונה על ידי gbguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הוא עבר אבחון בהתפתחות הילד?/דרך קופח?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...